ادعای نتانیاهو برای فشار نظامی بر حماس


ادعای نتانیاهو برای فشار نظامی بر حماس

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل که کماکان بابت ادامه جنگ با حماس تحت فشارهای داخلی و خارجی قرار داد بعد از ظهر یکشنبه از افزایش فشار نظامی و دیپلماتیک بر حماس خبر داد.

نتانیاهو اظهار داشت: «ما به زودی حملات بیشتری را علیه حماس انجام خواهیم داد و آنها بسیار دردناک خواهند بود.»

منابع خبری روز شنبه شب از تظاهرات علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی در شهر «تل‌آویو» مقابل ساختمان وزارت جنگ این رژیم خبر دادند.

بر اساس این گزارش، معترضان برگزاری انتخابات زود هنگام و تلاش برای بازگردادن اسرا را خواستار شدند.

وبگاه «تایمز اسرائیل» نیز نوشت، تظاهرکنندگان در میدانیی در تل‌آویو تجمع و علیه دولت اعتراض کردند و در عین حال خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام و توافق برای آزادی اسرا شدند.

بسیاری از معترضان تابلوهایی را علیه بنیامین نتانیاهو حمل می‌کنند.

ادعای نتانیاهو برای فشار نظامی بر حماس

وزارت بهداشت فلسطین روز یکشنبه اعلام کرد که از ۷ اکتبر ۲۰۲۳ و آغاز جنگ در غزه تاکنون ۴۸۳ نفر نیز در مناطق مختلف کرانه باختری به شهادت رسیده‌اند.

مبارزه مسلحانه جوانان فلسطینی به خصوص در استان‌های شمال کرانه باختری از جمله جنین، نابلس و طولکرم موجب شده است تا ارتش اسرائیل بخشی از ظرفیت خود را برای کنترل اوضاع این مناطق به کار گیرد.

سازمان امدادرسانی غزه نیز اعلام کرد که امدادگران فلسطینی موفق به کشف یک گور دسته‌جمعی حاوی پیکر ۵۰ شهید در محوطه بیمارستان «الناصر» در شهر خان یونس شده‌اند.

در تحولی دیگر، هزاران شهروند ترکیه روز یکشنبه در سراسر این کشور به خیابان‌ها آمده و با محکوم کردن رژیم اسرائیل پایان محاصره غزه را خواستار شدند.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

رقص جنجالی سحر دولتشاهی با لباسی زیبا در کنسرت همایون شجریان ! + فیلم عاشقانه همایون ب...