قیمت خودرو امروز 5 خرداد 1403/ بازار خودرو از نفس افتاد؟


قیمت خودرو امروز 5 خرداد 1403/ بازار خودرو از نفس افتاد؟

قیمت خودرو امروز، شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳، به دلیل تعطیلات روزهای گذشته بدون تغییر باقی ماند. در حال حاضر قیمت تمامی محصولات باثبات گزارش می‌شود و تغییری نسبت به هفته گذشته پیدا نکرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳، در تمامی محصولات داخلی و مونتاژی با ثبات کامل گزارش می‌شوند. با توجه به سانحه سقوط بالگرد حامل رئیس دولت سیزدهم بازار خودرو طی چند روز اخیر تعطیل بود و تا ظهر امروز هم تغییری نداشته است.

از سوی دیگر نرخ ارز به عنوان مهم‌ترین محرک بازار خودرو، تاثیر خود را در بازار نمایان نکرد و این بازار از هفته گذشته بدون تغییر باقی ماند.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت ایران‌جیب، بازار خودرو های داخلی و مونتاژی ثابت گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت تمامی محصولات داخلی از هفته گذشته تا ظهر امروز نوسانی پیدا نکرده‌اند.

سورن پلاس (فول) و سورن پلاس دوگانه سوز از محصولات خوب ایران خودرو، هر کدام به ترتیب به قیمت ۷۱۲ میلیون تومان و ۷۶۵ میلیون تومان بدون تغییر نسبت به هفته گذشته در بازار خرید و فروش می‌شود.

دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از دیگر محصولات لوکس این شرکت، به قیمت یک میلیارد و ۴۳ میلیون تومان در ثبات کامل معامله می‌شود.

پژو پارس TU5 از محصولات ‍‍پرطرفدار و شتابدار شرکت ایران خودرو، بدون هیچ تغییری به قیمت ۸۳۱ میلیون تومان در بازار میتوان خرید کرد.

شاهین G (سانروف) و شاهین اتوماتیک G از محصولات لوکس شرکت سایپا، هر کدام به قیمت ۷۱۵ میلیون تومان و ۸۲۰ میلیون تومان نسبت به روز‌های گذشته بدون تغییر، قیمت‌گذاری شد.

خودرو داخلی1 (1)

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت تمامی محصولات مونتاژی همانند محصولات داخلی از هفته گذشته تا صبح امروز ثابت مانده است.

آریزو 6 پرو و تیگو7 پرو پرمیوم از دسته محصولات مونتاژی شرکت مدیران خودرو، هر کدام به‌ترتیب با قیمت‌های یک میلیارد و 570 ملیلون تومان و 2 میلیارد و 50 میلیون تومان بدون تغییر قیمت در بازار خرید و فروش می‌شوند.

جک S5 از محصول برتر شرکت کرمان موتور، نسبت به روزهای گذشته با قیمت ثابت یک میلیارد و 630 میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شد.

دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی (7 نفره) از دیگر محصولات مونتاژی شرکت بهمن موتور، هر کدام به قیمت 2 میلیارد و 240 میلیون تومان و یک میلیارد و 885 میلیون تومان نسبت به هفته گذشته در ثبات کامل گزارش می‌شوند.

خودرو خارجی2 (1)

برای اطلاعات بیشتر صفحه اخبار خودرو را در تجارت‌نیوز دنبال کنید.

به اشتراک گذاری

روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز


اولین بار چه چهره ای را در عکس دیدید؟ با این تست شخصیت مهارت عشق خود را محک بزنید!