پلیس: 2 شرور مسلح در سراوان کشته شدند


پلیس: 2 شرور مسلح در سراوان کشته شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۲ شرور مسلح در سراوان به هلاکت رسیدند و یک شرور نیز توسط نیروی انتظامی این شهرستان دستگیر شد.

سردار دوستعلی جلیلیان روز سه شنبه به اقدامات قرارگاه عملیاتی انتظامی اظهار کرد: ماموران انتظامی سراوان با انجام اقدامات تخصصی و کار دقیق پلیسی توانستند یک باند اشرار مسلح با سوابق گروگانگیری و قتل را متلاشی و در ادامه ۲ نفر شرور مسلح را به هلاکت و یک نفر دیگر را دستگیر و در پاکسازی از محل یک قبضه سلاح کلاش بهمراه پنج تیغه خشاب، ۱۱۰ فشنگ جنگی، یک تیغه خشاب کلت کمری بهمراه پنج فشنگ جنگی کشف و یک دستگاه خودرو سواری نیز توقیف شد.

وی در حوزه مبارزه با مواد مخدر با اشاره به ناکامی قاچاقچیان در انتقال مواد افیونی در سیستان و بلوچستان افزود: تکاوران پلیس مقدار ۸۲ کیلوگرم مواد مخدر را کشف و در این رابطه یک سوداگر مرگ دستگیر، یک قبضه سلاح جنگی کلاش و سه قبضه سلاح شکاری نیز کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: کارآگاهان پلیس شهرستان دلگان در اقدامات تخصصی و اطلاعاتی یک قاتل فراری را شناسایی و طی یک عملیاتی مقتدرانه دستگیر که در بازرسی محل یک قبضه سلاح کلاش از وی کشف شد.

وی بیان کرد: تکاوران پلیس در ۲ عملیات در شهرستان‌های راسک و ایرانشهر تعداد ۸۱ قبضه کلت کمری به همراه ۱۵۱ تیغه خشاب و چهار هزار و ۹۴۷ عدد فشنگ جنگی را کشف و تعداد ۲ نفر قاچاقچی سلاح و مهمات دستگیر و سه دستگاه خودرو نیز توقیف کردند.

سردار جلیلیان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مطالبات مردمی در معابر زاهدان، پلیس اقدام به توقیف سیستمی تعدد ۵۶ دستگاه از خودرو‌های هنجارشکنی که اقدام به حرکات نمایشی خطرناک و همچنین با دستکاری منبع اگزوز خودرو‌ها تولید صدای ناهنجار می‌کردند که با هماهنگی قضائی اقدام به پلمب یک باب مغازه که در فضای مجازی نیز تبلیغات داشته و اقدام به دستکاری سیستم صوتی خودرو‌های هنجارشکن می‌کرد کردند.

وی با اشاره به اینکه مخلان نظم و امنیت و هنجارشکنان باید بدانند که سیستان و بلوچستان جای امنی برای آن‌ها نیست و قاطعانه به حکم قانون با آن‌ها برخورد خواهیم کرد، افزود: با تشکیل قرارگاه ویژه عملیاتی در کل استان طرح‌های عملیاتی و پلیسی در جهت برقراری نظم و امنیت و آرامش شهروندان ادامه خواهد داشت.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


فکرشو نمی کردم که شوهرم آن موقع روز به خانه بیاد و مچم را هنگام...!