عاقبت رابطه و همخوابی ریحانا خواننده مشهور جهان با مرد میلیاردر عرب


عاقبت رابطه و همخوابی ریحانا با مرد میلیاردر عرب  ریحانا خواننده معروف آمریکایی که چند وقتی بود در رابطه ما مرد میلیاردر عرب بود به این رابطه پایان داد. تصاویری از خوشگذرانی های ریحانا با این مرد در رسانه ها منتشر شده بود. ریحانا خواننده معروف آمریکایی که اکنون سی ساله می باشد ، پس از جدایی حسن جمیل وارث شرکت تویوتا از همسرش بخاطر...

عاقبت رابطه و همخوابی ریحانا با مرد میلیاردر عرب

ریحانا خواننده معروف آمریکایی که چند وقتی بود در رابطه ما مرد میلیاردر عرب بود به این رابطه پایان داد. تصاویری از خوشگذرانی های ریحانا با این مرد در رسانه ها منتشر شده بود. ریحانا خواننده معروف آمریکایی که اکنون سی ساله می باشد ، پس از جدایی حسن جمیل وارث شرکت تویوتا از همسرش بخاطر ریحانا ،

با حسن جمیل وارد رابطه شد. اما خبرها نشان می دهد ظاهراً رابطه ریحانا و حسن جمیل دارد به بن بست نزدیک می شود و این دو از هم فاصله گرفته اند.

ریحانا و حسن جمیل

طبق گزارش هاى منتشر شده طى هفته هاى گذشته که گفته می‌شد؛ ریحانا رابطه اش رابا دوست پسر میلیاردرش حسن جمیل پایان داده، امروز این خبر تکذیب شد و علت دیده نشدن آنها با یک دیگر طى چند هفته اخیر به نوعى خسته شدن ریحانا از مردها عنوان شده. حسى که گاها سراغ او می‌آید.حسن جمیل میلیاردر اهل عربستان سعودی است او از مدیران ارشد کمپانى تویوتا نیز هست.

ریحانا درکنار حسن جمیل وارث سعودی شرکت تویوتا

درباره حسن جمیل بیشتر بدانید

وارث اهل سعودی شرکت تویوتا مدتی است با ریحانا خواننده سرشناس آمریکایی ارتباطی جنجالی را آغاز کرده است. به گزارش پارس ناز حسن جمیل اهل عربستان سعودی که وارث شرکت خودروسازی تویوتا است و اکنون از مدیران ارشد آن نیز به شمار می‌رود با ریحانا خواننده معروف آمریکایی از مدت ها پیش ارتباطی بسیار جنجالی را آغاز کرده است.

در حالیکه این دو مدام زیر ذره بین پاپاراتزی ها قراردارند اکنون مشخص شده است که جمیل برای ادامه ارتباط جنجالی خود با ریحانا به ازدواج خود پایان داده است، آن هم در حالیکه فقط سه ماه از ازدواج می گذشت.همسر جمیل، «لینا» نام داشت و هنرمند سرشناسی در امور نقاشی و هنرهای تجسمی بود.

لینا همسر سابق حسن جمیل

وارث شرکت خودروسازی تویوتا اندکی پس از ازدواج با «لینا» با ریحانا آشنا می شود و کم کم تصمیم میگیرد به خاطر این خواننده جنجالی آمریکایی به سرعت از همسر خود جدا شود. نکته بسیار جالب این است که ریحانا به جمیل نیز وفا نکرد.

در حالیکه جمیل برای این خواننده سرسناش آمریکایی از همسر خود گذشت مدتی بعد متوجه شد که ریحانا دیگر علاقه ای به ارتباط با او ندارد. البته این ارتباط هنوز تمام شده نیست.

ریحانا و نامزد سابقش حسن جمیل

اما نگاهی هم داشته باشیم به رابطه های قبلی ریحانا

کریس براون» Chris Brown » درباره‌ی شبی که به دوست دختر سابق خود ریحانا «Rihanna» در اتومبیل بعد از یک مهمانی درسال 2009 حمله کرد سخن می گوید . در یک فیلم مستند جدید ، کریس براون» Chris Brown» گفت که او و ریحانا «Rihanna» دعوایی خشونت آمیز در رابطه با زنی دیگر با هم داشتند.

زمانی که کریس براون واقعاً ریحانا را زد و به بازوی ریحانا ضربه وارد کرد .ریحانا «Rihanna» با لبی پاره و کبودی هایی در بدنش بعد ازآن اتفاق ، عکس گرفته شده بود .به گزارش پارس ناز براون 5 سال تعلیق مجازات گرفت و برای حمله‌ای که انجام داد وادار شد که خدمات اجتماعی «کار اجباری برای عموم» انجام دهد.

در فیلم مستند ، کریس براون خطاب کرد به زندگی من خوش آمدید ، کریس براون گفت بعد از این که کریس براون اقرار کرد که او با یک کارمند سابقبی وفایی و بد قولی کرده ، رابطه‌ی بین او و ریحانا رنج آور بوده است .»بعد از این که کریس براون به ریحانا درباره‌ی خیانتش به او گفت ، کریس براون گفت که ریحانا از او متنفر شد و رابطه‌ی انها با روند زیاد شونده‌ای ناپایدار و متزلزل شد .

کریس براون گفت ریحانا براش مهم نبود ، اون فقط بعد ازآن موضوع دیگر به من اعتماد نکرد .ازآن جا ، این رابطه فقط روند انحطاط را پیدا کرد بخاط این که دعوا وجود داشت ، دعوای لفظی و دعوای فیزیکی هم بود …« ما با هم دیگر دعوا می کردیم . ریحانا من را می‌زد ، من وی را می‌زدم . اما هیچوقت رابطه‌امون درست نشد.

ریحانا در یک مهمانی زنی را دید که کریس براون با او عشق بازی میکرد ، پس ازآن پیامی را ازآن زن در تلفن ِکریس براون دید که کریس براون منجر به بحث و دعوا در اتومبیل شد .

من یادم میاد که ریحانا داشت سعی میکرد که به من لگد بزند . این تنها بخاطر ناراحتی اون بود . اما پس ازآن من واقعاً ریحانا را زدم . با یک مشت بسته ، مثل این که من ضربه‌ی محکمی زدم ولب ریحانارا ترکاندم ! و وقتی که دیدمش کامل توی شوک بودم .چرا من ِلعنتی ریحانا را زدم ؟

« ازآن جا ، ریحانا فقط توی صورتم تف کرد ، خون توی صورتم تف کرد ، بنابر این این من را بیشتر خشمگین کرد . این واقعاً یک دعوای واقعی در اتومبیل بود .»کریس براون می گوید که او اتومبیل را کنار جاده نگه داشت و ریحانا خودش تا خانه رانندگی کرد و رفت .

کریس براون در مورد عکسی که برای پلیس فاش شد و جراحات ریحانا در آن معلوم بود گفت :« من با نگاه کردن به عکس سرخورده و سرد می شوم و می گویم هی ، رفیق ، این من نیستم .» من ازآن روز متنفر هستم . آن جا قرار است تا ابد محل تباهی من باشد .

خشم ریحانا از رابطه جنیفر لوپز و در یک

حال ریحانا با دیدن عکس اینستاگرام جدید در یک «Drake»، هنرمند سبک هیپ‌هاپ، با جنیفر لوپز و احتمال رابطه‌ی عشقی جدید در یک و لوپز، بد شده است.

این خواننده‌ی 28 ساله از اوایل سال 2016 روابط خود با در یک را بیشتر کرده بود اما این رابطه در نهایت به راه به جایی نبرده و به پایان رسیده بود. گفته میشود حالا ریحانا با دیدن رابطه‌ی عشقی جدید در یک ناراحت شده است.این منبع همچنین گفت است دیدن عکس در یک و لوپز به قدری حال ریحانا را بد کرد که او می خواست تلفن همراهش را از ساختمان به پایین پرت کند.

با این حال بنظر می رسد ریحانا کمی هم از این که در یک وی را فراموش کرده است احساس اسانی میکند. این منبع گفته است ریحانا از این که دیگر حسی به این مرد ندارد خوشحال است. چه بهتر که جنیفر لوپز بجای ریحانا در رابطه‌ی عشقی جدید در یک باشد.

تنها چیزی که در یک در آن خوب است زیاد حرف زدن و عمل نکردن به آن است.اصل این ماجرا از آنجایی آب می خورد که یکی از نزدیکان لوپز مدعی شد جنیفر لوپز 47 ساله از بودن با در یک لذت میبرد.

این منبع توضیح داده است جنیفر منتظر تعطیلات سال نو و هیجان‌های مخصوص به تعطیلات کریسمس است. او هنوز هم به دیدن در یک ادامه میدهد و در یک حتی از خانه‌ی او هم دیدن کرده است. او چیزی جز تعریف کردن از در یک نمی گوید.

البته آن‌ها در حال کار کردن روی آهنگ جدید خود نیز هستند اما واضح است که از بودن کنار یک دیگر لذت میبرند. جنیفر عاشق بودن در مرکز توجه است و بسیار از بودن درکنار در یک خوشحال بنظر می رسد. در یک بسیار جذاب و دلربا است و با جنیفر بسیار محترمانه رفتار می کند. او از بودن درکنار در یک لذت میبرد.»

منبع دیگر نیز که به این ماجرا نزدیک است مدعی شده که این دو نفر تلاش میکنند تا رابطه‌ی عشقی جدید در یک را مخفی کنند. آن‌ها در تلاش هستند تا با وسط کشیدن بحث کاری، این رابطه را پنهان کنند اما در حقیقت رابطه‌ی عشقی جدید در یک و لوپز کاملاً مشهود است.

این منبع در ادامه افزوده است: «آن‌ها چندین هفته است که هم دیگر را ملاقات می کنند و دوستان لوپز میگویند او از بودن با در یک لذت میبرد. فاصله‌ی سنی این دو هنرمند آن‌ها را اذیت نمیکند. آن‌ها درکنار یک دیگر خوش می‌گذرانند و این تنها چیزی است که اهمیت دارد.»

رابطه ریحانا و لئوناردو دی کاپریو رسوایی به بار آورد

لئوناردو دی کاپریو امروز ضمن دروغ خواندن این خبر، از مجله فرانسوی اووپس با تقاضای چند میلیون دلار غرامت مالی، شکایت کرد اما سخنگوی مجله گاسیپ فرانسوی بر درست بودن خبر اصرار ورزیده و میگوید ما هرگز دروغ منتشر نمی کنیم،ریحانا دوماهه حامله است و قرارست به زودی برای نگه داشتین یا انداختن بچه‌اش تصمیم بگیرد

10 ژانویه گذشته این دو با یک دیگر در مراسم تولد طراح سرشناس «نیکی اروین» حضور پیدا کرده اند و لحظات رمانتیکی را با هم گذرانده اند.دی کاپریو بتازگی رابطه خودرا با تونی گارن به پایان رسانده و مجرد است.هرچند دوستان دی کاپریو وجود چنین رابطه ای را انکار کرده اند، این دو پس از مراسم جشن تولد نیز با یک دیگر در یک مهمانی دیگر با نائومی کمبل و فیفتی سنت حضور پیدا کرده اند.

لئوناردو ویلهلم دی‌کاپریو در 11 نوامبر 1974 در شهر لس‌آنجلس در ایالت کالیفورنیا متولد شد.پدرش جورج دی کاپریو نویسنده کتاب‌های کومیک و مادرش ارمهاین ایندربرکن و مادربزرگش هلنا ایندربرکن.نیاکان لئوناردو اهل ایتالیا و کشور آلمان بودند و سه/ چهارم دی کپریو در واقع آلمانی است.نام لئوناردو توسط مادر او و به خاطر نام لئوناردو داوینچی هنگامی

که نقاشی این هنرمند را در ایتالیا مشاهده نمود بر او گذاشته شد.مادر و پدر لئو هنگامیکه تنها یکسال داشت از یک دیگر طلاق گرفتند و لئوناردو همراه مادرش در محلهٔ فقیرنشینی با نام ایکو پارک که موسوم به زاغه‌های هالیوود است زندگی کرد و بزرگ شد.

ریحانا نیز در 20فوریه سال 1988 در شهر سنت مایکل در کشور باربادوس در منطقه کارائیب متولد شد.ریحانا دختری معمولی بود که دوران راهنمایی اش را در مدرسه سیصد و ده ساله کامبرمیر در باربادوس گذراند.

درسال 2003 با کمک دو نفر از همکلاسی هایش یک نمایش موسیقی سه نفره را اجرا کرد.درسال 2004، او برنده مراسم دوشیزه زیبای کامبرمیر شد و نمایش کوتاهی اجرا کرد.او با اجرای آهنگ قهرمان از ماریا کری برنده جایزه نمایش استعدادهای مدرسه اش شد و شاید همین امر سبب ورود او به عرصه خوانندگی بود.

رابطه ریحانا و کریم بنزما

پس از این که ریحانا و کریم بنزما «فوتبالیست» چندین بار در مکان های عمومی لس آنجلس و نیویورک دیده شدند،آنها رسما این رابطه را تایید کردند.قرار است ریحانا 27 ساله،اهل بارابادوس «کشوری جزیره ای در شمال شرق ونزوئلا» و ستاره 27 ساله فرانسوی رئال مادرید ، کریم بنزما ، به بارابادوس رفته تا بنزما با خانواده ریحانا آشنا شود.

یکی از دوستان نزدیک ریحانا گفت هنوز مشخص نیست این دو بخواهند مراسمی داشته باشند یا نه اما حضور در جمعی خانوادگی می‌تواند به انجام مراسم ازدواج سرعت بخشد.چندی پیش شایعاتی مبنی بر رابطه ریحانا و لئوناردو دی کاپریو مطرح شده بود که ماه گذشته ،لئوناردو با نامزد جدید خود در حال دوچرخه سواری دیده شد و به این شایعات خاتمه بخشید.

عکس رابطه ریحانا ،رابطه ریحانا با مردان ،تمام رابطه های ریحانا ،ریحانا خواننده آمریکایی

عاقبت رابطه و همخوابی ریحانا خواننده معروف جهان با مرد میلیاردر عرب

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم باورنکردنی ولی واقعی از پرواز یوفو !