دختر زیبا با سینه های بزرگ و عجیب 18 کیلویی (تصاویر)


متاسفانه رفتارهای زشت اینچنین برای مشهور شدن با عمل های‌ جراحی رو به افزایش است. این زن برای بازی در فیلم های‌ غیر اخلاقی پورن دست به چنین کاری زده است. سینه های‌ بسیار بزرگ و عجیب این دختر رسانه ای شد. دخترجوانی که سینه های‌ 18 کیلویی و به بزرگی ایربگ های‌ یک ماشین را دارد سوژه رسانه ها شده است . سینه های بزرگ و عجیب این...

متاسفانه رفتارهای زشت اینچنین برای مشهور شدن با عمل های‌ جراحی رو به افزایش است. این زن برای بازی در فیلم های‌ غیر اخلاقی پورن دست به چنین کاری زده است.

سینه های‌ بسیار بزرگ و عجیب این دختر رسانه ای شد. دخترجوانی که سینه های‌ 18 کیلویی و به بزرگی ایربگ های‌ یک ماشین را دارد سوژه رسانه ها شده است .

سینه های بزرگ و عجیب این زن

سینه های بزرگ دختران

به گزارش تالاب این دختر با سایز بسیار بزرگ سینه هایش در اینستاگرام بسیار مشهور شده است !

اما به گزارش تالاب , این دختر سینه هایش رابا کمک جراحی های‌ پلاستیک به این حجم و اندازه رسانده است جراحی هایی که گاهی عقل از سر آدم میبرد. خانمها در دنیا با جراحی های‌ عجیب‌وغریب همه ی را حیرت زده میکند اما انگیزه این افراد از جراحی های‌ عجیب‌وغریب چیست کسی نمیداند . اما به ظاهر سختی های‌ زیادی متحمل می‌شوند تا فقط نامدار و مشهور شوند ودر کتاب گینس اسم و رسمی ثبت کنند.

سینه بزرگ این زن

حتما بخوانید: علت های بوجود آمدن سرطان سینه در زنان

به گزارش تالاب مانند خانم دیگری که با جراحی احمقانه یک پستان دیگر بخود اضافه کرد و نخستین زن سه پستانه در دنیا است. او انگیزه خودرا تنها شهرت و بازی در فیلم های‌ غیراخلاقی اعلام کرد!

عکس های‌ این زن با بزرگ ترین سینه هایی که به عمرتان دیده اید شما را حیرت زده خواهد کرد. سینه های‌ این دختر که شبیه ایربگ اتومبیل می باشد با عمل جراحی به این شکل درآمده است.

سینه های بسیار بزرگ این زن

میرا هیلز یک زن با سینه های‌ 18 کیلوگرمی که سینه های‌ بزرگ این زن از شگفتی های‌ قابل توجه می باشد.میرا هیلز که خودرا با این ظاهر خاصش در دنیای نت به شهرت رسانده است دارای پستان هایی به وزن 18 کیلو گرم می‌باشد که در دنیای اینترنت باعث شگفت آوری شده است.

مجله اینترنتی تالاب

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه عجایب

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

فیروز نادری، دانشمند ایرانی درگذشت