نتایج دیدارهای یکشنبه شب مقدماتی یورو 2020؛ ایتالیا و اسپانیای بدون توقف و ارمنستان رویاپرداز


نتایج دیدارهای یکشنبه شب مقدماتی یورو 2020؛ ایتالیا و اسپانیای بدون توقف و ارمنستان رویاپرداز

ایتالیا و اسپانیا در ششمین بازی خود نیز پیروز شدند و حالا از 6 بازی، 18 امتیاز دارند.

طرفداری - دور ششم بازی های مقدماتی یورو 2020 یکشنبه شب برگزار شد. در گروه J رقابت ها، ارمنستان موفق شد با نتیجه 4-2 بوسنی را شکست دهد. ایتالیا به سختی و با نتیجه 2-1 فنلاند را شکست داد و بازی لیختشتاین و یونان با تساوی 1-1 به پایان رسید. ایتالیا با 18 امتیاز صدرنشین گروه است، فنلاند 12 امتیازی و در رده دوم باقی ماند و ارمنستان فعلا 9 امتیازی و به صعود امیدوار است.

در گروه F، رومانی با نتیجه 1-0 مالت را شکست داد. بازی سوئد و نروژ با تساوی 1-1 به پایان رسید و اسپانیا با 4 گل، جزایر فارو را در هم کوبید. لاروخا در این گروه با 18 امتیاز صدرنشین است. سوئد 11، رومانی 10 و نروژ 9 امتیاز دارند و سطح رقابت بین این تیم ها بسیار بالاست.

از گروه D رقابت ها نیز سوئیس موفق شد با نتیجه 4-0 جبل الطارق را شکست دهد و بازی دو تیم گرجستان و دانمارک با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این گروه، سوئیس 4 بازی و سایر تیم ها 5 بازی انجام داده اند. ایرلند با 11 امتیاز صدرنشین و دانمارک با 9 امتیاز در رده دوم است. سوئیس در صورت پیروزی در بازی عقب مانده خود می تواند 11 امتیازی شود اما فعلا با 8 امتیاز در رده سوم است.

نتایج دیدارهای یکشنبه شب مقدماتی یورو 2020؛ ایتالیا و اسپانیای بدون توقف و ارمنستان رویاپردازتبليغ

بيشترين بازديد امروز در گروه ورزشی


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location