تصاویر برهنه رئیس جمهور کرواسی جنجال به پا کرد


تصاویر برهنه رئیس جمهور کرواسی جنجال به پا کرد  اخیرا تصاویر برهنه از یک زن در سواحل منتشر شده هست که آن را به رئیس جمهور کرواسی نسبت می‌دهند و در خبرگزاری ها حسابی منتشر شده هست.رئیس جمهور کرواسی «کالیندا کیتاروویچ» چند روز آینده به ایران سفر می‌کند این زن 47 ساله که بینظیر ترین مقام کشور کرواسی می باشد به ایران خواهد...

تصاویر برهنه رئیس جمهور کرواسی جنجال به پا کرد

اخیرا تصاویر برهنه از یک زن در سواحل منتشر شده هست که آن را به رئیس جمهور کرواسی نسبت می‌دهند و در خبرگزاری ها حسابی منتشر شده هست.رئیس جمهور کرواسی «کالیندا کیتاروویچ» چند روز آینده به ایران سفر می‌کند این زن 47 ساله که بینظیر ترین مقام کشور کرواسی می باشد به ایران خواهد امد.

گرچه وی سال قبل نیز به ایران سفر کرد و با مقامات ایران دیدارهای گوناگونی انجام داد.کالیندا کیتاروویچ که تصویر های نیمه لخت او در شبکه های مجازی بسیار ازدحام به پا کرده بود یکبار دیگر خبر اول رسانه های کشورمون قرار گرفته هست.

در کشورهای اروپایی بیشتر زنان در کنار سواحل دریا با پوشش زننده و نیمه عریان ظاهر می‌شوند که این فرمایش در این کشورها عادی می‌باشد و زنان اروپایی از این که عکس های نیمه عریان آن ها منتشر می‌شود غمگین نخواهند شد چرا که فرهنگ حاک بر کشورهای اروپایی درمورد چنین اقداماتی خلاف رسم نیست.

تکذیب عکس های برهنه رئیس جمهور کرواسی

به گزارش پارس ناز بعد از انتشار خبر سفر رئیس جمهور کرواسی به شهر تهران عکس های نیمه لخت این چهره سیاسی در شبکه های مجازی به سرعت دست به دست شد اما این عکس های فقط تشابه چهره یک مدل امریکایی با بانو رئیس جمهور کرواسی هست.

تصویر های زن نیمه لخت ای که در شبکه های مجازی دست به دست می‌چرخد مربوط به یک مدل آمریکایی می باشد که فقط چهره اش شبیه بانو رئیس جمهور هست.

مدل امریکایی که شبیه رئیس جمهوری کرواسی هست

تصویر لخت رئیس جمهور زن کرواسی،تصویر های لخت کنار دریا رئیس جمهور زن کرواسی،تصویر لخت رئیس جمهور

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون

44 آرایش صورت 1402 که همه خانم ها دوستش دارند