دختر تن فروشی که ماهیانه 30 تا 40 میلیون تومان درآمد دارد + روسپی گری در جهان


دختر تن فروشی که ماهیانه 30 تا 40 میلیون تومان درآمد دارد امروز گفتگویی را مرور می کنیم با دختری کـه وادار بـه تن دادن بـه روسپی گری شده اسـت، او کـه خودرا آمیتیس معرفی کرده، با نشان دادن مدرکی از تحصیلات عالی آکادمیک خود می گوید ماهیانه بین 30 تا 40 میلیون تومان از این راه تاریک درآمد دارد و می خواهد تا 30 سالگی اینکار را ادامه دهد. او کنار...

دختر تن فروشی که ماهیانه 30 تا 40 میلیون تومان درآمد دارد

امروز گفتگویی را مرور می کنیم با دختری کـه وادار بـه تن دادن بـه روسپی گری شده اسـت، او کـه خودرا آمیتیس معرفی کرده، با نشان دادن مدرکی از تحصیلات عالی آکادمیک خود می گوید ماهیانه بین 30 تا 40 میلیون تومان از این راه تاریک درآمد دارد و می خواهد تا 30 سالگی اینکار را ادامه دهد. او کنار خیابان نمی‌ایستد و کار خودرا مدرن تر و پیشرفته تر انجام می دهد، با پارس ناز همراه باشید.

کافه‌چی میگوید زیرسیگاری لازم اسـت؟ مـن کـه نمی کشم و نگاهی هم بـه او می‌اندازم و احتمال میدهم کـه برخلاف مـن سیگاری باشد. تصوراتم اشتباه از آب در می آید و او دست رد بـه کافه‌چی می زند نه لازم نیست، ممنون.» ازش اجازه میخواهم کـه رکوردر را روشن کنم و اینبار حدسی کـه در ذهنم ایجاد میشود، درست اسـت و او بهم اجازه نمی دهد. حتی بـه قلم و کاغذم هم نگاه بدی میکند.

متوجه می شوم کـه باید گفتگو محور جلو برویم و همه ی‌چیز رابه خاطر بسپرم و نه بـه رد کلمات روی کاغذ. بعد از کلی مکافات قبول کرده کـه با مـن گفت‌وگو کند و بـه او گفتم در بازگو کردن زندگی‌اش، از اسامی جعلی استفاده می کنم تا هویتش فاش نشود. این دختر 27 ساله، با چشم‌هایی آبی حالا 5 سال اسـت کـه روسپیگری میکند و قصد دارد اینکار را تا 30 سالگی ادامه دهد.

نامش را آمیتیس می گوید ولی در خلال صحبت‌هایش گهگاهی از دستش در می رود و اسم واقعی خودرا می گوید، بعد گفتگو کـه این سوتی رابه رویش می‌آورم، میخندد و می گوید تـو همان آمیتیس بنویس، همینکار را میکنم. آمیتیس فارغ‌التحصیل داروسازی از یک دانشگاه دولتی معتبر اسـت و برای اثبات حرفش عکس فارغ‌ التحصیلی‌ اش را بهم نشان می دهد و عکس‌هایی هم از دوران دانشجویی خود در گوشی‌اش دارد.

البته بـه او میگویم نیازی نیست کـه این اثبات را انجام دهد و با پوزخندی می گوید: «مشتریانم ولی فکر میکنند برای قیمت بیشتر این حرف را از خودم در آوردم کـه بگم مـن خانوم دکترم. برایم روشن میکند کـه کلاس و اخلاق هر روسپی روی نرخ سرویس‌هایش تاثیر می گذارد و این را واسطه‌ها تشخیص میدهند، واسطه او نامش بابک اسـت. وی را کم‌ و بیش می‌شناسم، از داخل اینترنت پیدایش کردم.

قرار شد کـه چند نفری را برای گفتگو با مـن جور کند و آمیتیس نخستین آنهاست و بـه قول خود بابک: بهترین آن ها آمیتیس وقتی تماس گرفت تصور کرد کـه مـن برای بابک خالی بستم و اما وقتی بجای آدرس منزل، آدرس یک کافه را دادم متوجه شد قضیه گفتگوی مان جدی اسـت. بـه او دیالوگی کـه از پیش تعیین شده بود را گفتم:مبلغ رو پرداخت می کنم و مدت صحبتمون هم یک ساعت هست.

فرقی نداره کـه برای شـما؟ اما آمیتیس نه هزینه‌ ای گرفت و هم این کـه بیشتر از سه ساعت صحبت کرد: «خانواده مـن خانواده فقیری نیست، خونمون توی سعادت آباده و پدرم هم کارمند یک شرکت دولتی کـه البته یکی دو سالی هست بازنشسته شده و حالا سمت مشاور را بر عهده داره. مادرم هم فرهنگی بوده و دو تا برادر دارم کـه یکیشون از مـن کوچیکتره و یکی هم بزرگ تر و عیالوار.

مـن توی همین خانواده بزرگ شدم و درسام هم خیلی خوب بود، ولی خب همیشه دلم می خواست کـه بیشتر از OK زندگی کنم و تبدیل بـه یک مرفه بی‌درد بشم. او استقلال مالی می خواست و تاکید می کند کـه با خانواده‌اش مشکل خاصی نداشته ولی همیشه دلش می‌خواسته کـه جدا زندگی کند و دستش در جیب خودش برود: «دانشگاه قبول شدم و 3 ساله هم درسم را تمام کردم چون عجله داشتم کـه زودتر از ایران بروم.

دوست پسری از یکی از شرکت‌های خوب داشتم کـه هم عاشقانه یک دیگر را دوست داشتیم و هم این کـه متاهل بود! مـن زمانی فهمیدم علی متاهل هست کـه شش ماهی از رابطه‌مان گذشته بودو از این کـه این موضوع رابا مـن در بین نگذاشته بود، کلافه شدم. مـن خط قرمزی برای خودم داشتم و بـه هیچ عنوان با افراد متاهل ارتباط برقرار نمیکردم.» میخندد و ناخنکی بـه نوشیدنی پیش رویش میزند.

باز هم سعی می کنم حدس بزنم چرا از حرف خودش خنده‌اش گرفت و اینبار کـه کلمات را روی میز پرتاب می کند، حدسم را بار دیگر تبدیل بـه یقین می کند این خط قرمزها بعد از این کـه وارد اینکار شدم برایم کمرنگ و کمرنگ‌تر شد. راستش وادار شدم، اوایل مشتریان متاهل را قبول نمی کردم و بعدتر با خودم کلنجار رفتم ودر نهایت بـه خاطر این کـه خیلی بیشتر از نصف مشتریان مـا متاهل هستند وادار شدم قبول کنم.

این خط قرمز آن قدر کمرنگ شد کـه حتی با شوهر زنی بـه اصرار همان زن ودر حضور خودش هم برنامه داشتم. لغت برنامه مودبانه‌ترین واژه‌ای اسـت کـه برای کارش بکار میبرد و از این کـه سعی می کند ادب را در حین گفتگو رعایت کند، حیرت زده می شوم. پیش‌تر کـه تلفنی با یکی دو نفر از همکاران «بـه نظرتان می توان واژه همکاران رابه کار برد؟» آمیتیس صحبت کرده بودم، با افراد بد دهنی همکلام شده بودم.

حس می کردم این خصلت در همه ی‌ این افراد وجوددارد. آمیتیس کـه متوجه می شود ناگهان بـه جلو پریده، باز بـه عقب برمی‌گردد تا روایتش رابه قول خودش «با خط زمانی مستقیمی تعریف کند دوست پسرم علی بـه مـن توضیح داد کـه دو ماهیست قصد جدایی با همسرش را دارد ودر حال حاضر هم طلاق عاطفی گرفتند و چون بچه‌ای هم در کار نیست، جدایی‌شان آسان صورت می گیرد.

می گوید از این کـه زندگی یک زوج رابا حضورش بـه هم ریخته بود ناراحت بوده ولی علی بدو خاطرجمعی داده کـه زمزمه‌های جدایی قبل از حضور آمیتیس در زندگی او زده شده ودر نهایت بعد از طلاق علی، آن ها بـه پاریس می روند: در هتلی بودیم کـه پنجره‌اش رو بـه ایفل بودو هرجای مهمی کـه در پاریس باشد را دیده بودیم، موزه‌ها و دیزنی لند و… خریدهای متعددی هم از برندهای معتبر انجام می‌دادیم.

زندگی‌ام از این رو بـه آن رو شده بودو مـن تازه ترم دو دانشگاه بودم. والدینم را دور زده بودم و با علی بـه پاریس رفته بودم. در نهایت اما خانواده بـه قول آمیتیس مند بالای علی با ازدواج آن دو مخالفت می کنند و علی هم تلاش چندانی برای راضی کردن آن ها نکرد: پدرش برایش کار را جور کرده بودو علی هم بنده انها بود. همینکه گفتند نه، او هم در جبهه آن ها ایستاد و مـن را باوجود این کـه دو سال تمام بـه پایش نشسته بودم پس زدم.

از او می‌پرسم بـه پای علی نشسته بودی یا پول‌هایش؟ مکثی طولانی می کند و آماده می شوم کـه با یک سیلی در صورتم، جلسه گفتگویمان را ترک کند. حس میکنم تند رفتم و نباید انقدر صریح سوالم را مطرح می کردم. بعد از مکثی طولانی زیر لب میگوید پول‌ هایش هم بی‌تاثیر نبود ولی در آن موقع کـه با مخالفت خانواده‌اش روبه‌رو شده بودم، حاضر بودم کـه علی بیکار شود و از نو شروع کنیم.

مـا عشق و حال‌ هایمان و جهان گردی‌ مان را کرده بودیم و حس می کردم کـه دیگر وقت شروعی دوباره اسـت.» بعد از دست رد خانواده و البته خود علی بـه او، آمیتیس کـه دو سالی دست‌هایش در جیب پرپول خودش بوده، ناگاه از هم فرو می‌ریزد و جیب‌هایش خالی خالی میشود؛ نهایتا تصمیم می گیرد کـه سرکار برود. دریک شرکت داروسازی مشغول بکار میشود و خودش می گوید کـه:

در زمان دوستی‌اش با علی یکی دو عمل زیبایی انجام داده بوده کـه نقص‌های چهره‌اش را برطرف کند و وی را دو چندان زیبا کند. اگرچه عکس‌های قبل از عملش هم دلالت بر زیبایی او می‌داد ولی عمل‌هایی کـه انجام داده بود زیبایی طبیعی وی را شبیه بـه یک خوشگلی عروسکی کرده اسـت: طبیعیست کـه در محیط‌های دانشجویی و کاری دختران و پسران بخواهند با یک دیگر آشنا شوند.

و مـن هم اوایل کار یکی دو تن از همکارانم سعی بـه ایجاد دوستی با مـن کردند و یکی‌شان حتی دم از ازدواج می‌زد. اما مـن اولا کـه سرم توی لاک خودم بودو ثانیا دلم یک شوهر پولدار می خواست، نه کسیکه مثل خودم کارمند آن خراب شده باشد. از محل کاری کـه در سن 22 سالگی در آن کار می‌کرده با بدی و کینه زیادی یاد می کند و دائما لفظ خراب شده و شرکت گند و…رابه آن حواله میکند.

دلیل این کینه‌ اش را دقایقی بعد برایم روشن میکند: «رییس کـه یک آقای دکتر با شخصیت و متاهلی بود تقاضای رابطه داد، نه دوستی و نه چیزی شبیه بـه آن، بلکه فقط تقاضای یک رابطه جنسی را پیش کشید و حرفش، بیشتر از تقاضای، شبیه دستور بود. برایم مهلت دوهفته‌ای تعیین کرد و مـن هم سعی در پیچاندن ماجرا داشتم و نمی دانستم بـه کی چـه بگویم. نهایتا با پاسخ رد مـن، هفته بعدش بـه بهانه‌ای مزخرف اخراج شدم.

آمیتیس میگوید بعد از این واقعه در دو سه داروخانه و شرکت دیگر هم مشغول بکار شده کـه یا حقوق‌هایشان خیلی کم بوده و خودش بیخیال کار شده و یک مورد هم شبیه تقاضای یا همان دستور رییس قبلی‌اش برایش پیش آمده کـه اینبار توسط یکی از همکاران همرده‌اش مطرح شده و وقتی بـه او نه گفته، همکار مذکور بدجوری زیرآبش را می زند و باعث بیرون شدنش می شود:

«رزومه‌ای داشتم کـه از چندین جا اخراج شده بودم و پارتی هم دراین حوزه نداشتم. عملا بیکار شده بودم تا یکی از دوستانم گفت می تواند شغلی پردرآمد برایم جور کند کـه هم ساعت کاریش دست خودم هست و هم مرخصی‌هام. بـه دوستم نمی‌آمد کـه منظورش روسپیگری باشد ولی بعد از چند روز فهمیدم همین کار را می کند و یک تیمی دارند کـه زیرنظر بابک کار می کنند.»

ملاقات آمیتیس با بابک در یکی از کافه‌های شهر کرج رخ می دهد و برایم تشریح می کند کـه این دیدار برای آشنایی اولیه هست و بابک از آغاز همکاری‌شان تا امروز هیچ‌گاه پیشنهاد بی‌شرمانه‌ای رابه او نداده اسـت: «یک قانون نانوشته در کار مـا هست کـه می گوید نباید با واسطه‌ها خودت را درگیر رابطه کنی چرا کـه رویتان بـه هم باز میشود و سر حساب کتاب بـه مشکل میخورید.

ملاقات مـن هم یکبار صورت گرفت و بابک صرفا از مـن خواست تا تست‌های لازم سلامتی بدهم و کمی هم برایم چند و چوند کار را شفافسازی کرد. این کـه 50 هزار تومان از مبلغ دریافتی مال اوست و مشتریان غرب برای مـن هستند چونکه خودم ساکن سعادت آباد هستم. از مـن پرسید سرویس‌هایی بـه اسم شب تا صبح را می توانم بروم یا خیر و بـه خاطر قیمت 10 برابری آن گونه سرویس‌ها قبول کردم.

او توضیح داد کـه مشتریان او همه ی آدم حسابی هستند و افرادی کـه مرا اذیت کنند و بـه مـن توهین کنند در کار نیستند. از مـن خط قرمزهای کاری‌ام را پرسید و بـه او گفتم خط قرمزی ندارم جز این کـه با متاهل نباشم؛ آنهم کـه موضوعش را برایت قبل‌تر گرفتم در نهایت چـه شد. آمیتیس بـه قول خودش فول سرویس اسـت و با مشتریانش دوست می شود؛ بجای این کـه رابطه‌ ای صرفا بر محوریت عرضه تقاضایی بینشان رخ بدهد.

او با انها چندین بار بـه مسافرت داخل و خارج کشور رفته و البته بـه ضرب‌المثل حساب حساب اسـت و کاکا برادر هم پایبند اسـت: «نرخ ثابتی برای کارهایمان داریم کـه بابک تعیین میکند و گاهی وقتی بـه دوستی آشنایی تخفیفی میدهد، آنرا از سهم خودش کم می کند و یا اگر یک مشتری وی را دور بزند و با خودم تماس بگیرد تا برنامه را فیکس کند، مـن باز هم سهم ۵۰ هزار تومانی بابک را کنار میگذارم.

درآمد آمیتیس ماهی 30 تا 40 میلیون هست و دوهفته در ماه کار میکند. هر بار کـه پیش کسی می رود از 250 تا 500 هزار تومان طلب میکند. بـه او میگویم کمتر دکتر یا جراحی را می‌شناسم کـه با دوهفته کار انقدر در بیاورد و جواب می دهد مـن هم دکترم و هم روسپی. باید درآمدم بیشتر باشد. آمیتیس حس و حال تجریباتش رابا مـن در جریان میگذارد.

با این کـه هر آنی فکر میکنم هم اکنون گریه می کند، سرش را تمام مدت بالا گرفته و با مـن صحبت می کند، او غمی از کاری کـه می کند ندارد و آنرا یک شغل می داند کـه بـه رویاهایش نزدیکش کرده اسـت: «نخستین بار راکه رد کنی، باقی را هم رد کرده‌ای. سرویس اولم پسری ۱۸ ساله و بی‌تجربه بود کـه پیش مـن حتی گریه‌اش هم گرفت. نمی دانست دقیقا باید چگونه رفتار کند و از این کـه نخستین مشتری‌ام چنین موردی از آب در آمده، حس عجیبی داشتم.

با نخستین گناه او، مـن هم نخستین گناهم را انجام دادم و هردو گناهکارانی شدیم کـه هیچ‌وقت هم دیگر را فراموش نمیکنیم.» نه والدین و نه دوستان آمیتیس از کاری کـه او می کند خبر ندارند و اوایل کار بـه همه ی گفته کـه مشغول دیدن یک دوره آموزشی فن آرایشگری اسـت و بعد از چند وقت برای این کـه دروغش برملا نشود، اعلام کرده کـه دریک مجموعه مشغول بکار اسـت.

مجموعه کـه چند پلاک با خانه استیجاری‌ او فاصله دارد و برای همین می تواند این دروغ را سرهم کند و بـه اسانی آنرا جمع کند. او میگوید بعد از ۵ سال کار،‌اندوخته‌ای جمع کرده کـه با حساب سرانگشتی با کار کردن تا ۵ سال دیگر، میتواند خانه خودش را دریک محله دیگر داشته باشد و قصد دارد کـه کار و بار را در سی سالگی تعطیل کند: «مـا حق آشنایی با دیگر نیروهای بابک را نداریم ولی بـه هرحال از اینور آنور درباره بچه‌ها می شنویم.

خیلی از انها تا ۵۰ سالگی هم کار میکنند و خیلیها هم بعد از یک ماه پشیمان می شوند و کار را ول میکنند. مـا نه این کـه ستاره داشته باشیم و این چیزها، ولی مشتریانی کـه از هرکداممان بیشتر راضی باشند، طبیعتا پوئن مثبتی برای مـا حساب می آید. بابک مثل پشتیبانی سایت‌ها بعد از انجام ماموریت مـا، بـه مشتری تماس می گیرد و اوضاع و احوال را می‌پرسد.

گاهی پیش می آید کـه اگر چند مشتری ناراضی باشند، آن نیرو را از تیم بیرون میکند و آن شخص هم دیده شده کـه مشتریان بابک را دور می زند. افرادی هم بودند کـه دستگیر شدند و برخی مواقع بابک با آشنا هایش میتواند کاری کند و برخی مواقع هم کاری از پسش بر نمی آید. مورد هایی داریم کـه مشتری ازشان دزدی کرده و یا حتی انها را گروگان گرفته و ازآن بدتر کیس‌ هایی را می‌شناسم کـه از زیر ۱۸ سالگی وارد این بازار کار شدند.»

او قول میدهد کـه با تک تک اشخاصی کـه برایم تشریح کرد صحبت کند و آن ها را راضی بـه گفتمان با مـن کند، قولی کـه بعد ها بـه آن وفا کرد و مـن با تک تک افراد با شرایط خاصی کـه برایم گفت توانستم همکلام شوم. از آمیتیس می‌پرسم اگر عقب برگردد همین روش را پیش می گیرد؟ و بعد از گفتن این کـه قرار نبود سوال‌های ژورنالیستی از او پرسیده شود و صرفا قصد داشت تا شرح حالی از زندگی عجیبش رابا مـن در بین بگذارد، می گوید:

«اگر برگردم عقب و زندگی همین بازی رابا مـن کند، چرا کـه نه؟» او بـه خاطر رشته و تحصیلاتی کـه کرده مراقب اسـت تا دچار بیماری مقاربتی نشود و میگوید برخی مشتریان هستند کـه اصرار ایجاد ارتباط بدون پوشش را دارند: «تنها و تنها دراین حالت اسـت کـه دست رد بـه سینه مشتری می زنم و بیرون می آیم. شغل مـا پرخطرترین شغل دنیاست و هرآن با بیماری‌های مختلف مبارزه میکنیم.»

از او می‌پرسم معتقد اسـت کـه روسپیگری شغل اسـت؟ می گوید جامعه شناسی و روانشناسی‌ام انقدر خوب نیست کـه بتوانم جواب این سوالت را اصولی بدهم ولی برای مـن و هزاران مثل مـن دیگر نه تنها شغل اسـت، بلکه بخشی از زندگی‌مان شده. گاهی روزها و هفته‌ها با یک مشتری سر میکنیم تا بتوانیم پول بیشتری در آخر کار بگیریم و بـه اصطلاح خودمان، یک ماه کار را تعطیل کنیم.

آمیتیس در ماه با بیش از 30 نفر ملاقات میکند کـه در کمال تعجب یکی دوتا از آن ها زوجینی هستند کـه جزو مشتریان ثابت او شده‌اند. با تمام این تفاسیر او در حال حاضر با مردی آشنا شده و میگوید کـه اوایل کار بعد از بازنشستگی‌ اش قصد ازدواج با وی را داشت ولی بعد از این کـه کارش بیشتر شده، حس و حال ازدواج و عشق و عاشقی از سرش پریده همین حالا فقط دلم میـــخواهد خانه‌ ای بالای یک مجتمع مسکونی داشته باشم و با هیچ‌کس حرف نزنم.

دختر 27ساله اینروزها کمتر سعی می کند با خانواده‌اش چشم تـو چشم شود ودر دوهفته تعطیلی کـه برای خود انتخاب کرده، در سفر بـه سر می برد و تمام این سفرها را تنهایی می رود. می گوید دلش تنهایی میـــخواهد و از دو نفره بودن خسته شده اسـت، دو نفره‌هایی کـه فقط با آتش شهوت روشن هستند و هیچ رنگی از انسانیت ندارند. صحبت‌هایمان تمام میشود.

آمیتیس با حساب کردن صورتحساب در حالی‌کـه منتظر ماشینی کـه کرایه کرده اسـت ایستاده، چهره‌اش عوض می شود. او حالا خرامان راه می رود و با قدمهای آرامش سعی در پخش کردن عطر خودش در فضا را دارد، اگرچه آمیتیس بـه قول خودش هیچ‌ گاه کنار خیابان نایستاده تا مشتری بـه تورش بخورد و کلاسش بالاتر از این حرف‌هاست، ولی حالا کـه بـه سمت اتومبیل کرا‌یه‌ای می رود، فرق چندانی بین او و انها حس نمی کنم.

او تبدیل بـه روباتی شده کـه نوع سرویسی خاص را ارائه می دهد و هیچ حسی دیگر نمی تواند وی را برگرداند، روح آمیتیس‌های زیادی مرده اسـت و فقط تنشان اینور و آنور می رود، انها در دوراهی زندگی تبدیل بـه دو نفر شدند و یکی‌شان جاده تباهی را پیش گرفته و دیگری دخترکی گریان لب جاده شده کـه هرچه خود دومی‌اش را صدا می زند، برنمی‌گردد.

و در ادامه حقایقی درباره تن فروشی و روسپی گری در تمام جهان

اگرچه همه ی میدانند تن فروشی و روسپی گری ممنوع اسـت اما در مورد وجود چنین مکان‌هایی سخنی بـه میان نمی‌آورند زیرا بـه دنبال دردسر نیستند. بنابر این تن فروشی تاکنون بـه رشد خود ادامه داده اسـت. تخمین زده می شود کـه در حال حاضر چیزی حدود 40 میلیون روسپی در سراسر دنیاوجود دارد.

سن ورود کودکان به تن فروشی ، 12 سال تخمین زده شده است

در حالی‌کـه دختران ۹ ساله نیز برای تن فروشی بکار گرفته شده‌اند. اکثر این دختران وادار بـه انجام اینکار شده‌اند. افراد دیگر، « همسران سنتی» بی‌کاری بودند کـه از منزل فرار کرده و یا همسران بدرفتارشان آن‌ها را ترک کرده بودند و آن‌ها برای حمایت خود و فرزندان‌شان بـه تن فروشی روی آورده بودند.

آمار زنای با محارم در میان تن فروشان 65 درصد تا 90 درصد است

انجمن راهکارهایی برای تن فروشی، در گزارش سالانه پورتلند اورگان در 1991 چنین بیان کرد کـه: 85 درصد تن فروشان مراجعان سابقه اذیت جنسی در کودکی داشته‌اند و 70 درصد آن‌ها زنای با محارم بوده اسـت. درصدهای بالاتر «90-80 درصد» گزارش‌ زنای با محارم و تجاوز جنسی در دوران کودکی زنان تن فروش از نقل قول‌ها و پزشکان بالینی کـه با تن فروشان کار می کردند، آمده اسـت.

۸۰٪ افرادی کـه از تن فروشی رهایی یافته‌ بودند در پروژه « whisper oral history » گزارش کردند کـه مشتریان‌شان بـه آن‌ها فیلم‌های پورن نشان می‌دادند تا فعالیت جنسی مورد نظر خودرا توضیح دهند. 52درصد از زنان توضیح دادند کـه پورنوگرافی نقش مهمی در آموزش اینکه چـه انتظاری ازآن‌ها بعنوان یک تن فروش می رود، داشته اسـت.

80 درصد زنانی که در کار تن فروشی هستند، قربانی تجاوز بوده‌ اند

صحبت کردن درمورد این مسئله بسیار سخت اسـت زیرا تجربه تن فروشی درست مانند تجاوز اسـت. تن فروشان، بطور متوسط، هشت تا 10 بار درسال مورد تجاوز قرار میگیرند. این ها زنانی هستند کـه در تاریخ سیاره زمین، بیشتر از هر شخصی مورد تجاوز قرار گرفته‌ اند. مطالعات دیگر گزارش میدهند کـه 68 تا 70 درصد زنان تن فروش مورد تجاوز قرار می گیرند.

78 درصد از زنانی کـه از انجمن راهکارهایی برای تن فروشان در 1991 تقاضای کمک کردند، بطور متوسط 16 بار درسال توسط رابطان و 33 بار درسال توسط مشتریان مورد تجاوز قرار گرفته اند. 85درصد تن فروشان توسط رابطان مورد تجاوز قرار می گیرند.

تن فروشی، خشونت علیه زنان است که صدمات روانی بالایی دارد

در مطالعه‌ای کـه بر 475 فرد مشغول بـه تن فروشی « زنان، مردان و تراجنسی‌ها» از پنج کشور « آفریقای جنوبی، تایلند، ترکیه، ایالات متحده و زامبیا» انجام شد، 62 درصد گزارش کردند کـه در زمان تن فروشی، مورد تجا.وز قرار گرفته‌اند. 73 درصد آن‌ها تجاوز فیزیکی را در دوران تن فروشی تجربه کرده‌اند. 72 درصد آن‌ها در آن زمان یا قبلا بی‌خانمان بودند. 92 درصد اعلام کردند کـه می خواستند فورا از تن فروشی فرار کنند.

یک گزارش کانادایی در مورد تن فروشی و پورنوگرافی بـه این نتیجه دست یافت کـه نرخ مرگ و میر در دختران و زنانی کـه بـه تن فروشی مشغولند، 40 برابر متوسط کشوری اسـت. دریک مطالعه، 75 درصد زنانی کـه تجربه تن فروشی اسکورت «زنان زیبایی کـه با مشتریان بـه مکان‌های خاص می روند» داشته‌اند، دست بـه خودکشی زده‌اند. بـه گزارش بیمارستان‌ها 15 درصد خودکشی‌ها مربوط بـه زنان تن فروش اسـت.

تایلند یکی از ارزان‌ ترین روسپی‌خانه‌ ها در جهان و آسیا محسوب می‌شود

اگرچه تن فروشی در تایلند غیرقانونی اسـت «البته نه کاملا غیرقانونی» اما تا جاییکه قانون اجازه می دهد مجاز اسـت و کارگران جنسی آزمایش سلامت جنسی میدهند. ماموران دولتی بدلیل سودآور بودن، از روسپی‌گری در تایلند حمایت می کنند.

با گسترش بازار سواستفاده جنسی از کودکان 5 کشور با بیشترین آمار تن ‌فروشی کودکان شامل سریلانکا ،تایلند ،‌برزیل ،کانادا و ایالات امریکا هستند.براساس بررسیهای صورت گرفته توسط اسکای نیوز کودکانی با سن 12سال در ازای مبلغی بسیار ناچیز دراین کشورها شروع بـه تن فروشی می کنند.

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه گوناگون

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

متن اس ام اس تبریک روز سرباز + عکس نوشته تبریک روز سرباز