تصاویر شیائومی می میکس 3 فاش شد؛ دستگاهی بدون حاشیه نمایشگر


تصاویر شیائومی می میکس 3 فاش شد؛ دستگاهی بدون حاشیه نمایشگر

رسانه کلیک – به تازگی تصاویر شیائومی می میکس 3 در فضای مجازی منتشر شده است. دستگاه موجود در این تصاویر فاقد حاشیه نمایشگر و دوربین سلفی است. تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با شیائومی Mi MIX 3 در فضای مجازی بوده ایم. به تازگی تصاویر شیائومی می […] نوشته تصاویر شیائومی می میکس 3 فاش شد؛ دستگاهی بدون حاشیه نمایشگر...

رسانه کلیک – به تازگی تصاویر شیائومی می میکس 3 در فضای مجازی منتشر شده است. دستگاه موجود در این تصاویر فاقد حاشیه نمایشگر و دوربین سلفی است.

تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با شیائومی Mi MIX 3 در فضای مجازی بوده ایم. به تازگی تصاویر شیائومی می میکس 3 در اینترنت منتشر شده است که طراحی بخش جلویی آن را به نمایش می گذارد. این تصاویر شایعات گذشته را تایید می کند.

دستگاه موجود در این تصاویر فاقد حاشیه نمایشگر است و دوربین سلفی در اطراف آن حضور ندارد. عدم حضور دوربین سلفی در جلوی این گوشی هوشمند فرضیه استفاده از دوربین پاپ آپ در این دستگاه را تقویت می کند (رندرهای شیائومی Mi MIX 3 منتشر شد؛ دوربین سلفی پاپ آپ).

بر اساس شایعات این گوشی هوشمند به سنسور اثر انگشت در زیر نمایشگر خود مجهز می شود. شرکت شیائومی در گذشته در یکی از نسخه های Mi 8 از سنسور اثر انگشت درون نمایشگر استفاده کرده بود بنابراین احتمال تجهیز شیائومی Mi MIX 3 به این فناوری وجود دارد.

بر اساس تصاویر شیائومی می میکس 3 این دستگاه مانند آیفون X فاقد حاشیه در بخش پایینی نمایشگر است، البته شیائومی برخلاف محصول اپل در گوشی هوشمند خود از برش صفحه نمایش استفاده نکرده است.

در صورتی که شایعات و تصاویر مربوط به شیائومی Mi MIX 3 حقیقت داشته باشند، این دستگاه تبدیل به اولین گوشی هوشمند شیائومی می شود که فاقد حاشیه در بخش بالایی و یا پایینی صفحه نمایش است (تیزر شیائومی می میکس 3 لو رفت؛ حضور دوربین سلفی پاپ آپ).

شیائومی قصد دارد در آینده علاوه بر می میکس 3 از فبلت Mi Max 3 نیز رونمایی کند (قاب شیائومی می مکس 3 در اینترنت خبرساز شد؛ دوربین اصلی دوگانه با چیدمان عمودی). این شرکت چینی در اواخر ماه جاری میلادی گوشی می مکس 3 را به صورت رسمی معرفی می کند. انتظار می رود از شیائومی می میکس 3 در روزهای پایانی ماه آگوست رونمایی شود.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه فناوری

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

استایل تابستانی خنک و رنگی سمانه پاکدل / این تیپ مسافرتی دخترانه ترکاند! + عکس