حاتمی: پرسپولیس و استقلال خوش شانس بودند


حاتمی: پرسپولیس و استقلال خوش شانس بودند

ورزش سه: فرزاد حاتمی معتقد است که پرسپولیس و استقلال با توجه به فرم سپاهان و تراکتور بسیار خوش شانس هستند. فرزاد حاتمی بازیکن سابق سال‌های نه چندان دور فوتبال ایران که سابقهٔ بازی در باشگاه‌هایی چون سپاهان، تراکتور، استقلال تهران، فولاد...

حاتمی: پرسپولیس و استقلال خوش شانس بودند

ورزش سه: فرزاد حاتمی معتقد است که پرسپولیس و استقلال با توجه به فرم سپاهان و تراکتور بسیار خوش شانس هستند.

فرزاد حاتمی بازیکن سابق سال‌های نه چندان دور فوتبال ایران که سابقهٔ بازی در باشگاه‌هایی چون سپاهان، تراکتور، استقلال تهران، فولاد خوزستان و پرسپولیس را دارد، مدتی است که پس از ۱۸ سال حضور در فوتبال ایران، کفش‌هایش را آویخت و از فوتبال خداحافظی کرد.

با این حال امروز او در قبال آخرین باشگاهش یعنی سایپا، کمیته انضباطی برای دریافت مطالباتش حکم گرفت و در چنین شرایطی با او گفتگو داشتیم. فرزاد حاتمی درباره حکم اعلام شده گفت: مدتی بود که منتظر پرداخت بودیم و زمانی که دیدیم دو سال از قرارداد گذشته و خبری نیست، تصمیم به شکایت گرفتیم. امروز هم حکم کمیته انضباطی درباره باشگاه سایپا اعلام شد.

او با اشاره به وضعیت فوتبال ایران گفت: شرایط این فصل بسیار متفاوت است و پرسپولیس و استقلال وضعیت خوبی دارند. استقلال بازی روانی جرا می‌کند و پرسپولیس هم در چند بازی اخیر با شوکی که با جدایی یحی گل محمدی به آنها وارد شده، توانسته بهتر بازی کند.

وی افزود: البته که ضعیت تراکتور و سپاهان را هم نمی‌توان با حضور سرمربیان خارجی نادیده گرفت. حتی می‌توان گفت که استقلال و پرسپولیس، با این فرم سپاهان و تراکتور خوش شانس بودند وگرنه مسیر قهرمانی برای آنها بسیار سخت‌تر می‌شد.

حاتمی در پایان توضیح داد: دو سالیست که از فوتبال دورم ولی وضعیت فوتبال را در ایران دنبال می‌کنم. بازی‌ها و تاکتیک‌ها تغییر کرده و این در بسیاری از تیم‌ها مشخص است.

لینک کوتاه کپی لینک

منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

کاپیتان زردپوش تراکتور در غیاب شجاع (عکس)