حمله پهپادی به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط


حمله پهپادی به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط

نیرو‌های یمنی، پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان را هدف حمله پهپادی از نوع «قاصف K-2» قرار دادند.

حمله پهپادی به پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیطبه گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرد پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط در جنوب عربستان هدف حمله پهپادی از نوع «قاصف K-۲» قرار گرفت.
روز گذشته نیز سرتیپ یحیی سریع سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن در سخنانی اعلام کرد: یگان پهپادی ارتش و کمیته‌های مردمی مواضع حساسی را در پایگاه هوایی ملک خالد در منطقه خمیس مشیط در جنوب عربستان با دو فروند پهپاد قاصف ۲k با دقت هدف قرار داد.
در خبری دیگر، شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد، وزارت دفاع دولت فراری و مستعفی یمن اعلام کرد سرلشکر محمد الحرملی رئیس ستاد ارتش منطقه هفتم نظامی در درگیری با انصارالله یمن کشته شد.
در همین حال؛ شبکه تلویزیونی المسیره گزارش داد: دیروز هواپیما‌های متجاوز سعودی آمریکایی ۲۵ بار استان‌های مختلف یمن را بمباران کردند. همچنین در ۲۴ ساعت گذشته، نقض آتش بس و نقض توافقنامه سوئد در الحدیده به ۱۴۷ مورد رسید.
جنگنده‌های متجاوز ائتلاف سعودی ۱۲ بار به مناطق مدغل و صرواح حمله کردند و در سه نوبت نیز مناطق جبل مراد و مجزر را هدف قرار دادند.
در استان صعده نیز جنگنده‌های متجاوز ۶ بار منطقه الظاهر و ۲ بار نیز منطقه شدا را بمباران کردند. همچنین منطقه الحزم در استان الجوف نیز در چهار نوبت هدف حملات هوایی جنگنده‌های متجاوز ائتلاف سعودی قرار گرفت.

تبليغ
تبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه بین‌الملل


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location