فرمول ترکیب رنگ موی کنفی عروسکی و تصاویر آن


رنگ موی کنفی عروسکی از انواع مدل رنگ موهای شیک و زیبا زنانه است٬ این مدل رنگ مو ترکیبی می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در صورت تمایل استفاده از رنگ موی کنفی از این رنگ موی زیبا برای رنگ کردن موهای خود...

اشتراک گذاری در Facebook اشتراک گذاری در Twitter اشتراک گذاری در Google+ اشتراک گذاری در Reddit اشتراک گذاری در Pinterest اشتراک گذاری در Linkedin

در این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی عروسکی را به همراه مدل هایی از این رنگ موی زیبا و خاص را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این رنگ مو مورد توجه تان قرار بگیرد.

رنگ موی کنفی عروسکی از انواع مدل رنگ موهای شیک و زیبا زنانه است٬ این مدل رنگ مو ترکیبی می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در صورت تمایل استفاده از رنگ موی کنفی از این رنگ موی زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

رنگ موی شنی و رنگ موی بژ و رنگ موی کنفی عروسکی از انواع مدل رنگ موهای خاص و متفاوت هستند و بهتر است خانم هایی که تمایل زیادی به استفاده از رنگ موهای خاص و متفاوت دارند با کمک این رنگ های زیبا موهای خود را رنگ بزنند.

رنگ موی کنفی عروسکی

این رنگ موی زیبا را می توانید از ترکیب رنگ موهای مختلف با اکسیدان بدست آورید همچنین برای این رنگ مو ابتدا باید موهایتان را تا پایه ۹ دکلره برسانید سپس با ترکیب کردن رنگ موهایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد موهایتان را با کمک این رنگ موی جذاب رنگ بزنید.

فرمول ترکیبی

رنگ موی شماره ۸.۱۴ : ۱/۴ تیوپ رنگ موی شماره ۱۱ : ۱/۲ تیوپ رنگ موی شماره ۸.۷۰ : ۳ سانت اکسیدان ۳ درصد پایه ۹ دکلره

انواع مدل رنگ موهای کنفی عروسکی

بهتر است قبل از رنگ کردن موهای خود ابتدا از مطابقت و همخوانی رنگ مو با چهره تان مطمئن شوید زیرا اگر رنگ موی انتخابی تان با رنگ پوست و سایر ویژگی ظاهری شما مطابقت نداشته باشد ممکن است چهره شما و رنگ موهایتان نامطلوب به نظر برسند. رنگ مو اگر به درستی انتخاب شود می تواند تغییرات مثبتی را در چهره شما ایجاد کند بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ موهای تیره و روشن حساسیت لازم را به خرج دهید.
برخی از خانم ها تمایل زیادی به رنگ کردن موهای خود با کمک رنگ موهای مد سال و پرطرفدار دارند توجه داشته باشید که اگر شما نیز از این دسته از خانم ها هستید بهتر است بدانید که اگر رنگ موی انتخابی با رنگ پوست شما همخوانی نداشته باشد چهره تان ممکن است رنگ پریده به نظر برسد بنابراین بهتر است قبل از هر چیز در انتخاب رنگ موی خود دقت لازم را داشته باشید تا از نتیجه کار رضایت کامل را داشته باشید.

.u4ca0a48fc8180b2ff9f201ea33442dad .u4ca0a48fc8180b2ff9f201ea33442dad:active, .u4ca0a48fc8180b2ff9f201ea33442dad:hover .u4ca0a48fc8180b2ff9f201ea33442dad .u4ca0a48fc8180b2ff9f201ea33442dad .ctaText .u4ca0a48fc8180b2ff9f201ea33442dad .postTitle .u4ca0a48fc8180b2ff9f201ea33442dad:hover .postTitle
حتما بخوانید: با انواع رنگ موی آبی زنانه و دخترانه آشنا شوید

رنگ موهای زنانه به سه دسته رنگ موی روشن و رنگ موی تیره و رنگ موی متوسط تقسیم بندی می شوند و اگر شما تمایل دارید چهره تان جوان تر به نظر برسد بهتر است از رنگ موهای متوسط و تیره برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. در این مطلب با انواع مدل رنگ موی کنفی عروسکی و فرمول ترکیبی این رنگ مو آشنا شدید که امیدواریم با کمک این رنگ مو بتوانید تغییرات مثبتی را در چهره خود ایجاد کنید. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع ترکیب رنگ مو و رنگ مو زنانه و دخترانه کلیک کنید.


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بيشترين بازديد امروز در گروه آرایش و سلامت مو

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
معرفی سوپرکار جدید گوردون موری T.33، برادر ارزان‌تر و جاده‌ای‌تر T.50