بن‌بستی برای هاشم بدری!


بن‌بستی برای هاشم بدری!

معاون فرهنگی و هنری حوزه هنری خوزستان گفت: با پیگیری‌های مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان، کوچه محل سکونت استاد هاشم بدری، جانباز و نقاش صاحب تکنیک بدریسم (نقاشی با کاردک) به نام او ثبت شد.

به گزارش ایسنا، محمد غدیرزاده اظهار کرد: با پیگیری‌های محمد باوی‌زاده مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان و با همکاری روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری اهواز، کوچه محل سکونت استاد هاشم بدری جانباز و نقاش به نام او ثبت و تابلوی مزین به نام استاد هاشم بدری از سوی شهرداری اهواز تحویل حوزه هنری خوزستان شد.

وی افزود: این اولین بار است که در استان خوزستان خیابانی به نام هنرمندی در قید حیات نامگذاری می‌شود. این حرکت فرهنگی در جهت ایجاد انگیزه و بالا بردن روحیه هنرمند و تشویق در جهت تولید آثار هنری و همچنین معرفی هنرمندان شاخص استان به عموم مردم صورت گرفت.

استاد بدری تکنیک نقاشی با کاردک را با شیوه‌ای نو با عنوان حکاکی روی رنگ انجام می‌دهد که انجمن نقاشان نرماندی فرانسه آن را به عنوان تکینک جدید بدریسم معرفی کرده است. استاد هاشم بدری که ساکن اهواز است به دلیل مهارت خارق العاده خود در نقاشی رنگ و روغن در میان نقاشان اروپا به جادوگر رنگ‌ها و در ایران به شاعر رنگ‌ها معروف شده است.

استاد بدری متولد سال 1325 ماهشهر است. او با تکنیک نوین خود توانسته تاکنون به بیش از 500 نابینا نقاشی بیاموزد. آثار او و شاگردانش در بیش از 50 نمایشگاه داخلی و خارجی به نمایش درآمده‌اند. همچنین این استاد نقاشی در آغاز سال‌های جنگ تحمیلی در منطقه عملیاتی شلمچه در راه دفاع از ایران اسلامی به درجه جانبازی نایل آمده است.


انتهای پیام

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه خوزستان

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

انجام پروژه های صنعتی به روش فریلنسری

  • مطالعات امکان‌سنجی یا طرح توجیهی
  • مطالعات بازار و تجزیه و تحلیل مالی
  • انتخاب خط تولید و پرفرمای ماشین آلات
  • خدمات اخذ استاندارد
  • خدمات طراحی و مهندسی
  • خدمات ثبت شرکت و برند 
سفارش پروژه درخواست همکاری

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

آمار و اطلاعات مناسب برای رشد و توسعه کسب و کارها

آمار و اطلاعات تجارت،صنعت و اصناف

  • آمار واردات و صادرات از سال 1385 تا کنون به تفکیک کد تعرفه محصول،کشور،گمرک
  • آمار و اطلاعات واحدهای صنعتی فعال و در حال ساخت با امکان جستجو براساس محصول،کد آیسیک و ...
  • اطلاعات 2،500،000 واحد صنفی کشور

تجارت صنعت اصناف

عکس پروفایل روز مهندس + متن و جملات تبریک روز مهندس به فارسی و انگلیسی