کریس رونالدو بالاخره درخواست ازدواج کرد +عکس همسرش و حلقه ازدواج


رونالدو بالاخره درخواست ازدواج کرد +عکس  کریس رونالدو که سابقه رابطه با چندین نفر را داشته است اما گویا اینبار قصد دارد با جورجینا رودریگز ازدواج کند و به وی حلقه داده است. انتشار اخبار نامزدی کریس رونالدو و جورجینیا در سایت های اروپایی با واکنش های زیادی روبه‌رو شد، در ادامه حلقه گرانقیمت رونالدو به نامزدش را...

رونالدو بالاخره درخواست ازدواج کرد +عکس

کریس رونالدو که سابقه رابطه با چندین نفر را داشته است اما گویا اینبار قصد دارد با جورجینا رودریگز ازدواج کند و به وی حلقه داده است. انتشار اخبار نامزدی کریس رونالدو و جورجینیا در سایت های اروپایی با واکنش های زیادی روبه‌رو شد، در ادامه حلقه گرانقیمت رونالدو به نامزدش را ببینید.

ستاره عدد 7 پرتغالی تیم رئال مادرید بعد از مدتها ارتباط با جورجینا مدلینگ معروف اسپانیایی از او خواستگاری کرد و حلقه ازدواج گرانقیمتی به او داد .به گزارش پارس ناز روز گذشته وب سایت های اروپایی عکسی متفاوت که جورجینا در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده بود را انتشار داده و خبر نامزدی رسمی کریس رونالدو را اعلام کردند.نامزدی کریس رونالدو

خبر رسمی نامزدی رونالدو در اینستاگرام

ساعاتی بعد از خواستگاری فوتبالیست معروف و برنده چندین توپ طلا از مدلینگ معروف ، جورجینا لایو استوری پربازدیدی را منتشر کرد و با گذاشتن دست خود روی صورتش حلقه ازدواجی که کریس رونالدو یعنی پدر دخترش به او داده بود را رونمایی کرد.

نامزدی کریس رونالدو با مدلینگ معروف

کریستین رونالدو پدر چهار فرزند است، دو دختر و دو پسر که یکی از دخترها فرزند مشترک او با جورجینایی است که بعد از ناکام بودن رونالدو در چند رابطه موفق شد در زندگی او جای ثابتی پیدا کند و شانس دریافت حلقه ازدواج و خواستگاری از عدد 7 تیم ملی پرتغال را داشته باشد. در ادامه عکس حلقه ی نامزدی گرانقیمتی که رونالدو به جورجینا هدیه داده است را مشاهده میکنید.

بیوگرافی جورجینا رودریگز

انتظار کریستیانو رونالدو ستاره تیم ملی پرتغال و رئال مادرید اسپانیا برای تولد دو قلو از یک زن ناشناخته، برای جورجینا رودریگز نامزد جدیدش، خبر خوشایندی نبوده است.جورجینا و رونالدو چند هفته ای است که باهم دوست شده اند و قرار است نامزدی و سپس ازدواج خودرا اعلام کنند.

جورجینا در حالی با رونالدو دوست شده که بازیکن رئال مادرید، یک پسر به نام جونیور دارد.به گزارش پارس ناز این پسر به اصرار رونالدو هنوز مادرش واقعیش را نمی شناسد. در مقابل جورجینا به قدری به جونیور نزدیک شده که هم چون مادر او شده است.

جورجینا رودریگز ، نامزد رونالدو چند ساله است؟

نامزد جدید کریستیانو رونالدو 22 ساله است.وی در تاریخ 27 ژانویه 1995 متولد شده بنابر این یک دختر مرداد ماهی است.ملیت وی اسپانیایی است.پدر وی جورج رودریگز می‌باشد.

وی پس از آشنایی با رونالدو ، در مراسم های توپ طلا ، انتخاب بهترین بازیکن جهان و خیلی از مراسمات رسمی دیگر همراه وی در مقابل رسانه ها حضور یافته است.وی که با رونالدو تفاوت سنی حدود ده سال دارد.پس از آشنایی و دوستی با او ، اخیرا از وی دوقلو هایش را حامله شده استو انها رابه دنیا آورده است.رونالدو که فرزند دیگری به نام جورج نیز دارد بسیار از تولد این دو قلو ها خوشحال است.

وی اکنون حدود دو و نیم میلیون فالور در اینستاگرام دارد که روز به روز در حال افزایش هستد.جورجینا تحصیلات تکمیلی خودرا در انگلیس گذرانده است.

جورجینا قبل از شهرت و دوستی با رونالدو

وی قبل از شهرت و دوستی با رونالدو ، به عنوان پیشخدمت در رستوران ها کار میکرده است .سپس به بریستول انگلیس رفت وی تحصیلات خودرا در رشته زبان انگلیسی و همچنین به همان خوبی رقص را فرا گرفت.

زندگی خانوادگی جورجینا رودریگرز

وی در تاریخ 27 ژانویه 1995 در جاکا اسپانیا درخانواده ای سه نفره دیده به جهان گشود.پدر او جورج رودریگز است.قد او 160 سانتی متر «1.6 متر » و وزن او 58 کیلو گرم مادل 128 پوند می‌باشد.

چگونگی آشنایی جوریجینا با کریس رونالدو

وی نخستین بار رونالدو رو دریک همایش مربوط به برند D G در شهر مادرید و قسمت ویژه همایش ملاقات کرد و رونالدو به او پیشنهاد دوستی و آشنایی دادولی هنوز هم بطور دقیق تاریخ ملاقات آنها و این که چگونه باهم آشنا شده اند مشخص نیست و گمان می‌رود قبل ازآن نیز باهم ارتباط داشته اند.

آینده جورجینا و رونالدو چگونه است؟

با توجه به پیشینه رونالدو در مورد دوست دختر هایش مثل ایرناشایک نمی توان نظر دقیقی در مورد این رابطه ارائه کردولی با توجه به بالا رفتن سن رونالدو پیشبینی می‌شود وی تصمیم به ازدواج با جوریجینا رودریگز دارد و رابطه آنها یک رابطه جدی تلقی میشود.

عکسهای کریستیانو رونالدو و همسرش

عکسهای داغ کریس رونالدو و همسرش

کریس رونالدو بالاخره تقاضای ازدواج کرد +عکس همسرش و حلقه ازدواج

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

املت تنوری