نودمین مراسم جوایز آکادمی در لس آنجلس آمریکا به میزبانی مجری و کمدین معروف، جیمی کیمل بامداد امروز برگزار شد و زومجی نیز طبق روال سالهای گذشته برندگان اسکار 2018 را فهرست کرده است.
بهترین بازیگر نقش مکمل مرد
برنده: سم راکول ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World سم راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouriبهترین گریم
برنده: Darkest Hour فیلم Darkest Hour فیلم Victoria Abdul فیلم Wonderبهترین طراحی لباس
برنده: Phantom Thread فیلم Beauty and the Beast فیلم Darkest Hour فیلم Phantom Thread فیلم The Shape of Water فیلم Victoria Abdulبهترین مستند
برنده: مستند Icarus
مستند Abacus: Small Enough to Jail
مستند Faces Places
مستند Icarus
مستند Last Men in Aleppo
مستند Strong Island
بهترین تدوین صدا
برنده: Dunkirk فیلم Baby Driver فیلم Blade Runner 2049 فیلم Dunkirk فیلم The Shape of Water فیلم Star Wars: The Last Jediبهترین میکس صدا
برنده: Dunkirk
فیلم Baby Driver
فیلم Blade Runner 2049
فیلم Dunkirk
فیلم The Shape of Water
فیلم Star Wars: The Last Jedi
بهترین طراحی صحنه
برنده: The Shape of Water فیلم Beauty and the Beast فیلم Blade Runner 2049 فیلم Darkest Hour فیلم Dunkirk فیلم The Shape of Waterبهترین فیلم خارجی
برنده: A Fantastic Woman فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی فیلم The Insult از کشور لبنان فیلم Loveless از کشور روسیه فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان فیلم The Square از کشور سوئدبهترین بازیگر نقش مکمل زن
برنده: آلیسون جَنی مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread لوری متکالف برای فیلم Lady Bird اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Waterبهترین انیمیشن کوتاه
برنده: Dear Basketball انیمیشن Dear Basketball انیمیشن Garden Party انیمیشن Lou انیمیشن Negative Space انیمیشن Revolting Rhymesبهترین انیمیشن
برنده: Coco انیمیشن The Boss Baby انیمیشن The Breadwinner انیمیشن Ferdinand انیمیشن Loving Vincentبهترین جلوههای ویژه
برنده: فیلم Blade Runner 2049 فیلم Blade Runner 2049 فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 فیلم Kong: Skull Island فیلم Star Wars: The Last Jedi فیلم War for the Planet of the Apesبهترین تدوین
برنده: Dunkirk فیلم Baby Driver فیلم Dunkirk فیلم I, Tonya فیلم The Shape of Water فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouriبهترین مستند کوتاه
برنده: Heaven Is a Traffic Jam on the 405 مستند Edith+Eddie مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405 مستند (Heroin(e مستند Knife Skills مستند Traffic Stopبهترین فیلم کوتاه
برنده: The Silent Child DeKalb Elementary The Eleven O'Clock My Nephew Emmett The Silent Child Watu Wote/All of Usبهترین فیلمنامهی اقتباسی
برنده: Call Me by Your Name فیلم Call Me By Your Name فیلم The Disaster Artist فیلم Logan فیلم Molly’s Game فیلم Mudboundبهترین فیلمنامهی اوریجینال
برنده: Get Outفیلم The Big Sick فیلم Get Out فیلم Lady Bird فیلم The Shape of Water فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri