انهدام مخفیگاه گروهک زیرزمینی داعش نزدیک کرکوک


نیروهای امنیتی عراق بعد از شناسایی یک گروهک زیرزمینی وابسته به تشکیلات...
نیروهای امنیتی عراق بعد از شناسایی یک گروهک زیرزمینی وابسته به تشکیلات تروریستی داعش در اطراف کرکوک مخفیگاه این عناصر را هدف قرار دادند.
انهدام مخفیگاه گروهک زیرزمینی داعش نزدیک کرکوک

به گزارش راهبرد معاصر، یک منبع امنیتی عراقی تاکید کرد که نیروهای اطلاعاتی این کشور بعد از یک عملیات ویژه عناصر گروهک زیرزمینی داعش را در منطقه حاوی الدنانیش در اطراف کرکوک شناسایی کردند.

وی در ادامه افزود: بعد از عملیات اطلاعاتی و شناسایی نوبت به عملیات ضربتی علیه این عناصر تروریست رسید به طوری که نیروهای عراقی مخفیگاه آنها را در اطراف کرکوک هدف قرار دادند.

این منبع امنیتی تصریح کرد: در جریان عملیات ضربتی مذکور سه حمله مستقیم علیه مخفیگاه این عناصر تروریست در میان بلندی‌های اطراف کرکوک صورت گرفت.

وی گفت: بر اساس اطلاعات منتشر شده در این عملیات معاون امیر نظامی ولایت کرکوک در تشکیلات تروریستی داعش به نام ابواسماعیل به هلاکت رسیده است.

چند هفته قبل نیز نیروهای امنیتی عراق موفق شدند در جریان یک عملیات منحصر به فرد بر پایه اطلاعات دقیق از سوی سرویس اطلاعات نظامی این کشور مخفیگاه عناصر داعش را در استان کرکوک هدف قرار دهند.

بر اساس این گزارش، نیروهای عراقی با جنگنده‌های اف ۱۶ خود مخفیگاه عناصر داعش را در منطقه الشای واقع در کرکوک هدف قرار دادند.

تعدادی از عناصر تروریست که در این مخفیگاه حضور داشتند به هلاکت رسیدند و محل مذکور به صورت کامل نابود شد. تجهیزات جنگی و سلاح‌های عناصر داعش در این مخفیگاه نیز منهدم شد./ مهر

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته