استفاده از لباس مشکی در مراسم عزاداری و ماه محرم و صفر یکی از رسوم ما ایرانی هاست. لباس های مشکی دارای تنوع بالایی هستند و در طرح و مدل های متنوع در بازار موجود می باشند. اگر شما نیز قصد خرید و یا دوخت لباس مشکی را برای کودکتان دارید، در این مطلب همراه ما باشید و از جدیدترین و متنوع ترین عکس های انواع مدل لباس مشکی دخترانه با دوخت های بسیار زیبا و شیک دیدن نمایید و سپس بهترین گزینه را انتخاب کنید.

۱۲ مدل لباس مشکی دخترانه جدید و زیبا :

اغلب والدین سعی می کنند برای مراسم خاص از جمله ختم و عزاداری ها، برای کودکان نیز از لباس های مشکی استفاده نمایند. البته می توان از هر نوع رنگ تیره ای از جمله سورمه ای، قهوه ای و… نیز استفاده نمود. با این حال اگر قصد تهیه لباس مشکی را دارید ما در این مطلب از مجله هنر در خانه به معرفی انواع مدل لباس مجلسی بچگانه با رنگ مشکی و لباس های دخترانه زیبا و جذاب با طرح های متنوع می پردازیم که هر یک می توانند مدل لباس ایده آل شما عزیزان باشند. در ادامه این مدل های شیک و زیبا را مشاهده نمایید و ضمن لذت بردن از تماشای آنها، مدل دلخواه را انتخاب کنید.

پیراهن دخترانه با پارچه مخمل مشکی

عکس لباس بچگانه مشکی جدید

سارافون مشکی دخترانه

مدل لباس مشکی جدید

بلوز و دامن دخترانه برای محرم

بلوز دخترانه جدید برای محرم

لباس های دخترانه مشکی

لباس بافت مشکی دخترانه

پیراهن مشکی دخترانه

لباس مشکی دخترانه جدید

مدل پیراهن مجلسی مشکی

لباس مشکی دخترانه برای محرم

شما والدین عزیز همچنین می توانید با کلیک بر روی لباس کودک و مراجعه به این صفحه از جدیدترین مدل لباس های بچگانه با طرح های متنوع و زیبا دیدن نموده و سپس اقدام به خرید و یا دوخت لباس برای کودک تان نمایید.