اراذل و اوباش مسلح در آمل زمینگیر شدند + فیلم


اراذل و اوباش مسلح در آمل زمینگیر شدند + فیلم

فرمانده انتظامی آمل گفت: ۲ نفر از اراذل و اوباش مسلح که اقدام به تیراندازی در یکی از مناطق شهرستان آمل کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش راهبرد معاصر؛ سرهنگ مجید باقری افزود: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی و درگیری در یکی از مناطق شهرستان، بررسی موضوع خبر به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پاوا (پلیس اطلاعات و امنیت عمومی ناجا) با تقویت گشت‌های انتظامی و انجام اقدامات اطلاعاتی، خودروی متهمان را در جاده هراز مشاهده کردند.

تشکیل پرونده برای ضاربان آمر به معروف که برای ۳دختر نوجوان ایجاد مزاحمت کرده بودند | آخرین وضعیت جوان باغیرت و ۲ اراذل و اوباش

فرمانده انتظامی آمل تصریح کرد: ماموران پاوا شهرستان و کلانتری ۱۵ پلور با واکنش سریع و غافلگیرانه طی یک عملیات منسجم خودروی متهمان را متوقف و ۲ شرور را دستگیر کردند.

سرهنگ باقری با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، خاطر نشان کرد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد. / ایرنا


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


عکس تاسف آورترین عروس وداماد جهان ! / عروس مادرخوانده داماد بود !