اظهارات جدید بایدن درباره توافق آتش‌بس فوری در غزه


اظهارات جدید بایدن درباره توافق آتش‌بس فوری در غزه

جو بایدن با انتشار پیامی در شبکه ایکس جو بایدن مدعی شد که تلاش برای آزادسازی اسرا ادامه دارد و خواستار برقراری «آتش‌بس فوری» بین اسراییل و حماس شد تا کمک های بیشتری وارد غزه شود.

اظهارات جدید بایدن درباره توافق آتش‌بس فوری در غزه

به گزارش راهبرد معاصر، رییس جمهور آمریکا با انتشار پیامی نسبت به وضعیت ناچیز کمک‌های بشردوستانه و مواد غذایی در غزه واکنش نشان داد.

جو بایدن، رییس جمهور آمریکا روز جمعه به وقت محلی در پیامی اعلام کرد: ما در تلاش برای دستیابی به توافقی برای آتش بس فوری هستیم تا کمک های بیشتری وارد غزه شود. جریان کمک به غزه کافی نیست و ما تمام تلاش خود را برای ارسال بیشتر آن به کار خواهیم بست.

اسپوتنیک بامداد شنبه گزارش داد که جو بایدن با انتشار پیامی در شبکه ایکس با ابراز تأسف از ناکافی بودن کمک‌های غذایی به غیرنظامیان در غزه از رایزنی با مقامات مصری برای افزایش ورود کاروان حامل مواد غذایی به غزه از طریق گذرگاه‌های زمینی شد.

از سوی دیگر، جو بایدن، رییس‌جمهور آمریکا در ادامه توییت خود مدعی شد که تلاش برای آزادسازی اسرا ادامه دارد و خواستار برقراری «آتش‌بس فوری» بین اسراییل و حماس در غزه شد.

او گفت: «ما در تلاش برای ایجاد توافقی بین اسراییل و حماس در خصوص بازگرداندن اسرا و ایجاد آتش‌بس در غزه طی دست‌کم ۶ هفته آینده هستیم./ مهر

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


دانلود آهنگ خاص و بی نظیر اجتماعی سارینا از شاهین نجفی