واکنش وحیدی به شایعه تغییر استاندار آذربایجان غربی


واکنش وحیدی به شایعه تغییر استاندار آذربایجان غربی

وزیر کشور گفت که هیچ تغییری در مدیریت ارشد استان آذربایجان غربی نداریم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، احمد وحیدی سه شنبه شب افزود: استاندار توانمند، باکفایت و پرتلاش آذربایجان غربی با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

خبر مرتبط
خبر مهم وحیدی درباره مرحله دوم انتخابات مجلس

اقتصادنیوز: وزیر کشور اعلام کرد که مرحله دوم انتخابات مجلس در ۲۲ حوزه برای انتخاب ۴۵ نماینده در ۲۱ اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه کارهای بسیار خوبی در حوزه های مختلف آذربایجان غربی در مدت فعالیت دولت سیزدهم در آذربایجان غربی اجرایی شده است، اضافه کرد: پروژه های متعدد، متنوع و خوبی در استان به اجرا درآمده و با همت استاندار و سایر دستگاه ها در حوزه آب، کشاورزی، صنعت، خدمات شهری، ارتباطات مرزی و تسهیل صادرات کارهای ارزشمندی صورت گرفته است.

وی اظهار کرد: در حوزه خدمات شهری و کارهایی که امروز از بعضی از آنها بازدید کردیم، در بهبود وضعیت محلات شهری کار ارزشمندی صورت گرفته است به طوری که می توان این محلات در ارومیه را به عنوان یک محله نمونه در کشور معرفی کرد.

وزیر کشور ادامه داد: درحوزه ارتباطات مرزی و صادرات و تسهیل صادرات اقدامات بسیار خوبی در آذربایجان غربی صورت گرفته و حجم صادرات به مقدار قابل توجهی رشد کرده است.

وحیدی با اشاره به اینکه دیپلماسی اقتصادی خوبی در آذربایجان غربی به اجرا درآمده، گفت: احساس خیلی خوبی از فعالیت هایی که در استان صورت می گیرد، وجود دارد.

وی درخصوص اقدامات صورت گرفته درحوزه مدیریت بحران هایی نظیر زلزله خوی نیز بیان کرد: در کمترین فاصله نیازمندی های زلزله زدگان خوی برطرف شد و همین امر نقطه قوت بسیار خوبی برای استان بود.

وی با تاکید بر تلاش همه جانبه برای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص مشارکت مردم برای جهش تولید افزود: امیدواریم با حضور پرشور مردم ما این جهش تولید را در سال جاری شاهد باشیم.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


کد مورس امروز همستر کمبت 31 خرداد 1403 پنجشنبه شب