توصیه به برانکو برای پرکردن خلاء‌/ می‌خواهندجلوی پرسپولیس بایستند


توصیه به برانکو برای پرکردن خلاء‌/ می‌خواهندجلوی پرسپولیس بایستند

مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر برانکو ایوانکوویچ می خواهد با این تیم رکورد هت‌تریک قهرمانی در لیگ برتر را بزند باید هافبک بازیساز بگیرد.


ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره قرعه پرسپولیس در رقابت های فصل آینده لیگ برتر فوتبال ایران گفت: رقابت های فصل جدید می تواند جذابیت های زیادی را به همراه داشته باشد.

این مربی قدیمی فوتبال ایران که سابقه بارها قهرمانی با سرخپوشان تهرانی را نیز در کارنامه دارد ادامه داد: اگر نگاهی به خرید تیم های بزرگ و مدعی قهرمانی داشته باشیم می بینیم که آنها می خواهند مقابل یکه تازی پرسپولیس در سال های اخیر بایستند.

مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: این در حالی است که پرسپولیس محروم است و نمی تواند بازیکن بگیرد و چند مهره کلیدی خود را نیز از دست داده است. از این رو بهتر است کادر فنی این تیم به فکر ساختن هافبک های خلاق بیفتد تا بتواند جای خالی مهره هایی مثل محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده را پر کند. در حقیقت اگر پرسپولیس به فکر زدن رکورد هت‌تریک قهرمانی است باید هافبک بازیساز و خلاق پرورش دهد.

وی درباره مدعیان قهرمانی هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر نیز اظهار داشت: تا بازی ها شروع نشود نمی توان حدس دقیقی درباره شرایط هر تیم زد. اما فکر می کنم تیم هایی نظیر سپاهان، استقلال و ذوب آهن می تواند حریفان جدی پرسپولیس در رقابت برای قهرمانی باشند.

ابراهیمی در پایان درباره جدایی چند بازیکن پرسپولیس نظیر محرمی، مسلمان و احمدزاده گفت: فوتبال حرفه ای است و نمی توان خرده ای از آنها گرفت. آنچه مشخص است هیچ‌کس بزرگتر از نام پرسپولیس نیست. هزاران بازیکن به پرسپولیس آمدند و ستاره رفتند. حالا هم همین وضع تکرار می شود. پرسپولیس متکی به بازیکن نیست.

کد خبر 4311435

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فوتبال داخلی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

عکس دختر | 130 متن و عکس دخترونه زیبا و لاکچری برای پروفایل