بانک صادرات حامی برگزیده جامعه پزشکی و دارو سازی


ایمانیه، رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی استان فارس و قائم مقام وزیر بهداشت و درمان در استان، با اهدای لوح حامی برگزیده جامعه پزشکی و داروسازی به بانک صادرات ایران، از تلاش‌های این بانک در راستای خدمات‌رسانی به این قشر تقدیر و تشکر نمود.

پول‌نیوز - بزرگترین گردهمایی سالانه جامعه پزشکان استان فارس با حضور بیش از ٢٠٠٠ پزشک و داروساز و با حمایت بانک صادرات ایران برگزارشد‌.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، همایش دو روزه گرامیداشت روز پزشک و روز داروساز، بزرگداشت زادروز حکیم ابوعلی سینا و حکیم محمدبن زکریای رازی در شیراز برگزار شد و طی آن خدمات ویژه این بانک به فعالین عرصه سلامت ارائه شد.


بانک صادرات ایران، به‌ عنوان حامی برگزیده جامعه پزشکی و داروسازی باحضور و برپایی غرفه در محل نمایشگاه ویژه این همایش، به معرفی دستاوردهای بانک و خدمات نوین بانکی، تشریح بسته اعتباری ویژه پزشکان، تسهیلات جاری طلایی، گنجینه سپهر ویژه متخصصین و کودکان و خدمات بانکداری الکترونیک پرداخت.

در این همایش، ایمانیه، رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی استان فارس و قائم مقام وزیر بهداشت و درمان در استان، با اهدای لوح حامی برگزیده جامعه پزشکی و داروسازی به بانک صادرات ایران، از تلاش‌های این بانک در راستای خدمات‌رسانی به این قشر تقدیر و تشکر نمود.

عباس‌پور، مدیر شعب بانک صادرات ایران در استان فارس نیز ضمن گرامیداشت زادروز حکیم ابوعلی سینا و حکیم زکریای رازی، روز پزشک و داروساز را به جامعه پزشکی و داروسازی تبریک گفت و با اهدای تقدیر نامه ای، از تلاشگران عرصه سلامت تجلیل کرد.

گفتنی ‌است، در این مراسم، نمایش رتبه‌های برتر بانک صادرات ایران در عرصه خدمات نوین بانکی، انعکاس ویژه‌ای در بین مدعوین داشت. همچنین مصاحبه ویژه‌نامه نظام پزشکی با مدیر شعب استان فارس در اختیار کلیه پزشکان استان قرارگرفت.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه اقتصادی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

(تصاویر 16+) شامپانزه خانگی چهره یک زن را پاره کرد