طرح توسعه شبکه فیبر نوری در باغملک و رامهرمز بهره برداری شد


طرح توسعه شبکه فیبر نوری در باغملک و رامهرمز بهره برداری شد

اهواز-ایرنا- مدیر مخابرات خوزستان گفت: طرح توسعه شبکه فیبر نوری در مناطقی از رامهرمز و باغملک به منظور پایداری و توسعه کیفی ارتباطات اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت. 

رحیم فلاح زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: توسعه ارتباطات در شهرها و روستاهای استان خوزستان با اجرای طرح توسعه شبکه فیبرنوری و با حفاری و نصب ۳۷ کیلومتر فیبر نوری مسیرهای سلتون، پتک جلالی رامهرمز، سرله، دالان و میداود باغملک انجام شد.

وی افزود: با اجرای طرح توسعه شبکه فیبر نوری، نوید کیفیت ارتباطی خوب برای ساکنان این مناطق و روستاهای این مسیر جهت بهره مندی از ظرفیت‌های حوزه های مختلف از جمله آموزش آنلاین، کشاورزی، سلامت و بانک داری است که می تواند ارائه خدمات و کیفیت ارتباطی مطلوب برای شهروندان به ارمغان آورد.

فلاح زاده ادامه داد: هدف از اجرای این پروژه، ایجاد زیر ساخت های ارتباطی جهت ارائه خدمات پهن، ارتقای کیفیت ارتباطات و پهنای باند مراکز مخابراتی و اینترنت سایت های تلفن همراه سلتون، پتک جلالی شهرستان رامهرمز و دالان، سرله و میداود باغملک است.

گفتنی است با افزودن ۳۷ کیلومتر به شبکه فیبر نوری و توسعه آن در مناطق مختلف، میزان پوشش این شبکه توسعه مناسبی پیدا خواهد کرد که این امر به عنوان یک زیرساخت ارتباطی جدید و کارآمد تأثیر زیادی در ارتقای کیفیت ارتباطات به منظور ارائه خدمات مطلوب در سطح استان دارد.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location