ترقی: رقابت نامزدهای اصولگرا انتخابات ریاست جمهوری 92 را تکرار می‌کند


ترقی: رقابت نامزدهای اصولگرا انتخابات ریاست جمهوری 92 را تکرار می‌کند

مشهد- ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: منطق سیاسی ایجاب نمی‌کند در چنین شرایطی همه نامزدهای اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری به رقابت ادامه دهند با این روند حوادث انتخابات سال 92 تکرار می شود.

حمیدرضا ترقی پنجشنبه شب پس از مناظره با جوادی حصار در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون هیچ نشانه‌ای از کنار رفتن نامزدهای اصولگرای ریاست جمهوری دیده نمی شود، پس از مناظره سوم شاید تصمیم هایی گرفته شود اما تاکنون علامتی مبنی بر انصراف نامزدهای اصولگرای ریاست‌ جمهوری ندیده‌ام.

وی ادامه داد: این نامزدها نیاز به مذاکره دارند و باید وضعیت خود را در نظرسنجی ها ببینند و جایگاه و موقعیت اجتماعی خود را بررسی کنند و متناسب با جایگاه خود تصمیم بگیرند با این اوصاف امیدواریم انتخابات به مرحله دوم کشیده نشود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در خصوص نامزدهای رقیب اصولگرایان نیز گفت: رقبا از کلید واژه هایی استفاده می‌کنند که می‌توانند افشار خاکستری و حتی مخالفان نظام را جذب کنند و تا حدودی نیز توانسته اند در جذب این اقشار موفق عمل کنند اما اینکه بتوانند نتیجه انتخابات را تغییر دهند به همت آقای همتی بستگی دارد.

وی افزود: آقای همتی تلاش خود را به خاطر فعالیت مشاوران مجرب خود به خوبی انجام می دهد و سعی می کند ساختارشکنانه جلو برود تا اقشار خاکستری را جذب کند البته اصل این موضوع که بتواند همه اقشار را پای صندوق رای بکشاند خوب است اما اینکه موفق شود همه اقشار خاکستری را پای کار بیاورد خوشبینانه است.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و دومین انتخابات میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و انتخابات ششمین دوره‌ شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خردادماه امسال در پنج هزار و ۵۹ شعبه اخذ رای، ۸۷ شهر و ۲ هزار و ۵۰۰ روستای خراسان رضوی برگزار می‌شود.

سعید جلیلی، محسن رضایی میرقائد، سیدابراهیم رئیس‌الساداتی مشهور به رییسی، علیرضا زاکانی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، محسن مهرعلیزاده و عبدالناصر همتی هفت نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.تبليغ
تبليغ


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت. عضویت یا ورود به سایت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location