این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت (موسس مجله پلی بوی)


این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت «موسس مجله پلی بوی» هیو هفنر موسس مجله پلی بوی است که در زمان های گذشته با تیراژ بسیار بالا در تمام جهان فروش داشت و این مرد را ثروتمند کرد. هیو هفنر بنیان گذار مجله پلی بوی است که در آن تصاویر برهنه زنان منتشر می شد ودر نخستین نسخه آن تصویر مرلین مونرو نمایش داده شد. وی در طول عمرش همیشه با...

این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت «موسس مجله پلی بوی»

هیو هفنر موسس مجله پلی بوی است که در زمان های گذشته با تیراژ بسیار بالا در تمام جهان فروش داشت و این مرد را ثروتمند کرد. هیو هفنر بنیان گذار مجله پلی بوی است که در آن تصاویر برهنه زنان منتشر می شد ودر نخستین نسخه آن تصویر مرلین مونرو نمایش داده شد. وی در طول عمرش همیشه با تعداد زیادی زن در اطرافش رفت و آمد داشت

ودر خانه یا بهتر بگوییم قصر مجللش همیشه برای زنان زیبارو مهمانی ترتیب می داد. وی خودش عنوان کرده است که در طول عمرش با بیش از هزار زن همبستر شده و همخوابی نموده است.

ثروت کلان هیو هفنر مثال زدنی است و به همین دلیل حرمسراهای زیادی برای خود در دنیا ساخته بود. وی هرروز صبح پس از این که از خواب بیدار می شده است درکنار صدها دختر لخت و لخت روزش رابه شب می رسانده است. سرانجام هیو هفنر در سن 91سالگی فوت کرد.

هیو هفنر، صاحب ثروتمند مجله و کمپانی آمریکایی پلی بوی که پس از 30 سال غیبت، سال گذشته کلاب بارهای پلی بوی رو به انگلستان بازگردوند. هیو مارستون هیفنر یا بطور محاورهای هف «HEF»، مؤسس و سردبیر مجله پلی بوی است.

وی همچنین بعنوان سمبل جنسیتگرایی آمریکایی و سخنران انقلاب جنسی و آزادی گرایی جنسی مطرح می شود. وی همیشه درکنار دختران لخت و عریان بودو از دانش آموختگان دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین است.

هیو هفنر، از طرفداران پویانمایی سیمپسونها است. شخصیت کارتونی او در یکی از اپیزودهای سیمپسونها، یک‌بار به نمایش درآمده است. هیو هفنر، همچنین قبر مجاور مریلین مونرو رابا پرداخت مبلغ 75 هزار دلار خریده است.

پارس ناز ، او برای خوش گذرانی در عمارت شش هکتاری خود صدها دختر لخت را در اختیار داشت. این عمارت شامل 22 اتاق، شراب دخمه، سینما و چند زمین تنیس است که تمامی این اتاق ها را دختران برده جنسی با هیو هفنر می گذراندند…

وی درسال 1953 انتشار پلی بوی را در آشپزخانه خانه اش شروع کرد که بعداً به پرفروش ترین مجله ویژه مردان در جهان بدل شد.نخستین عدد مجله پلی بوی در دسامبر سال 1953 با قیمت پنجاه سنت و با عکس روی جلد مرلین مونرو منتشر شد.تیراژ پلی بوی در اوج موفقیت آن 7 میلیون نسخه در ماه بود.کوپر هفنر، پسر او گفت که جای پدرش برای خیلی ها خالی خواهد بود.

او نسبت به زندگی استثنایی و تاثیر گذار پدرش بعنوان یک پیشتاز در عالم رسانه و فرهنگ” ادای احترام کرد و وی را حامی آزادی بیان، حقوق مدنی و آزادی های جنسی خواند.مجله آقای هفنر بعداً به یک مجموعه بزرگ از شرکت ها شامل کازینو و کلوپ بدل شد.

او با مدلهای مجلاتش دوست می شد و با انها ازدواج می کرد و اواخر عمر مهمانی های بزرگ در ویلای عظیم خود در لس آنجلس ترتیب می داد.او ادعا می کرد با بیش از هزار زن همبستر شده است.او بارها به اتهام مستهجن بودن مجله به دادگاه احضار شده و برای دفاع از خود مبارزه کرده است.

آخرین همسر وی کریستال هریس خواننده جوان 31ساله بود که تا آخر عمر هیو هفنر با وی زندگی کرد.

این مرد با 1000 دختر زیبا همبستر شد،مدیر شرکت مجله پلی بوی با هزاران دختر جذاب رابطه جنسی داشت

همسران هیو هفنر،هیو هفنر کیست،تصاویر هیو هفنر و دختران زیبا،مردی که با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت

این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت «موسس مجله پلی بوی» ،بیوگرافی هیو هفنر،رابطه جنسی با 1000 زن زیبا

مطالب مرتبط :

روزی 30 بار به من تجاوز می شد + عکس

رابطه جنسی منشی جوان شرکت با دو مدیر

پریا دختری که به رابطه جنسی با پسران اعتیاد دارد

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌ها


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
این سلبریتی های معروف عزیز ایرانی ها هستند / از هدیه تهرانی تا باران کوثری !