مدل دامن خانگی زیبا و راحت با طرح های شیک


دامن از انواع لباس های پرکاربرد برای خانم ها در رده سنی مختلف است و دامن های زنانه و دخترانه در انواع مدل های مجلسی و اسپرت و خانگی و راحتی و …. موجود هستند و شما می توانید از بین این طرح های متنوع دامن با تن پوش مناسبی را برای خود انتخاب...

دامن از انواع لباس های پرکاربرد برای خانم ها در رده سنی مختلف است و دامن های زنانه و دخترانه در انواع مدل های مجلسی و اسپرت و خانگی و راحتی و …. موجود هستند و شما می توانید از بین این طرح های متنوع دامن با تن پوش مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

مدل دامن خانگی زنانه و دخترانه در انواع طرح های کوتاه و بلند موجود هستند که انتخاب هر یک از این مدل ها به سلیقه شخصی و فرم اندام شما بستگی دارد.

مدل دامن خانگی با طرح های راحت و شیک

اغلب خانم ها تمایل دارند در فصول گرم سال در منزل از دامن های خانگی استفاده کنند. مدل دامن خانگی در انواع طرح های دامن حریر و دامن نخی و …. موجود است و بهتر است شما برای جلوگیری از تعریق زیاد بدن در روزهای گرم سال دامن ها با پارچه خنک را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل دامن راحتی و خانگی زنانه و دخترانه

دامن های خانگی از انواع لباس راحتی های مناسب برای خانم ها و دختران جوان هستند. دامن های خانگی طرح و رنگ های مختلفی دارند و شما می توانید از بین مدل های ساده و طرح دار دامن های خانگی مدلی مناسب را برای پوشیدن انتخاب کنید. این مدل دامن ها همچنین در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند و اگر شما تمایل دارید در منزل از لباس ها با رنگ شاد استفاده کنید این مدل ها می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند. اگر تمایل دارید دامنی را که در منزل می پوشید با آن احساس راحتی کنید بهتر است دامن های خانگی را از بین طرح های راحت و گشاد انتخاب کنید. توجه داشته باشید که دامن های خانگی را می توانید با انواع لباس های خانگی و راحتی ست کنید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید. دامن های خانگی در اندازه های کوتاه و بلند دوخته می شوند و اگر شما تمایل دارید از این مدل دامن ها در روزهای گرم سال استفاده کنید بهتر است مدل دامن های کوتاه را برای پوشیدن انتخاب کنید.

مدل دامن طرح دار

مدل دامن سبز و بلند

مدل دامن شیک و کوتاه

مدل دامن زیبا و مشکی

مدل دامن بلند و طرح دار

مدل دامن مشکی و ساده

مدل دامن راه راه

مدل دامن ساده و خانگی

مدل دامن مشکی و بلند

دامن طرح دار دخترانه

دامن شیک و زیبا دخترانه

مدل دامن ساده و زیبا دخترانه

دامن راحتی مشکی

دامن خانگی

دامن کوتاه خانگی شیک و زیبا

دامن طرح دار و زیبا خانگی

دامن زنانه بلند طرح دار و شیک

مدل دامن راحتی زنانه

دامن خانگی شیک و بلند

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا با انواع مدل دامن خانگی زنانه و دخترانه با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

منبع : آرگا

بيشترين بازديد امروز در گروه مد،لباس و پوشاک


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location