15 ایده خلاقانه برای استفاده از سبد میوه پلاستیکی دور ریختنی


15 ایده خلاقانه برای استفاده از سبد میوه پلاستیکی دور ریختنی

در این مقاله قصد داریم شما را با ایده های جدید برای تبدیل سبدهای پلاستیکی میوه به وسایل کاربردی…

در این مقاله قصد داریم شما را با ایده های جدید برای تبدیل سبدهای پلاستیکی میوه به وسایل کاربردی منزل آشنا کنیم. با ما همرا باشید.

چگونه سبدهای میوه دور ریختنی را در منزل کاربردی کنیم؟

استفاده از وسایل دور ریختنی در منزل و تبدیل آن ها به یک وسیله ی کاربردی بسیار لذت بخش و جالب می باشد. یکی از این وسایل دور ریختنی سبد های پلاستیکی میوه هستند. با کمی خلاقیت می توان این سبدها را به وسایل کاربردی خانه تبدیل کرد. د راین مطلب ما به شما ایده هایی برای استفاده مجدد از این سبدها را می دهیم. شما با توجه به نیاز خود و دکوراسیون منزل خود می توانید از این ایده ها الهام گرفته و در خانه به آسانی سبدهای دور ریختنی را مورد استفاده قرار دهید.

درست کردن قفسهشما می توانید با روی هم قرار دادن سبدها آن ها را به قفسه چیدن وسایل تبدیل کنید. استفاده از سبدهای رنگارنگ برای اتاق فرزند شما بسیار مناسب می باشد. با کاور کردن کاخل سبد می توانید از این قفسه ها برای اتاق بزرگسالان و یا حتی فضای نشیمن نیز استفاده کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به میز

سبدهای پلاستیکی را روی هم بچینید و آن ها را در کنار هم چفت کنید و روی آن ها یک تخته قرار دهید. بدین ترتیب شما میزی دارید که پایه های آن به وسیله سبدهای پلاستیکی درست شده است. از سبدهایی که در پایه میز قرار گرفته اند میتوانید به عنوان قفسه استفاده کنید. میز قفسه دار را می توانید در بالکن و یا حیاط خود قرار دهید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به قفس پرنده

همانند تصویری که مشاهده می کنید با چیدن سبدهای پلاستیکی در کنار هم و قرار دادن دوتخته چوب روی آن ها برای شیروانی، می توانید قفس نگهداری پرندگان درست کنید. با این قفسه های تودر تو و کم هزینه می توانید تعداد زیادی پرنده را نگهداری کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به باغچه های کوچکداخل سبدهای پلاستیکی، خاک مخصوص گل و گیاهان بریزید و درون این باغچه های کوچک و کم هزینه گل کاری و سبزی کاری کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به صندلیهمان طور که در تصویر مشاهده می کنید با پیچیدن طناب های کنفی دور سبد پلاستیکی و اضافه کردن درب به آن می توانید سبد دور ریختنی را تبدیل به یک صندلی کاربردی برای منزل کنید. از داخل صندلی هم می توانید به عنوان فضای مخفی برای قرار دادن وسایل استفاده نمایید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به قفسه کتاببا چیدمان سبدها در کنار هم به همراه تخته های چوبی میتوانید قفسه های متنوعی برای وسایل خود درست کنید و درون آن وسایلی همچون کتاب، کفش و ... را قرار دهید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به کابینت مواد بهداشتیسبدهای پلاستیکی را روی دیوار نصب کنید و از آن ها به عنوان قفسه ایی برای نگهداری مواد شوینده در حمام استفاده نمایید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به باکس نگهداری وسایلبا کاور کردن سبد پلاستیکی به وسیله ی پارچه همانند تصویر می توانید یک باکس برای نگهداری وسایل خود درست کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به میز عسلی کنار تختاگر شما نیاز به میز کوچک برای کنار تخت خود دارید که چراغ خواب خود را روی آن قرار دهید به وسیله دو عدد سبد پلاستیکی و اضافه کردن پایه به آن می توانید میز خود را به آسانی درست کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به چهارپایهبا اضافه کردن پایه به سبد و قرار دادن سطح نشیمن برای آن می توانید به آسانی یک چهارپایه کوچک درست کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به نیمکت

چند عدد سبد پلاستیکی را کنار هم قرار دهید و روی آن ها سطحی به عنوان نشیمن در نظر بگیرید. می توانید هر سبد را جداگانه تبدیل به نیمکت کنید و یا با قرار دادن چند سبد در کنار هم نیمکت بزرگ تری درست کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به تاب بازیهمان طور که در تصویر مشاهده می کنید تبدیل یک سبد پلاستیکی به تاب مخصوص بازی کودکان بسیار آسان و کم هزینه است. فقط کافیست چند متر طناب داشته باشید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به قفسه اسباب بازیبا اتصال سبدهای پلاستیکی به دیوار می توانید قفسه هایی برای اتاق کودک خود در شکل های متنوع درست کنید.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به میز فضای بازدور سبد پلاستیکی را به وسیله های چمن های مصنوعی موجود در بازار بپوشاید و آن را به یک میز کوچک مخصوص فضای باز تبدیل کنید. پوشاندن سطح روی سبد نیز فراموش نشود.

تبدیل سبدهای پلاستیکی دور ریختنی به قفسه لباسباکنار هم قرار دادن سبدهای پلاستیکی روی زمین و یا اتصال آن ها به دیوار اتاق می توانید از آن ها به عنوان قفسه لباس و یا دیگر وسایل خود استفاده کنید.


اگر می خواهید بیشتر بدانید : استفاده از سبد های مختلف در مرتب سازی و چیدمان منزل

اگر می خواهید بیشتر بدانید : آموزش ساخت سبد با کارتون و کنف + فیلم

اگر می خواهید بیشتر بدانید : با کارهای ساده به آشپزخانه تان نظم دهید!

اگر می خواهید بیشتر بدانید : چگونه سبدهای حصیری را رنگ کنیم؟


تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
سقوط مینی بوس کارگران به دره در جاده دشتستان + فیلم و عکس