کار عجیب در باغ وحش مصر با خر (عکس)


واقعا مردم خر فرض کردن !! ضرب المثل “یارو خرو رنگ می‌کنه، جای گورخر می‌فروشه” رو که شنیدین؟ یه باغ وحش تو مصر واقعا این کارو کرده، خر رو راه راه رنگ کردن بجای گورخر به مردم نمایش میدن.. یک باغ وحش در مصر متهم شد که چند الاغ را رنگ کرده تا گورخر بنظر...

واقعا مردم خر فرض کردن !! ضرب المثل “یارو خرو رنگ می‌کنه، جای گورخر می‌فروشه” رو که شنیدین؟ یه باغ وحش تو مصر واقعا این کارو کرده، خر رو راه راه رنگ کردن بجای گورخر به مردم نمایش میدن..

یک باغ وحش در مصر متهم شد که چند الاغ را رنگ کرده تا گورخر بنظر برسند.

گردشگری به نام محمود سرحان در حال بازدید از باغ وحش کوچک داخل «پارک شهر بین‌ المللی قاهره»؛ متوجه نکته جالبی شد و عکس‌هایی از یک گورخر این باغ وحش گرفت و روی اینترنت منتشر کرد.

عده ای از کاربران اشاره کردند که گوش‌های‌ این گورخر کشیده، تخت و لکه‌دار هستند و بعد بحث‌هایی درباره نژاد این حیوان روی شبکه‌های‌ اجتماعی به راه افتاد.

محمد سرحان به سایت تالاب گفت:‌ «با همان نگاه اول فهمیدم که این حیوان الاغ است نه یک گورخر چون خودم نقاش هستم،‌ شکل و شمایل الاغ را خوب می‌شناسم و گورخر را هم همین طور، برای همین فهمیدنش راحت بود.»

ویدئویی راکه یک گردشگر دیگر از این حیوانات تهیه کرده در زیر میبینید.

مسئولان پارک ملی در قاهره منکر این شدند که این گورخر در واقع یک الاغ است اما این اولین بار نیست که یک باغ وحش سعی می کند بازدیدکنندگانش را فریب بدهد.

سال ۲۰۰۹ نیز باغ‌ وحشی در غزه دو الاغ را رنگ کرده بود تا گورخر بنظر بیایند. یک باغ وحش چینی هم درسال ۲۰۱۳ حیوانی را نوعی شیر آفریقایی معرفی کرده بود اما بعد از مدتی معلوم شد این حیوان یک سگ غول‌پیکر و پشمالو از «نژاد ماستیف تبتی» بوده است.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه سرگرمی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

عکس فنجان قهوه و چای فانتزی + متن صبح بخیر