مانتوهای تابستانی با دوخت های زیبا و شیک از جمله بهترین انتخاب ها برای پوشش بانوان در فصل تابستان می باشند. مانتو های تابستانه اغلب با پارچه های نخی، حریر، کتان نازک و… دوخته شده اند. اگر قصد خرید و یا دوخت مانتو برای تابستان را دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید و با به مشاهده عکس های انواع مدل مانتو تابستانی جدید دخترانه و زنانه بپردازید و سپس بهترین گزینه را انتخاب و تهیه نمایید. تا پایان همراه ما باشید و از این مدل های شیک دیدن نمایید.

عکس های مدل مانتو تابستانی جدید و زیبا :

انتخاب مدل مانتو تابستانی جدید برای همه بانوان شیک پوش بسیار مهم و اساسی است و اغلب ترجیح می دهند بهترین گزینه را انتخاب نمایند.از این رو در این مطلب مجموعه ایی از عکس های انواع مدل مانتو ۹۷ برای فصل تابستان را گردآوری نموده ایم که امیدواریم بتوانید مدل مانتو دلخواه را از بین این تصاویر انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که مدل های ارائه شده شامل انواع مدل مانتو نخی، مانتوهای حریر، مانتو گیپور و انواع مدل مانتو بلند و کوتاه تابستانی و… می باشند.

مدل مانتو حریر تابستانی

مانتو تابستانی تکه دوزی

مدل مانتو مجلسی سفید

مدل مانتو نخی بلند

مانتو حریر مشکی

مانتو تابستانی مجلسی

مدل مانتو تابستانی بلند

مانتو تابستانی جدید و زیبا

مانتو جدید تابستانه

مدل مانتو برای تابستان ۹۷

مدل مانتو تابستانی زنانه

مانتو تابستانه جدید

مانتو تابستانی ۲۰۱۸

مدل مانتو نخی دخترانه

مانتو تابستانی گلدار

حال که با برخی از مدل های مانتو تابستانی جدید و زیبا آشنا شدید، قصد داریم به معرفی ست های زیبا با مانتوهای تابستانه بپردازیم. در این تصاویر شاهد ست کردن مانتو تابستانی، با شلوار، شال، کیف و کفش هستید که هر یک می توانند الگوی مناسبی برای شما عزیزان در جهت داشتن تیپی زیبا و منحصر به فرد باشند.

ست جدید با مانتو صورتی

مانتو تابستانی شیک و جدید

مدل مانتو تابستانی سفید

مدل مانتو تابستانه نخی

مدل مانتو نخی بلند

مدل مانتو ۹۷ جدید

مانتو تابستانه اسپرت

مدل مانتو جدید و شیک دخترانه

مدل مانتو تابستانی شیک

عکس مانتو تابستانی ۹۷

امیدواریم تماشای عکس های انواع مدل مانتو تابستانی جدید و زیبای دخترانه و زنانه که در این مطلب ارائه دادیم برای شما عزیزان نیز جذاب بوده باشد و توانسته باشید مدل مانتو دلخواه و ایده آل خود را از بین این مدل های خاص و ویژه انتخاب نمایید. در صورت تمایل به آشنایی با دیگر مدل ها و مشاهده عکس های انواع مانتو های زنانه و دخترانه شیک و به روز بر روی مدل مانتو مجله هنر در خانه کلیک نموده و از دیگر مطالب منتشر شده در این زمینه دیدن نمایید.