خبر مهم فراجا درباره امنیت مرزها


خبر مهم فراجا درباره امنیت مرزها

اقتصادنیوز: معاون هماهنگ کننده فراجا گفت:‌ در سایه لطف خداوند متعال و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، امنیت در مرزهای ایران اسلامی حاکم است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سردار حمیدرضا اشراق، در جریان بازدید از یگان های مرزی و دریابانی استان سیستان و بلوچستان اشراف اطلاعاتی، شناخت و احاطه کامل به حوزه سرزمینی را به عنوان بهترین و اساسی‌ترین راهبرد در مقابله با قاچاقچیان و اشرار منطقه بیان کرد و بر ضرورت ارتقاء اشراف اطلاعاتی تأکید کرد.

وی در ادامه به حساسیت خدمت در مناطق مرزی به ویژه استان حساس و پهناور سیستان و بلوچستان به دلیل همجواری با دو کشور افغانستان و پاکستان اشاره کرد و گفت: آمادگی رزمی و آموزش مستمر از ارکان مهم برای تثبیت اقتدار و امنیت در سطح حوزه ماموریتی واحدهای مرزی است.

خبر مرتبط
پیدا شدن پیکر دو غرق شده در سیلاب سیستان و بلوچستان

اقتصادنیوز: پس از جست و جوی طولانی پیکر دو نفر غرق شده در سیلاب دو شهرستان دشیاری و بمپور در جنوب استان سیستان و بلوچستان پیدا شد.

اشراق در این بازدید با تأکید بر برخورد قاطع مأموران با قانون شکنان گفت:‌ بحمدالله در سایه لطف خداوند متعال و با استفاده از تجهیزات پیشرفته، امنیت در مرزهای ایران اسلامی حاکم است و مرزداران با داشتن اعتقاد و ایمان قوی در حال برقراری امنیت در مرزها هستند.

خبر مرتبط
نگرانی از وضعیت آثار تاریخی مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان/ کدام بناها خسارت دیدند؟

معاون میراث فرهنگی استان سیستان و بلوچستان گفت: تمام بناها از جمله قلعه بمپور که منتسب به دوره ساسانی است و تپه‌های پیش از تاریخی این منطقه و البته بیشتر از آن‌ها قلعه‌های متعدد تاریخی موجود در جنوب سیستان و بلوچستان به علاوه بناهای تاریخی موجود در این منطقه هستند، که در معرض تخریب ناشی از سیلاب قرار دارند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی کل انتظامی کشور همچنین در جریان این بازدید حمله گروهک تروریستی جیش الظلم به ستاد پایگاه دریابانی چابهار را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داد.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


اولین بار چه چهره ای را در عکس دیدید؟ با این تست شخصیت مهارت عشق خود را محک بزنید!