تغییر جنسیت دختر مدل جذاب تایلندی در گذشته پسر بود +عکس


تغییر جنسیت دختر مدل جذاب تایلندی در گذشته پسر بود تغییر جنسیت پسر تایلندی وی را به یک دختر زیبا و جذاب تبدیل کرد که در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و بسیار معروف شده است. امروز می‌پردازیم به زندگی مدلینگ جوان وبسیار زیبای تایلندی به نام تریچادا پتچارت که قبلا جنسیتش مردبوده اما باعمل توانسته تبدیل به زن شود. او درتاریخ 5 اکتبر 1986 بدنیا...

تغییر جنسیت دختر مدل جذاب تایلندی در گذشته پسر بود

تغییر جنسیت پسر تایلندی وی را به یک دختر زیبا و جذاب تبدیل کرد که در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و بسیار معروف شده است. امروز می‌پردازیم به زندگی مدلینگ جوان وبسیار زیبای تایلندی به نام تریچادا پتچارت که قبلا جنسیتش مردبوده اما باعمل توانسته تبدیل به زن شود. او درتاریخ 5 اکتبر 1986 بدنیا آمده است.

واکنون 32ساله است. وی بازیگر و مدل است وکار خودرا از سال 2004 آغاز نمود. او در سال 2004 دوشیزه تیفانی ودوشیزه ملکه بین‌المللی شد. وی با فیلمهای the white storm 2013 و with Love 2010 شناخته شد. درادامه می‌توانید عکس هایی از این مدل بسیار زیبای تایلندی مشاهده کنید.

به گزارش پارس ناز، در جامعه ما مثل تمامی جوامع یک عده انگشت شمار مرد یا زن هستند که خواهان تغییر جنسیت به جنس مخالف می باشند. افرادی حائز شرایط تغییر جنسیت هستند که دارای یک عده معیار های علمی باشند که توسط مجامع علمی دنیا تهیه شده اند. صرف ادعا و تقاضای یک نفر دلیل بر انجام فوری اقدامات لازم برای تغییر جنسیت نیست.

آن گونه افراد ابتدا توسط یک تیم خبره معاینه, گفتگو و مشاوره می‌شوند و درنهایت اگر حائز شرایط شدند، میتوانند با کسب مجوزهای قانونی لازم اقدام به تغییر جنسیت کنند.این افراد حتی با استفاده از مجوز میتوانند نسبت به تغییر نام و شناسنامه خود نیز اقدام کنند. مشکل ترین مرحله تغییر جنسیت، مرحله انجام اعمال جراحی مورد نیاز است که در این جا فقط فهرست وار ذکر میشوند.

توجه داشته باشید که عمل جراحی تغییر جنسیت از روی هوا و هوس نخواهد بود. بلکه بعنوان یک بیماری تلقی و پس از تائید کارشناسان مربوطه انجام می‌شوند.

لازمه اقدام به تغییر جنسیت دو شرط اصلی زیر است

1. بیمار باید تحصیل کرده و دارای میزان شعور اجتماعی متوسط به بالا باشد تا بتواند گفته های دکتر را درک و توانائی انجام آن ها را داشته باشد.

2. توانائی مالی خوب داشته باشد.بیمار ترانس سکسوال پس از عبور از تمامی مراحل، در آخرین مرحله به جراح مربوطه جهت انجام اعمال جراحی ارجاع می‌شوند.

همکاران روان شناس و روانپزشک در انتخاب این بیماران نهایت سعی و تلاش خودرا میکنند و حقیتاً دراین مورد سنگ تمام گذاشته و بیمار رابه درستی انتخاب میکنند، ولی به تجربه من متأسفانه دو مورد فوق را درنظر نمیگیرند. بیماری که تحصیلات خوب و کافی ندارد

و دارای IQ پائین است هر قدر هم توضیح داده می‌شود، اصلاً متوجه اهمیت موضوع نیست. فقط میـــخواهد مجوز لازم را از قوه قضائیه بگیرد. قبل از اقدام به اعمال جراحی مربوطه لازم است این بیماران یک تا دو سال تحت هورمون درمانی مناسب قرار گیرند، و اکثراً خود بیماران تصمیم می‌گیرند که هورمون درمانی لازم ندارند.

از طرف دیگر این بیماران نیاز به اعمال جراحی متعدد دارند که بعضی ها الزامی و بعضی ها ترجیحی است. هر عمل جراحی ممکن است دارای عارضه باشد که این عوارض نیز نیاز به اصلاح دارند. مثلاً دستگاه تناسلی باید در چند مرحله جراحی بشکل جنس مخالف در بیاید ولی لازم نیست حتما برای تغییر تون صدا تارهای صوتی خودرا عمل جراحی کنند.

بنده در مرکزی که در بیرون از کشور دوره های آموزشی را می گذراندم پس اثبات نیاز به تغییر جنسیت توسط همکاران روان‌شناس و قبل از دادن مجوز، بیمار به مرکز جراحی ارجاع می شد و فهرست اعمال جراحی الزامی و دلخواه در اختیار بیمار قرار داده می شد و بر حسب انتخاب بیمار، می بایست قبل از دادن مجوز قانونی توسط قوه قضائیه، تمکن مالی وی به اثبات میرسید. در ایران پس از مجوز اولیه تا زمانیکه یک عده اعمال جراحی انجام نشده اند،

دادگاه مجوز نهائی برای تغییر اسم را نمیدهد. بنده بیماران بسیاری دارم که از تغییر جنسیت فقط تغییر لباس داده اند. مثلاً اگر پسری مجوز دختر شدن را گرفته است، فقط اکتفا به پوشیدن مانتو و روسری کرده و همین طور در جامعه میچرخد. من نمی‌دانم که آیا این‌ها میتوانند تا آخر عمر به این سبک زندگی کنند

و یا این که یک محدوده زمانی برای انجام اعمال جراحی مورد نیاز وجوددارد؟ بنده خودم شخصاً تا زمانیکه مطمئن نشوم بیمار از عهده هزینه های اعمال جراحی و دارو درمانی مربوطه تا آخر عمر بر نمی‌آید، نخستین عمل جراحی را انجام نمی‌دهم. چون رها شدن بیمار در نیمه راه از نظر روانی خیلی پر عارضه است.

بنابر این بنده از مسئولین ارجمند تقاضا دارم هنگام صدور مجوز لازم جهت تغییر جنسیت دو مورد فوق حتما درنظر گرفته شوند. به تجربه من بیش از 80 درصد بیمارانیکه دارای مجوز تغییر جنسیت هستند کم سواد بوده و به هیچ عنوان توانائی مالی جهت تغییر جنسیت را ندارند.

جهت تغییر جنسیت مجوزهای قانونی لازم است و تشخیص این که چه کسانی نیازمند تغییر جنسیت هستند با افراد کارشناس می باشد. فرایند کلی تغییر جنسیت شامل سه مرحله می‌باشد:

مشاوره
هورمون درمانی
اعمال جراحی

پس از این که فرد ترانس سکسوال جلسات مشاوره را پشت سر گذاشت و حداقل یکسال از هورمون درمانی وی گذشت و هنوز در تصمیم خود راسخ است، میتوان اعمال جراحی لازم رابه ترتیب انجام داد. باید به بیمار خاطر نشان کرد که اعمال جراحی غیرقابل برگشت هستند و بیمار دیگر نمیتواند از نظر فیزیکی به جنس واقعی برگردد. اعمال جراحی برای ترانس سکسوالیسم باید از استاندارد ها پیروی کنند.

یک سازمان بین المللی بنام professional association for transgender health «path» وجوددارد که قوانین و مراقبتهای مورد نیاز افراد ترانس سکسوال را مدون کرده است.به گزارش پارس ناز در زنانی که خواهان تغییر جنسیت به جنس مرد هستند «female to male»، طبق معمول توالی اعمال جراحی به شرح زیر می باشند، ولی بسته به تجربه جراح و نیاز بیمار، می‌توان دراین توالی تغییراتی را داد:

نخستین مرحله در تغییر جنسیت زن به مرد برداشتن سینه ها است. برداشتن سینه ها به دو روش انجام می‌شود: روش اول عبارت از برداشتن دوطرفه سینه ها همراه با ترمیم مجدد نوک سینه و هاله اطراف آن. در روش دوم سینه ها از زیر پوست برداشته می‌شوند که در اصطلاح به آن برداشتن زیرجلدی سینه گفته میشود. روش دوم مناسب افرادی است که دارای سینه های کوچک هستند.

مرحله دوم برداشتن رحم، دهانه رحم، لوله های رحمی و تخمدانها می‌باشد.مرحله سوم برداشتن واژن است. در خانمهائیکه میخواهند تغییر جنسیت «sex reassignment surgery» بدهند، می‌توان به دو روش آلت تناسلی مردانه ایجاد کرد. در روش اول با استفاده ازیک پیوند ازعضلات و استخوانهای ساعد، آلت تناسلی درست می‌شود

ودر روش دوم خود کلیتوریس خانم تبدیل به آلت تناسلی مردانه میشود. اگر از روش اول برای ایجاد آلت تناسلی استفاده خواهد شد، باید کل واژن ودر روش دوم مقداری از واژن برداشته می‌شود. از بافت واژن برداشته شده جهت ایجاد مجرای ادرار استفاده میشود.

در مرحله چهارم آلت تناسلی مردانه «phalloplasty» ایجاد میشود. طبق معمولً روش مرسوم استفاده از کلیتوریس خود خانم می‌باشد چون کلیتوریس دارای حس و خاصیت نعوظ است. ابتدا کلیتوریس آزاد می‌شود و سپس با استفاده از لبهای کوچک آلت تناسلی خانم، یک آلت تناسلی کوچک ایجاد میشود.

این عمل کم عارضه بوده و مزیت آن داشتن حس و خاصیت نعوظ در کلیتوریس است ولی ممکن است نتوان با آن عمل نزدیکی را انجام داد. اندازه آلت تناسلی که با این روش ایجاد می‌شود 10-4 سانتیمتر خواهد بود.

مرحله پنجم طولانی کردن مجرای ادرار و آوردن آن به نوک آلت تناسلی ایجاد شده است که بیمار بتواند حالت ادرار کردن مردانه داشته باشد. ولی باید توجه داشت که به رغم این عمل طولانی کردن مجرای ادرار، بیمار ممکن است باز نتواند در حالت ایستاده ادرار کند.

دراین مرحله از روی شکم یک سوند در داخل مثانه گذاشته می‌شود تا ادرار را خالی کند و مجرای ادرار طبیعی فرصت ترمیم داشته باشد. به گزارش پارس ناز پس از ایجاد و ترمیم مجرای ادرار طبیعی سوند مثانه خارج میشود.

در مرحله ششم کیسه بیضه ایجاد می‌شود. برای این کار داخل لبهای بزرگ خالی ودر داخل انها پروتز بیضه گذاشته میشود.باید بخاطر داشته باشید که هر کدام از مراحل فوق دارای عوارض مخصوص بخود هستند و ممکن است نیاز باشد که بیمار بارها بستری و تحت عمل جراحی قرار گیرد.

کلاً اعمال جراحی تغییر جنسیت بسیار پیچیده و بالفعل پر عارضه هستند و نباید آن ها را ساده انگاشت. اعمال جراحی فوق در تغییر جنسیت زن به مرد «female to male» اجباری بوده و باید انجام شوند ولی یک عده اعمال جراحی اضافی نیز وجود دارند که انتخابی یا optional بوده و بیشتر ظاهر مردانه به زن می‌دهد، این اعمال جراحی optional عبارتند از:

عمل جراحی پلاستیک بینی برای ایجاد بینی با ظاهر مردانه , کاشتن گونه و فک برای ایجاد صورت مردانه ,عمل جراحی کاشت عضلات سینه ای مخصوص مردان

در خانم ها لگن پهن است برای ایجاد لگن مردانه می‌توان از لیپوساکشن لگن و رانها استفاده کرد.

عمل جراحی تغییر دادن جنسیت مرد به زنی زیبا

تغییر جنسیت دیگر

جیانا لوپز جوان 25 ساله امریکایی برای تغییر جنسیت خود چهار سال است که هورمونهای زنانه مصرف می‌کند وتاکنون چند عمل جراحی برای تغییر جنسیت نیز انجام داده است .از آنجا که وی قادر به پرداخت هزینه های سرم آور درمانی در امریکا نمی باشد، نتوانسته ادامه فرآیند عمل های جراحی را انجام دهد.

تغییر جنسیت جیانا لوپز

او اکنون قصد دارد به انگلستان بیاید تا با 12 ماه کار برای موسسه سلامت ملی انگلستان بتواند جراحی های نهایی برای تغییر جنسیت خودرا انجام دهد. خانواده و دوستانش لوپز را بعنوان یک همجنس باز می شناختند ولی سه سال بعد او تصمیم گرفت تا عمل های مربوطه برای تغییر جنسیت را انجام دهد.

تغییر جنسیت دختر مدل جذاب تایلندی در گذشته پسر بود +عکس

دختر تایلندی جذاب،عمل جراحی تغییر جنسیت

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه چهره‌ها


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
حرکات جنجالی الهام چرخنده در اجرای سلام فرمانده