عکس های لخت شدن اما واتسون جنجالی شد


تصاویر برهنه شدن اما واتسون جنجالی شد اما واتسون بازیگر انگلیسی که با بازی در نقش هرمیون گرنجر در آلبوم فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید اخیرا تصویر هایی از خودش در مجله ونیتی فر منتشر نموده فمینسیت ها وی را متهم به خیانت به آرمان های فمینیستی کرده اند. اما واتسون هنرپیشه بریتانیایی و فعال فمینیست, در جواب به حملات چند روز قبل...

تصاویر برهنه شدن اما واتسون جنجالی شد

اما واتسون بازیگر انگلیسی که با بازی در نقش هرمیون گرنجر در آلبوم فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید اخیرا تصویر هایی از خودش در مجله ونیتی فر منتشر نموده فمینسیت ها وی را متهم به خیانت به آرمان های فمینیستی کرده اند.

اما واتسون هنرپیشه بریتانیایی و فعال فمینیست, در جواب به حملات چند روز قبل منتقدانش در شبکه‌های اجتماعی گفته; هرکس اختیار بدن خود را دارد و نمایش بخشی از آن علامت پشت کردن به آرمان‌های عدالت جنسیتی نیست.

ستاره فیلم‌های هری پاتر می گوید که فمینیسم به معنای دادن حق گزینه به زنان هست و آنان درمورد بدن‌شان تصمیم می گیرند; «فمینیسم چوبی نیست که با آن زنان را بکوبیم» انتشار تصویر اما واتسون در جلد مجله ونیتی‌فر در حالی‌که بخشی از بدنش پیداست,باعث انتقاد تند و گسترده منتقدانی شده که می گویند این فعال دستمزد زنان به ایده‌آل‌های فمینیستی و برابری‌خواهانه خیانت کرده هست.

اما واتسون, سفیر حسن نیت سازمان ملل در امور زنان هست و سخنرانی‌های او در اجلاس‌های جهانی برای برابری زنان سرشناس هست.به گزارش پارس ناز نمایش فیلم دیو و دلبر او جدیدا نخست شده و مجله ونیتی‌ فر هم در همین راستا تصویر‌های تازه‌ای از او منتشر کرده هست.در یکی از این تصویر‌ها او کت کوتاهی پوشیده که بخش‌هایی از بدنش از زیر کت پیدا هست.

بانو اما واتسون درمورد انتقادهایی که بعد از انتشار این تصویر‌ها شده, می گوید; «این فقط به من نشان می دهد که چقدر سوءبرداشت و کج‌فهمی درمورد فمینیسم وجود دارد» به قول اما واتسون، “فمینسیم به زنان حق گزینه میدهد. چوبی نیست که با آن زنان دیگر را بزنیم.فمینیسم درمورد رهایی هست و آزادی. درمورد برابری هست.من واقعا نمی‌فهمم سینه های من چه ارتباطی با این موضوع دارد”

اما واتسون از منتقدان دستمزد نابرابر زنان در سینما هست و در سخنرانی‌های رسمی به این موضوع اعتراض کرده هست. او در سازمان ملل هم از مردان خواست برای حق برابری زنان بجنگند.

بیش از دو سال هست که او کار زاری را برای جلب پشتیبانی مردان و از میان بردن شکاف جنسیتی نخست کرده و در این راه فعالیت می کند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌ها


کامنت‌ها (1)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
This comment was minimized by the moderator on the site

خخخخخخخخ بابا اولی که ناتاشاعه یا اسکارلت جوهانسون بعدشم اینا چیه مسخره کردی ایناچیه ناموصا سانسور کردی حاجی خیلی مزخرفه بزار حداقل با بیکینی بود به اون میگن نه به این

کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
این تازه عروس و داماد دل ایران را لرزاندند ! + فیلم داستان کافه مری متروپل آبادان