انواع فرمولی ترکیبی رنگ موی نقره ای و تصاویر آن


رنگ مو تاثیر زیادی در جذابیت ظاهری شما دارد بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ مویتان به ویژگی های ظاهری خود توجه کنید تا بتوانید از بین رنگ موهای متنوع رنگی مناسب را انتخاب کنید. رنگ موی نقره ای از انواع رنگ موهای جذاب است که دارای ترکیب های زیادی می باشد و شما می توانید با کمک این رنگ مو تغییرات زیادی را در چهره خود ایجاد کنید. 

اشتراک گذاری در Facebook اشتراک گذاری در Twitter اشتراک گذاری در Google+ اشتراک گذاری در Reddit اشتراک گذاری در Pinterest اشتراک گذاری در Linkedin

رنگ موی نقره ای از انواع رنگ موهای زیبا و خوشرنگ است و اگر شما تمایل دارید رنگ مویی بی نظیر و متفاوت داشته باشید بهتر است از این رنگ زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید.

رنگ مو تاثیر زیادی در جذابیت ظاهری شما دارد بنابراین بهتر است در انتخاب رنگ مویتان به ویژگی های ظاهری خود توجه کنید تا بتوانید از بین رنگ موهای متنوع رنگی مناسب را انتخاب کنید. رنگ موی نقره ای از انواع رنگ موهای جذاب است که دارای ترکیب های زیادی می باشد و شما می توانید با کمک این رنگ مو تغییرات زیادی را در چهره خود ایجاد کنید.

رنگ موی دودی، رنگ مو نقره ای و رنگ موی یخی از انواع رنگ موهای خاص و متفاوت هستند. این مدل رنگ موها برای خانم هایی که تمایل دارند رنگ مویی بی نظیر و متفاوت داشته باشند می توانند انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

فرمول های ترکیبی رنگ موی نقره ای

رنگ مو نقره ای ترکیب های مختلفی دارد و شما می توانید با توجه به رنگ پوست خود از بین این رنگ موهای مختلف رنگ مویی مناسب را انتخاب کنید. در ادامه این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی نقره ای زنانه و دخترانه را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این رنگ موها مورد توجه تان قرار بگیرند.رنگ مو نقره ای با هایلایت اسموکی

بلوند نقره ای سوپر پلاتینه دودی واریاسیون نقره ای و روشن کننده : از هر کدام ۲ سانت اکسیدان ۶ درصد پایه ۹

هایلایت اسموکی

بلوند دودی خیلی روشن بلوند خاکستری روشن واریاسیون خاکستری : ۲ سانت اکسیدان ۶ درصد

رنگ مو دودی نقره ای روشن

رنگ موی دودی نقره ای روشن برای خانم هایی که به رنگ موی خاکستری و دودی و نقره ای علاقه مند هستند می تواند انتخاب مناسب و ایده آلی باشد.

رنگ موی ترکیب دودی ۱۰ : ۸۰ میل رنگ موی دودی ۹ : ۵۰ میل واریاسیون نقره ای : ۵ سانت واریاسیون دودی : ۲ سانت اکسیدان ۱ پایه دکلره ۱۰

رنگ مو نقره ای یخی

بلوند نقره ای C9 : به اندازه ۱۰ سانت واریاسیون نقره ای ۰.۲۲ : ۳ سانت واریاسیون خاکستری : ۳ سانت اکسیدان نمره یک : ۳۰ سی سی

مدل رنگ موهای نقره ای

رنگ موها به دو دسته رنگ موهای شیمیایی و رنگ موهای طبیعی تقسیم بندی می شوند. رنگ موهای شیمیایی تنوع زیادی دارند به همین خاطر است که این رنگ موها توانسته اند توجه اغلب خانم ها را به سوی خود جلب کنند. اگر شما تمایل دارید رنگ موهایتان ایده آل و متفاوت به نظر برسد بهتر است از رنگ مویی استفاده کنید که با ویژگی های ظاهری شما از جمله رنگ پوستتان مطابقت و همخوانی بیشتری دارد.

در ادامه انواع مدل رنگ مو نقره ای روشن و تیره را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل رنگ موها مورد پسندتان قرار بگیرند.

در این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی نقره ای به همراه مدل هایی از این رنگ مو را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل رنگ موها مورد توجه شما قرار بگیرند. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی و مدل های مختلف رنگ مو به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه آرایش و سلامت مو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
شیر عصبانی دزد توله‌اش را خورد