شعر متولد ماه مهر | دختر مهر ماهی | عکس از نماد ماه مهر | دختر باس مهر ماهی باشه


شعر متولد ماه مهر | دختر مهر ماهی | عکس از نماد ماه مهر | دختر باس مهر ماهی باشه متولدین مهرماه مهربان و آرام هستید... نوشته شعر متولد ماه مهر | دختر مهر ماهی | عکس از نماد ماه مهر | دختر باس مهر ماهی باشه اولین بار در سبز پندار. پدیدار...

شعر متولد ماه مهر | دختر مهر ماهی | عکس از نماد ماه مهر | دختر باس مهر ماهی باشه

متولدین مهرماه مهربان و آرام هستید یا پرجنب و جوش و شیطون، عشق را می‌پرستید و آن را بروز می‌دهید یا درون خودتان مخفی می‌کنید، در مواجهه با مشکلات منطقی و با فکر عمل می‌کنید یا عصبی و پرخاشگرانه. در این مطلب سعی کرده ایم تعدادی شعر متولد ماه مهر گردآوری کنیم با ما همراه باشید

پسر مهر ماهی

متولدین این ماه دارای طبعی گرم و تر هستند. عموماً خوش خلق، جوانمرد و مورد توجه مردم هستند. در قضاوت منصف بوده و هرگاه دروغ بگیند، صدمه خواهند دید. از تجارت سود خوبی خواهد برد. اما شراکت‎ با آنهاسازگار نیست. با هر کس شراکت کنند، ضرر خواهند دید. همچنین مال حرام با آنان سازگار نیست .

متولدین مهر ماه زن

زنان متولد این ماه عموماً خوشرو، خوش زبان، گاه پرحرف و پایبند ادا و اصلی خاص می‎باشند. این زنان دارای طالع نیکو می‎باشند و در زندگی ورفاه و آسایش دست پیدا می‎کنند. اما اینان زود خشم هستند واگر از عصبانیت خودداری نکنند، آسیب خواهند دید. اینان به وقت عصبانیت طپش قلب پیدا می‎کنند که بایستی مراقب باشند .

خصوصیات متولدین مهر مرد

متولدین این ماه اغلب در شکم یا سینه نشانی دارند که نیک است. عموماً در سن 8 و 24 و 37 سالگی با خطر مواجه می‎شوند، اگر از این ودیها بگذرند، به سن بالای شصت و گاه تا هشتاد می‎رسند. بعضاً در کف دست چپ و در خط عمر نقطه‎ای دارند که علامت توقف و خطر است. با صدقه و احسان، می‎توانند رفع خطر کنند. عیب مشخص این افراد، زودباوری آنان است. گاه اسیر نفس عماره می‎شوند و حتی ممکن است مورد تهمت قرار بگیرند. اگر چه اغلب خویشتندار و سلط بر خود هستند. روزهای جمعه و شنبه روزهای خوبی برای آنان است. همچنین انگشتر یاقوت و فیروزه برای آنان مناسب است .

طالع بینی دختر متولد ماه مهر

زنان متولد این ماه گاه دچار اضطراب و خیالات واهی می‎شوند و اغلب بی دلیل با مسرشان بدرفتری می‎کنند. حال آن همسرشان با آنها مهربان است. اینان با سه خطر در زندگی مواجه می‎شوند که اگر به سلامت از آنها بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. در ضمن هر گاه بیمار شوند، اغلب علت آن صفرا و بلغم خواهد بود .

زن متولد مهر با چه ماهی ازدواج کند

زن متولد مهر در هر موقعیتی، چه جزئی و چه مهم، هوشیاری، انصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می سازد. این موقعیت ها ممکن است از اینکه شما چرا نباید پیراهنی که دکمه سر دست ندارد بپوشید، چرا در اداره موفق نشده اید که پست بهتری بدست بیاورید باشد.( در این مورد آخر، گناه آن عدم موفقیت را چنان ماهرانه بین شما و رئیس شما تقسیم می کند که به هر کدام بیش از سه دانگ بیشتر نرسد). در زن مهرماه این قابلیت وجود دارد که حتی با شخص خود منصفانه موضوعی را مورد بحث و گفت و گو قرار دهد و مسئله مورد نظر را در ترازوی سنجش و استدلال خویش بگذارد.

متولدین مهر ماه

مهر ماهی ها تحملشون خیلی زیاده! خیــــــــــــــلی!
به خاطر همینه که شاید ناراحتیشو نبینی ولی وقتی ناراحتیشو دیدی بدون که غمگین ترین آدم روی زمینه!

زن متولد مهر چه مردی را دوست دارد

دوست عزیز …
برای به دست آوردن دل یه مهر ماهی باید ” دست و پا بزنی ” !!!
و گرنه تلفن و اس ام اسو همه بلدن بزنن ….
والا بغرعان !!!

چگونه زن متولد مهر را عاشق خود کنیم؟

تو در جهان تصادفی نیستی. (بانوی مهر ) هستی به تو نیاز دارد.
بدون تو چیزی در جهان کم خواهد بود و هیچکس نمی تواند جای آن را پر کند.

عکس متولدین مهر

بی عیب و نقص نیستن ولی هر چی هستن خودشونن! بی کلک و بی نقاب!

زن متولد مهر با چه مردی ازدواج کند

زنان متولد مهر ماه استخوان بندی درشتی خواهد داشت و نسبتا سنگین وزن خواهد بود. اما برغم تمام این خصوصیات زنانه، شما بارها در او علائمی از قدرت اراده و جدیت و تصمیم می بینید که با خلق و خوی زنانه کمتر سازگاری دارد.

چگونه زن متولد مهر را جذب کنیم

از نظر طرز فکر شباهت های زیادی بین او و مردها مشاهده می گردد و به هنگام بحث و گفت و گو برداشت های او درباره موضوعات مختلف خیلی مردانه به نظر می آید. از شنیدن این حرف ها دستپاچه نشوید و خیال نکنید که اگر با یک زن متولد مهر ماه ازدواجکنید، یک قاضی یا یک دادستان مرد را به خانه خواهید آورد. به هیچ وجه اینطور نیست، ظرافت های زنانه او آنقدر زیاد، جالب و دل انگیز است که هرگز باعث سلب آسایش شما نخواهد شد.

عکس دختر باس مهر ماهی باشه

مغرور نیستن، فقط یه ذره شعورشون بالاست!
کینه ای نیستن، ولی آلزایمر هم ندارن!

همچنین در سبزپندار بخوانید:

متولدین مهر ماه | پروفایل ماه مهر | عکس پروفایل مهر ماهی | همه چیز در مورد مهر ماهی ها

مهر ماهی یعنی | متن در مورد ماه مهر | من یک مهر ماهی هستمبيشترين بازديد امروز در گروه سرگرمی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
استاندار فارس: توصیه رئیس‌جمهوری حفاظت و مراقبت از تخت جمشید است