فرمول ترکیب رنگ موی قهوه ای دودی و نکاتی که باید بدانید


رنگ موی قهوه ای دودی از انواع رنگ موهای خاص و بی نظیر است، این مدل رنگ مو در طیف های مختلف تیره و روشن موجود است و شما می توانید با کمک این رنگ زیبا تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد کنید. رنگ موی قهوه ای زیتونی و رنگ مو قهوه ای دودی و رنگ مو قهوه ای روشن و رنگ موی قهوه ای طلایی از انواع مدل رنگ موهای...

رنگ موی قهوه ای دودی از انواع رنگ موهای خاص و بی نظیر است، این مدل رنگ مو در طیف های مختلف تیره و روشن موجود است و شما می توانید با کمک این رنگ زیبا تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد کنید.

رنگ موی قهوه ای زیتونی و رنگ مو قهوه ای دودی و رنگ مو قهوه ای روشن و رنگ موی قهوه ای طلایی از انواع مدل رنگ موهای شیک و منحصر به فرد هستند و اگر شما به رنگ موی قهوه ای علاقه مند هستید بهتر است از این طیف رنگ موهای قهوه ای برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید.

فرمول ترکیبی رنگ موی قهوه ای دودی

رنگ موی قهوه ای دودی ترکیبی زیبا و منحصر به فرد است به همین دلیل است که در این مطلب تصمیم گرفته ایم شما را با این ترکیب رنگ موی شیک و ایده آل آشنا سازیم.

فرمول شماره یک ( رنگ مو قهوه ای دودی )

رنگ موی شماره C6 : به اندازه ۸۰ میل رنگ موی شماره C5 : به اندازه ۲۰ میل واریاسیون نقره ای : ۱۰ سانت اکسیدان ۶ درصد : به اندازه رنگ تهیه شده بدون نیاز به دکلره

فرمول شماره دو ( رنگ مو قهوه ای دودی زیتونی )

رنگ مو دودی شماره ۶ : ۶۰ میل رنگ موی زیتونی شماره ۶ : ۶۰ میل واریاسیون سبز : ۵ سانت واریاسیون نقره ای : ۵ سانت اکسیدان دو درصد

عکس های رنگ مو قهوه ای دودی

رنگ مو قهوه ای دودی از انواع رنگ موهای زیبا و مناسب است و اگر شما دارای پوستی روشن با چشمان قهوه ای و یا آبی هستید این رنگ مو می تواند برایتان انتخاب ایده آلی باشد.
اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل ندارید در رنگ موهایتان تناژ قرمز و یا طلایی وجود داشته باشد بهتر است از این رنگ مو برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنید. برای اینکه رنگ مو قهوه ای دودی خاص و منحصر به فرد به نظر برسد بهتر است از هایلایت سرد در بین رنگ موهایتان استفاده کنید.
این مدل رنگ مو همچنین برای خانم هایی که رنگ موی طبیعی آن ها بلوند روشن و یا قهوه ای است می تواند مناسب و ایده آل باشد.

در ادامه توجه شما را به چند مدل رنگ مو قهوه ای دودی جلب می کنیم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

رنگ مو قهوه ای دودی روشن

رنگ موی زیبا و شیک قهوه ای دودی روشن

رنگ مو قهوه ای دودی روشن زنانه

رنگ مو قهوه ای دودی روشن زنانه

رنگ موی زنانه قهوه ای دودی روشن

رنگ مو قهوه ای دودی روشن تیره

رنگ مو قهوه ای دودی روشن دخترانه

رنگ مو قهوه ای دودی روشن با هایلایت

رنگ مو قهوه ای دودی روشن زیبا و خاص

رنگ موی دخترانه قهوه ای دودی

در این مطلب فرمول های ترکیبی رنگ موی قهوه ای دودی روشن به همراه تصاویری از این مدل رنگ مو را مشاهده کردید که امیدواریم با کمک این فرمول ها بتوانید تغییرات مثبتی را در رنگ موهای خود ایجاد کنید.

منبع : آرگا

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه آرایش و سلامت مو

مدل و رنگ موهای ترند سال 2022/ معرفی اسم مدل موهای ترند 1401