تورم و هزینه مواد غذایی، گزینه مرتبط با انتخابات آمریکا شد


بانکداری ایرانی-قیمت‌های بالاتر مواد غذایی در ایالات‌متحده منجر به تغییر عادات خرید می‌شود. به گزارش ایسنا، به عنوان نمونه بر اساس داده‌های وزارت کار، در شما ویرجینیا، تخم مرغ ۹ درصد کاهش یافته است، در حالی که قیمت کره ۳.۵ درصد افزایش یافته...

تورم و هزینه مواد غذایی، گزینه مرتبط با انتخابات آمریکا شد

بانکداری ایرانی-قیمت‌های بالاتر مواد غذایی در ایالات‌متحده منجر به تغییر عادات خرید می‌شود.

به گزارش ایسنا، به عنوان نمونه بر اساس داده‌های وزارت کار، در شما ویرجینیا، تخم مرغ ۹ درصد کاهش یافته است، در حالی که قیمت کره ۳.۵ درصد افزایش یافته است. قیمت شیر نیز بیش از یک درصد کاهش یافته و قیمت نان نیز بالاتر رفته است.

تورم و هزینه اقلام ضروری مانند غذا و گاز احتمالاً نقش مهمی در مسابقه مجدد ریاست جمهوری نوامبر بین جو بایدن و رقیب جمهوری خواهش دونالد ترامپ ایفا خواهد کرد زیرا هر دو نامزد به دنبال صحبت از سوابق اقتصادی خود در قدرت هستند.

در خارج از یک فروشگاه موادغذایی در فالز چرچ، ویرجینیا، خریداران به خبرگزاری فرانسه گفتند که در سال‌های اخیر متوجه افزایش هزینه‌های اقلام روزمره شده‌اند که باعث شده برخی عادت‌های خرید خود را تغییر دهند.

جاسمین رید، ۳۲ ساله، در شمال ویرجینیا، در حالی که تاثیر قیمت‌های بالاتر مواد غذایی بر عادات خرید خود را توضیح می‌دهد، می‌گوید من واقعاً به همان اندازه که قبلا خرید می‌کردم، نمی توانم موادغذایی خرید کنم. داده‌های تورم مصرف‌کننده منتشر شده نشان داد که قیمت موادغذایی در ۱۲ ماه منتهی به آوریل ۲.۲ درصد افزایش یافته است.

این شهروند اظهار کرد در حال حاضر بیشتر در رستوران‌ها غذا می‌خورد و گفت اگر موادغذایی ارزان‌تر بودند، قطعاً بیشتر آشپزی می‌کردم. مری جو، ۶۶ ساله، هم به خبرگزاری فرانسه گفتمن مدام می‌شنوم که برخی چیزها در حال پایین آمدن هستند اما من آن را ندیده‌ام. فرد دیگری نیز اعلام کرد که چندین وقت است که همه چیز به طور کلی گران بوده است.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


برای تابستان امسال با گوشواره‌های نامتقارن وارد میدان شوید!