طرز تهیه میگو زندانی در ماکارونی با طعمی ویژه و خوشمزه


این نوع سبک جدید غذا با ترکیب ماکارونی و میگو طعمی جدید دارد و از خوردن آن لذت خواهید برد. با ما و آموزش طرز تهیه میگو زندانی در ماکارونی همراه شوید. مواد لازم برای میگو زندانی در ماکارونی  یک بسته ماکارونی ساده 24 عدد میگو روغن برای...

این نوع سبک جدید غذا با ترکیب ماکارونی و میگو طعمی جدید دارد و از خوردن آن لذت خواهید برد. با ما و آموزش طرز تهیه میگو زندانی در ماکارونی همراه شوید.

مواد لازم برای میگو زندانی در ماکارونی

یک بسته ماکارونی ساده ۲۴ عدد میگو روغن برای سرخ کردن کره ۱ قاشق چایخوری پودر سیر ۱ قاشق چایخوری فلفل قرمز

طرز تهیه میگوی زندانی در ماکارونی

ماکارونی را در آب جوش و نمک بپزید. در همین زمان میگوها را آماده کنید و پوست آنها را جدا کنید. ماکارونی را آبکش کنید ولی نشویید و سس هم نزنید. زیرا ماکرانی به حالت چسبناک نیاز داریم. در حدود ۱۵ رشته ماکارونی را دست خود بگیرید و آنها را مانند طناب دور یک میگو بپیچید. از این چسبناکی ماکارونی استفاده کنید و آنها را به خوبی دور میگوها بپیچانید.
میگوهای ماکارونی پیچ شده را درون ظرفی بگذارید. برای تمام میگوها این کار را تکرار کنید. حالا تک تک آنها را در روغن بیندازید و خوب تفت دهید تا ماکارونی به رنگ طلایی شود. هر کدام را حدود ۲ دقیقه سرخ کنید. سپس از روغن در بیاورید و بذارید روغن اضافه آنها کشیده بشود. برای سس ماکارونی، کره و پودر سیر و فلفل را مخلوط کنید. در واقع هر سس خوشمزه ای که دوست دارید را می توانید در کنار این میگوی زندانی سرو نمایید.

نکات تکمیلی در مورد میگو ماکارونی

میگو زندانی در ماکارونی پیش غذا می باشد. زمان آماده سازی مواد اولیه ۱۵ دقیقه و زمان پخت آن در حدود ۳۰ دقیقه است. می توانید این غذا را در وعده شام و پیش غذا میل کنید. دستور تهیه این مطلب برای ۶ نفر می باشد.

منبع
بيشترين بازديد امروز در گروه آموزش


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location