عروسک جنسی و واژن طبیعی+عکس


عروسک جنسی و واژن طبیعی+عکس به گزارش فراناز این عروسک های جنسی کاملا واقعی بوده و دارای سینه و باسن و حتی نقطه جی و کلیتوریس می باشند و می توان با آن ها رابطه جنسی برقرار کرد. ساخت عروسک های جنسی چند سال پیش هیاهوی زیادی بپا کرد اما در جدیدترین سری عروسک های جنسی ساخته شده به شگفتی دنیای تکنولوژی جنسی پی می برید که با خواندن و شنیدن آن انگشت به...

عروسک جنسی و واژن طبیعی+عکس

به گزارش فراناز این عروسک های جنسی کاملا واقعی بوده و دارای سینه و باسن و حتی نقطه جی و کلیتوریس می باشند و می توان با آن ها رابطه جنسی برقرار کرد.

ساخت عروسک های جنسی چند سال پیش هیاهوی زیادی بپا کرد اما در جدیدترین سری عروسک های جنسی ساخته شده به شگفتی دنیای تکنولوژی جنسی پی می برید که با خواندن و شنیدن آن انگشت به دهان می مانید !!!!

بازار “تکنولوژی جنسی” حدود 30.6 میلیارد دلار ارزش دارد – و در نقاط مختلف جهان، شرکتها برای ایجاد نوع اساسا جدیدی از ربات هستند که می تواند رابطه جنسی را برای همیشه تغییر دهد.

از شخصیتهایAI قادر به بحث با مدلهای دارای یک نقطه جی (G-spot) کاربردی، شرکتها امیدوارند که مصرف¬کنندگان تا 15000 دلار را برای یک عروسک جنسی بپردازند که هرگز نه نمی گوید.

یکی از قابل توجه ترین موارد “هارمونی عروسک¬واقعی (RealDoll”s Harmony)” – یک ربات جنسی مبتنی بر اطلاعات که وارد بحث شود، به خاطر دارد که چه گفته است و حتی شخصیتش قابل تغییر دادن است.

به گفته این شرکت پشت این ربات واقعینما، عروسک جنسیAI سپس به یادگیری درباره کاربرش ادامه خواهد داد که “یک شبیه سازی جذاب از یک رابطه را ایجاد نماید”.

به شکلی قابل بحث، یکی از واقعی ترین عروسکهای در دست توسعه، هارمونی کاملا قابل شخصی سازی است – از موهایش تا لبهایش.

این عروسکها حتی مجهز به یک فک لولایی، با “لبهای نرم و قابل کش آمدن، زبان فوق نرم، دندانهای سیلیکونی نرم” نیز می شوند.

با اینکه عروسکهای جنسی در ژاپن از دهه 1980 تولید می شده اند، ولی آنها پلاستیکی بودند.

با این حال، این شرکت، مت مک¬ کولن، مدیرعامل Abyss Creations، شرکت سازنده RealDoll، عروسکهایی با درجه بالایی از سیلیکون خلق کرده است، که گرما را نگه می دارد و امکان یک “حس واقعگرایانه تر و انعطاف پذیری بیشتر” را فراهم می آورد.

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بيشترين بازديد امروز در گروه سرگرمی


کامنت‌ها (1)

امتیاز 4.5 از 5 بر اساس نظر 1 نفر
This comment was minimized by the moderator on the site

خیلی خوبه واقعا از طبیعیش هم بهتره اگه تو ایران رایج بشه اوکیه...

کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
فیلم رقصیدن زن برهنه ایرانی در تجمعات ! / بدون سانسور و شوک آور !