10 مدل مانتو بهاری شیک با الگو و آموزش دوخت


10 مدل مانتو بهاری شیک با الگو و آموزش دوخت استفاده از الگوی مانتو برای دوخت انواع مانتوهای زنانه و دخترانه و آشنایی با جدیدترین الگوهای مانتو با طرح های زیبا و شیک کمک می کند در منزل بهترین و زیباترین مانتو را برای خود بدوزید. بر همین اساس در این مطلب مجموعه ایی از الگو های مانتو با طرح های متنوع را گردآوری نموده ایم که هر...

10 مدل مانتو بهاری شیک با الگو و آموزش دوخت

استفاده از الگوی مانتو برای دوخت انواع مانتوهای زنانه و دخترانه و آشنایی با جدیدترین الگوهای مانتو با طرح های زیبا و شیک کمک می کند در منزل بهترین و زیباترین مانتو را برای خود بدوزید.

بر همین اساس در این مطلب مجموعه ایی از الگو های مانتو با طرح های متنوع را گردآوری نموده ایم که هر یک می توانند انتخاب مناسبی برای شما باشند و با استفاده از آنها زیباترین مدل مانتو را تهیه نمایید. در ادامه این از نازوب با مشاهده این الگوهای زیبا و جدید ما را همراهی نمایید.

الگوی مانتو دخترانه و زنانه جدید و شیک:

اولین اقدام برای دوخت مانتو تهیه الگوی مانتو مناسب و دلخواه است. انتخاب مدل مانتو تهیه الگوی مربوطه نیازمنذ آشنایی با مدل های متنوع و جدید است، بعد از انتخاب مدل مانتو تهیه الگوی آن بهتر است پارچه ایی را که با مدل انتخابی شما هماهنگی دارد تهیه نموده و با اندازه گیری دقیق اقدام به انتقال الگوی مناسب بر روی پارچه نمایید.

تا این مرحله شما مهم ترین اقدامات را برای تهیه یک مانتو زیبا و مناسب انجام داده اید، حال زمان آن رسیده است که با کمک هنر خیاطی اقدام به دوخت نموده و مانتویی زیبا و متفاوت تهیه کنید.

همانطور که می دانید انتخاب مدل یقه و جیب مانتو و همچنین توجه به آستین مانتو و در نهایت مدل کلی مانتو از اهمیت فراوانی برخوردار است. در ادامه تصاویری از انواع الگوهای مانتو ساده را مشاهده می فرمایید که می توان از آنها برای دوخت مانتو استفاده نمایید.

در صورتی که تمایل به دوخت مانتو مجلسی دارید و می خواهید مانتویی زیبا و متفاوت برای خود تهیه نمایید پیشنهاد می کنیم یکی از الگوهای زیر را انتخاب نموده و با استفاده از آن مانتویی جدید و متنوع تهیه فرمایید، تنها توجه به این نکته الزامی است که جنس پارچه را متناسب با الگو انتخاب نمایید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد.

تصاویر زیر مربوط به الگوهای انواع مانتو دخترانه می باشد که اغلب با پارچه های تریکو و کتان تهیه می گردد. از این الگوها می توان برای دوخت انواع مانتو اسپرت دخترانه و زنانه استفاده نمود و با کمی تغییر در آنها مدل های مختلف مانتو را تهیه نمود.

با انواع الگوی مانتو دخترانه و زنانه آشنا شدید، امیدواریم با استفاده از این الگوهای متنوع و جدید بتوانید مانتو دلخواه خود را تهیه نمایید. در صورتی که تمایل دارید با دیگر مدل ها و آموزش ها در این زمینه آشنا شوید به بخش آموزش خیاطی و بافتنی وب سایت نازوب مراجعه نموده و از دیگر مطالب مرتبط دیدن فرمایید.

دیگر مطالب مرتبط و پیشنهادی

آموزش دوخت مانتو شنل | پالتو پانچو + الگور

آموزش تصویری دوخت مدل مانتو نخی اسپرت

آموزش دوخت مانتو اندامی و یقه ایستاده

مدل مانتو یقه دیپلمات با الگو


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه مدل مانتو و پالتو


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
مدل مانتو بازیگران در جشن حافظ 98 ( نوزدهمین جشن حافظ )