به اعتراض دهک‌بندی یارانه‌‌ها پاسخ داده شد؟


مدیر سامانه پاسخگویی به اعتراض های یارانه‌ای گفت: در چهار روز به یک میلیون و 80 هزار تماس مردمی در اعتراض به دهک‌بندی یارانه‌ها پاسخ داده شد. نوشته به اعتراض دهک‌بندی یارانه‌‌ها پاسخ داده شد؟...

به گزارش تجارت‌نیوز، چگونه به دهک‌بندی یارانه‌‌ها اعتراض کنیم؟

«علیرضا اتشک» به ایرنا، گفت: در این مرکز به منظور رسیدگی به شکایات و سوالات مردمی در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها» به ۸۰ هزار تماس تلفنی با سامانه ۶۳۶۹ پاسخ داده شده است.

وی افزود: در این سامانه ۱۳۰ اپراتور پاسخگو هستند که ظرفیت پاسخگویی به یک هزار و ۵۰۰ تماس در هر ساعت وجود دارد.

مدیر سامانه تلفنی پاسخگویی به اعتراض‌های یارانه‌ای با اشاره به سامانه گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ گفت: دو هزار خط ظرفیت همزمان پاسخگویی به تماس گیرندگان را دارد که از زمان اجرای طرح به یک میلیون تماس رسیدگی شده است.

اتشک تاکید کرد: این سامانه گویا ظرفیت پاسخگویی به یک میلیون تماس در یک ساعت را دارد.

سامانه تلفنی ۶۳۶۹ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر فعال است که تمام اپراتورهای آن از جامعه معلولان جسمی ‌حرکتی هستند.

امروز معاون اول رئیس جمهور با حضور در موسسه نیکوکاری رعد الغدیر از بخش‌های مختلف سامانه تلفنی ۶۳۶۹ وزارت تعاون که به منظور رسیدگی به شکایات در اجرای طرح «مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها» مستقر است، بازدید کرد.

همچنین کسانی که به موضوع دهک بندی یارانه معترض هستند می‌توانند با مراجعه به آدرس hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت کنند.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه اقتصادی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
قیمت طلا و سکه امروز شنبه 7 خرداد 1401+ جدول