جشن تولد 250هزار پوندی ویکتوریا بکام


ویکتوریا بکام تولد ۵۰ سالگی خود را در کنار همسر و فرزندان و سلبریتی‌های...
ویکتوریا بکام تولد ۵۰ سالگی خود را در کنار همسر و فرزندان و سلبریتی‌های زیادی جشن گرفت.

ویکتوریا همسر دیوید بکام تولد ۵۰ سالگی خود را با حضور خانواده، دوستان و سلبریتی‌ها جشن گرفت.

دیوید بکام مهمانی باشکوهی در تاریخ ۲۰ آوریل در باشگاه خصوصی اوسوالدز لندن برای جشن تولد همسرش برگزار کرد و به گزارش نشریه سان ۲۵۰ هزار پوند برای این جشن مجلل و به یاد ماندنی هزینه کرد. اعضای گروه اسپایس گرلز نیز در بین مهمانان دیده شدند: مل بی، مل سی، جری هالیول ترنر و اما بانتون. مارک آنتونی و همسرش نادیا فریرا و تام کروز از دیگر افراد مشهور حاضر در جشن بودند. اوا لانگوریا و همسرش ژوزه پپه بستون، سلما هایک و همسرش فرانسوا هنری پینات، جیسون استاتهام و نامزدش رزی هانتینگتون وایتلی، گوردن رمزی و تانا رمزی، گری نویل و همسرش اِما، و گای ریچی از دیگر سلبریتی‌هایی بودند که در جشن تولد ویکتوریا بکام حضور یافتند.

جشن تولد ۲۵۰هزار پوندی ویکتوریا بکام

جشن تولد ۲۵۰هزار پوندی ویکتوریا بکام

ویکتوریا روز قبل از تولدش در اینستاگرام نوشت: «آماده می‌شوم که پا به ۵۰ سالگی بگذارم و واقعا خوشحالم که به این نقطه رسیدم. خوشحال، موفق و عمیقا راضی. نه فقط به خاطر جایگاهی که به عنوان یک زن دارم، بلکه به این خاطر که برند مد و زیبایی من پیشرفت زیادی کرده. آرزوی من همیشه این بود که زنان را توانمند سازم و کاری کنم که احساس کنند به بهترین نسخه خود بدل شده‌اند. رسیدن به این نقطه برای من با اعتماد به غریزه‌ام و شرمسار نشدن از دیدگاه خلاقانه‌ام اتفاق افتاد.»

او در همین پست عنوان کرد که شغل‌های او، از ستاره اسپایس‌گرلز گرفته تا طراح مد و برند آرایشی و زیبایی به او آموخته تا رویاهای بزرگ داشته باشد. «من معتقدم که شما می‌توانید چیزهای زیادی باشید. یک ستاره پاپ، یک مادر، یک همسر، یک طراح… همیشه این اشتیاق را داشتم که رویاهای بزرگ داشته باشم، سپس به سراغ رویای بزرگتر بروم! اول خودت را باور کن، بقیه هم دنبالت خواهند آمد.»

جشن تولد ۲۵۰هزار پوندی ویکتوریا بکام

او همچنین از دیوید برای حمایت‌هایش در طول ۲۵ سال زندگی مشترکشان و همچنین چهار فرزندشان تشکر کرد و نوشت: «اگر واقعاً خوش‌شانس باشید، کسی را خواهید یافت که حتی بیشتر از خودت به تو ایمان دارد. دیوید همیشه به خاطر عشق و حمایت بی قید و شرطی که داری و به خاطر ۴ فرزندمان سپاسگزارم. بروکلین، رومئو، کروز و هارپر شما من را کامل کردید.»

جشن تولد ۲۵۰هزار پوندی ویکتوریا بکام

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته