دختر 17 ساله در دام شیطانی دوست اینترنتی افتاد! / پدرش وقتی به خانه پسر رسید کار از کار گذاشته بود + فیلم و عکس


دختر 17 ساله در دام شیطانی دوست اینترنتی افتاد! / پدرش وقتی به خانه پسر رسید کار از کار گذاشته بود + فیلم و عکس

رکنا: پسرجوانی که با گول زدن دختر ها آن ها را به دام عشقی می انداخت، دستگیر شد.

حجم ویدیو: 1.10M | مدت زمان ویدیو: 00:00:08

به گزارش گروه ترجمه رکنا، دختر 17 ساله ای در انگلیس توسط دوست پسر خبیث به قتل Murder رسید.

پدر مقتول که به علت قانونی نامش نامشخص است به پلیس Police گفت: من همیشه دخترم را چک می کردم و از تمامی کارهایش باخبر بودم، حتی می دانستم به تازگی از طریق فیس بوک با پسری به اسم مورگان دوست شده و به شدت هم عاشقش شده اما تا حالا همدیگر را ندیده بودند و فقط از طریق چت و تلفن از حال هم با خبر بودند، اما این اواخر دخترم اصرار داشت که همدیگر را ببینند و بالاخره مورگان دم به تله داد و او را به خانه اش دعوت کرد .

خیلی تذکر دادم و گفتم که اول از صحت رفتار درست او مطمئن شود و بعد دعوتش را بپذیرد اما دخترم فقط دوست داشت که او را ببیند و بقیه چیزها برایش مهم نبود اما خوشبختانه به من اعتماد داشت و دور از چشم مورگان آدرس خانه اش را داده بود.

وی افزود: وقتی که دخترم از خانه رفت دلشوره شدیدی داشتم اما خودم را کنترل می کردم که او راحت باشد اما وقتی که سه ساعت از رفتنش گذشته بود و پاسخ تلفن هایم را نمی داد حس بدی پیدا کردم و سریعا به آدرسی که به من داده بود رفتم، اما ای کاش هیچ وقت نمی گذاشتم که دخترم گول او را بخورد.

مورگان پترسون در ادامه بازجویی ها گفت: من از این که دختر بچه ها را فریب می دادم لذت می بردم و طوری رفتار می کردم که آن ها عاشق من بشوند و یکی از قربانی های من این دختر 17 ساله فوق العاده احساساتی بود.

روزی که من او را به خانه ام دعوت کردم بعد از مشروب خوردن و فیلم دیدن سعی کردم از حالت منگی او استفاده کنم و به نیت خودم که دست درازی به این دختر دست نخورده بود برسم اما او با این که هوشیار نبود اما از خودش دفاع می کرد ونمی گذاشت من به کارم برسم و در همین حین تلفن های مکرر پدرش هم مرا خیلی عصبی کرده بود.

در ادامه گفت : سعی کردم او را با زور نگه دارم و لباس از تنش در بیاورم اما مقاومت می کرد و همان طور که نیمه برهنه بود پا به فرار Escape گذاشت و قصد داشت از در خانه بیرون برود اما من که می دانستم او بعدا مرا لو خواهد داد به او حمله کردم و چاقوی 15 سانتی متری را در بدن او فرو کردم.

وقتی که فهمیدم او مُرده خیلی ترسیدم و قصد فرار داشتم اما ناگهان در خانه شکسته شد پدرش وارد خانه شد و وقتی با جسد دخترش رو به رو شد مانند دیوانه ها به من حمله کرد و هم کتکم زد و هم با حرف های رکیک دست و پایم را بست و با پلیس تماس گرفت و مرا تحویل آن ها داد.

پلیس پس از ثبت اظهارات مورگان را به دادگاه فرستاد و هیئت منصفه پس از خواندن گزارشات و اعترافات او ، مورگان پترسون را به 5 سال و 9 ماه زندان Prison محکوم کرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

اعدام یک جاسوس + عکس

وقتی پدرشوهر وارد اتاق شد مرد غریبه ای را زیر تختخواب عروس خائن دید + تصویر

لباس های خانم آرایشگر را در خیابان درآوردند و او را سوزاندند + عکس

10 زن جذاب جهان را بشناسید! + عکس و جزییات

سمیه و شاهرخ پس از 22 سال چه سرنوشتی دارند؟ / چه بر سر خانه وحشت خیابان گاندی آمده است؟ + عکس

تجاوز به دختر 12 ساله در هتل + عکس و جزییات

فاطمه چاقو را تا دسته داخل سینه رضا فرو کرد! / شوهرش با سارا قرار داشت ؟! + عکس قاتل

اگزوز خودرو سر دختر جوان را بلعید + تصاویر

مینا بعد از طلاق کاری با مرد متاهل کرد که نباید می کرد

تجاوز به یک زن با عجیب ترین انگیزه ! + عکس

نجات نوزادی که زنده به گور شده بود + فیلم

دختر خاله ام مرا در دام کامران شیطان صفت انداخت!

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون

جذاب ترین مردهای 2022 در سایت TC Candler!