کسب رتبه برتر صندوق کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی/ کارخانه قند به چرخه تولید باز می‌‌گردد


کسب رتبه برتر صندوق کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی/ کارخانه قند به چرخه تولید باز می‌‌گردد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه برتر صندوق کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، «سید احسان عسکری» در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به صورت میدانی و عملیاتی در واحدهای تولیدی برگزار می‌شود، گفت:چنین تصمیمی باعث شده کارخانه قند بعد از سال‌ها تعطیلی در فرآیند بازگشت به چرخه تولید قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کارخانه قند یاسوج ظرف ۶ تا ۷ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد‌.

وی با اشاره به بازگشت کارخانه ماشین‌سازی گچساران بعد از سال‌ها تعطیلی گفت: کارخانه درآمد و اشتغال خوبی ایجاد کرده و به طور غیرمستقیم معضلات اجتماعی و آثار زیانبار ناشی از بیکاری را کاهش داده است.

عسکری از احداث کارخانه فولاد خبر داد و گفت: قریب به ۴۸۰ میلیارد تومان سهمیه تسهیلات اشتغال زایی در چهار ماهه ۱۴۰۱ بوده که به بانک معرفی شده و قریب به ۲۰۰ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه برتر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد در اختصاص تسهیلات اشتغال زایی خبر داد و گفت: صندوق کارآفرینی امید منابع مالی واحدهای تولیدی را به تامین کرده و از همین حیث رتبه دوم را کسب کرد.

پایان پیام/82

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه اجتماعی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی کنکور دکتری 1401