امروزه دسر را می توان پای ثابت اغلب مهمانی ها و مجالس دانست که با توجه به آن مهمانی، نوع دسر انتخاب و تهیه می شود. بعد از تهیه دسر مورد نظر، نحوه تزیین آن مورد توجه قرار می گیرد. مطمئنا همه افراد هنرمند و باسلیقه دوست دارند بهترین و زیباترین تزیین دسر را داشته باشند، که این امر در صورتی محقق می شود که با جدیدترین ایده ها برای تزیین روی دسر آشنا شده و سپس با الگوبرداری از آن تزیینات و همچنین به کارگیری ابتکار و خلاقیت خود، بهترین و شیک ترین تزیین را برای دسرهای مختلف داشته باشید.

ار مواد غذایی مختلفی می توان برای تزیین دسر ها استفاده نمود که از میان آنها می توان به میوه، خامه، شکلات و ترافل، پودر بیسکویت، ژله، رول ویفری، برش های کیک و… استفاده نمود که انتخاب هر یک بستگی به نوع دسر دارد. مطمئنا وسایل تزیینی که برای دسر مگنولیا و دسر پاناکوتا استفاده می شود با آنچه که برای انواع دسر های میوه ای چون دسر طالبی، انار، موز و… استفاده می گردد متفاوت است. از این رو بهتر است برای زیبایی بیشتر دسر و همچنین طعم بهتر آن از مواد تزیینی مناسبی با نوع دسر استفاده نمایید.

مدل های تزیین دسر لیوانی و تک نفره :

ابعاد و شکل دسر نیز نقش مهمی در تزیین آن دارد، ما در این بخش به معرفی بهترین ایده ها برای تزیین دسرهای تک نفره و لیوانی می پردازیم که هر یک در عین سادگی از زیبایی زیادی برخوردارند و می توانند دسر منتخب شما برای مهمانی و مجلس دلخواه باشند. در ادامه این تزیینات زیبا را مشاهده نمایید.

تزیین روی دسر با پودر بیسکویت

دسرهای لیوانی مجلسی

تزیین ساده دسر با توت فرنگی

دسر تک نفره شیک و مجلسی

عکس تزیین زیبای دسر

تزیین ژله و دسر با میوه

دسر دو رنگ با تزیین زیبا

تزیینات دسر مجلسی

تزیین زیبای دسر با میوه های مختلف

دسر لیوانی مجلسی با تزیین ساده

تزیین جالب دسر لیوانی

دسر یک نفره با تزیین زیبا

برای تزیین روی دسر می توان از انواع ژله نیز استفاده نمود که ایده ایی خلاقانه و جالب است. از این روش در تزیین ژله های مختلف نیز استفاده می نمودیم حال می خواهیم از آنها برای تزیین روی انواع دسر استفاده کنیم.

تزیین روی دسر با ژله رولی

تزیین زیبای دسر با ژله

ژله ابر و بادی با تزیین زیبا

ترکیب دسر میوه ای و ژله تزریقی

تزیین ژله رنگین کمان با خامه و شکلات

ژله تزریقی با تزیین شیک و زیبا

تزیین دسرهای مجلسی جدید :

در صورتی که دسر را در قالب یا ظرف های بزرگ تهیه نموده اید و قصد تزیین آن را دارید می توانید از تصاویر زیر در این زمینه ایده بگیرید و سپس به انجام تزیین دلخواه بپردازید. این تزیینات در عین سادگی از زیبایی خاصی برخوردارند که می توانند انتخاب مناسبی برای شما عزیزان برای پذیرایی از مهمان ها باشند.

دسر پاناکوتا قالبی با انار

تزیینات دسر خرده شیشه با خامه

تزیین ساده دسر قالبی دو رنگ

تزیین روی دسر با شکلات

تزیین شیک دسر برای مهمانی

دسر مجلسی شیک و زیبا

تزیین دسر برای یخچال عروس

با جذاب ترین ایده ها برای تزیین دسر های مختلف آشنا شدید، حال می توانید با استفاده از دستورات ارائه شده در طرز تهیه دسر مجله ما، دسر مورد نظر را تهیه کنید و با یکی از ایده هایی که در این مطلب معرفی نمودیم شروع به تزیین روی آن نمایید و از این طریق بهترین میزبان باشید و شیک ترین پذیرایی را انجام دهید.