با حضور محمد شریعتمداری نمایشگاه اختصاصی بازرگانی و صنعتی ایران در استانبول گشایش می‌یابد


به گزارش شاتا، نمایشگاه اختصاصی بازرگانی و صنعتی ایران رور چهارشنبه با حضور محمد شریعتمداری و وزیر اقتصاد ترکیه به عنوان دو نماینده ویژه رییس جمهوری و رؤسای کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه افتتاح می‌شود. برپایی این...

به گزارش شاتا، نمایشگاه اختصاصی بازرگانی و صنعتی ایران رور چهارشنبه با حضور محمد شریعتمداری و وزیر اقتصاد ترکیه به عنوان دو نماینده ویژه رییس جمهوری و رؤسای کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکیه افتتاح می‌شود.
برپایی این نمایشگاه تخصصی در جهت توسعه روابط همه جانبه کشورمان با ترکیه و با هدف معرفی قابلیت‌ها و توانمندی‌های ایران در حوزه صنعتی، بازرگانی و اقتصادی برنامه ریزی شده است که پس از یک وقفه 12 ساله، اقدامی مهم به شمار می‌رود.
در این نمایشگاه بخش پتروشیمی، صنایع ساختمانی، صنعت خودرو، گردشگری و ایرانگردی توانمندی‌های خود را عرضه می کنند و علاوه بر این، دو منطقه آزاد صنعتی و تجاری ماکو و انزلی نیز به معرفی ظرفیت‌های موجود خود در این مناطق برای سرمایه گذاری خواهند پرداخت.
نمایشگاه اختصاصی بازرگانی و صنعتی ایران در استانبول با حضور 85 شرکت و مؤسسه ایرانی و در فضایی به مساحت 2 هزار و 500 متر مربع برپا می‌شود و به مدت چهار روز از ساعت 10 تا 18 برای بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!قیمت گذاری حذف نخواهد شد بلکه شیوه آن تغییر می کند/ قیمت در آخرین حلقه شبکه توزیع نصب م...