پیام فرشتگان و تفسیر ناگهانی ساعت 05:05؛ آموزش رشد فردی عدد 5


اعداد فرشتگان سلااااام به دوستان عزیز Nazoob Entertainment Magazine مجله تفریحی نازوب؛ ابتدا سپاسگزاری می کنم از همراهی و همدلی شما کاربران و دوستان گلم. بخاطر تشکرهای فراوان شما از بخش های آموزشی تفسیر اعداد که به طور کلی به رشد فردی همه ی ما کمک می کند. حس خوبی دارم از این که می توانم گام هر چند کوچکی از طریق این جعبه جادویی کوچک به شما...

اعداد فرشتگان

سلااااام به دوستان عزیز Nazoob Entertainment Magazine مجله تفریحی نازوب؛ ابتدا سپاسگزاری می کنم از همراهی و همدلی شما کاربران و دوستان گلم. بخاطر تشکرهای فراوان شما از بخش های آموزشی تفسیر اعداد که به طور کلی به رشد فردی همه ی ما کمک می کند.

حس خوبی دارم از این که می توانم گام هر چند کوچکی از طریق این جعبه جادویی کوچک به شما دوستان عریزم هدیه بدهم. امیدوارم که بهترین حال و ممکن و از آفریده های الهی جذب کنید و با داشتن بهشتی هر چند کوچک قلبی به وسعت بیکران آسمان پیدا کنید!

فرشتگان این حقیقت جهانی را می دانند و می خواهند به شما یادآوری کنند که همیشه به یادگیری و The growth of soul and spirit رشد روح و نفس خود ادامه دهید.

برای تسلط بر یک مهارت جدید، توسعه ی ک توانایی جدید یا شروع به ماجراجویی و کاوش در جهان، هرگز دیر نیست.

ما روی این کره خاکی آمده ایم تا در بالاترین توان خود زندگی کنیم. بگذارید این مانترای جدید شما باشد و از سفر در این سیاره ی زیبا لذت ببرید و به اوج کمال برسید.

تفسر کلی عدد 5. راز عدد نجومی، معنوی 5

در زمان فیثاغورث عدد 5 به‌عنوان یک عدد کامل برای نوع بشر به حساب می‌آمد. در دوران ارسطو این عدد، نشان‌دهنده عنصر اتر (اثیر) بوده و به‌عنوان پایه و اساس در آیین‌های روحانی و معنوی و نیز در اعمال و کارهای کیمیاگران باستان مورد استفاده قرار می‌گرفته است. در آیین کهن بودائیسم در ژاپن و چین، عدد 5 به‌عنوان سمبلی مهم در فرهنگ و تهذیب نفس استفاده می‌شده است.

فرشتگان این حقیقت جهانی را می دانند و می خواهند به شما یادآوری کنند که همیشه به یادگیری و رشد روح و نفس خود ادامه دهید.

برای تسلط بر یک مهارت جدید، توسعه ی ک توانایی جدید یا شروع به ماجراجویی و کاوش در جهان، هرگز دیر نیست.

ما روی این کره خاکی آمده ایم تا در بالاترین توان خود زندگی کنیم. بگذارید این مانترای جدید شما باشد و از سفر در این سیاره ی زیبا لذت ببرید و به اوج کمال برسید.

بیشتر بدانید: راز و پیام فرشتگان با دیدن تصادفی عدد 3، 03:03، 33، 333، 3333

فرشته شماره 5 و سلامتی شما

فرشته عدد 5، عددی است که سلامت و نشاط را در میان تغییرات نشان می دهد. بدن فیزیکی شما دائما در حال تغییر است و سلامت جسمی ما همیشه یک سری فراز و نشیب است. فرشتگان نگهبان ما همیشه راه را برای بهبود سلامتی و نشاط نشان می دهند.

فرشته عدد 5 با تجربه نفسانی ما همراه است ما دنیا را از طریق 5 حس خود تجربه می کنیم و این تجربه نفسانی همیشه در حال تغییر است.

مسیح گفت که اساس زندگی ما صرفا بر اساس تجربه نفسانی ما، مانند ساختن خانه ای روی شن است. در عوض، ما باید زندگی خود را محکم بر سنگ تجربه معنونی خود تثبیت کنیم.

فرشته عدد 5 اغلب یادآوری فرشتگان به ما درباره تغییر ماهیت و زودگذر بودن تجربیات مادی در زندگی است.

با توجه به معنی عدد 5 فرشتگان ما آنجا هستند تا به ما یادآوری کنند که ذهن خود را در جنبه ای از تجربه خود نگه داریم که هرگز تغییر نمی کند و آن روح است.

فرشته شماره 5 و سلامتی شما

فرشته عدد 5، عددی است که سلامت و نشاط را در میان تغییرات نشان می دهد. بدن فیزیکی شما دائما در حال تغییر است و سلامت جسمی ما همیشه یک سری فراز و نشیب است. فرشتگان نگهبان ما همیشه راه را برای بهبود سلامتی و نشاط نشان می دهند.

حال دو عدد 5 در کنار هم چه پیامی به ما می دهد؟ عدد 55 و دیدن ناگهانی یا مستمر چه چیزی را از طرف فرشتگان به ما هدیه می دهد؟!

دیدن عدد 55 دارای انرژی تغییر و تحول است. اما هم چنین تایید کننده آنچه در حال حاضر مثبت و خوب است، است. این یک عدد ثروت است که توسط این عدد برای تشویق شخصی به دنبال رویاها و خواسته های خود ارسال شده است.

به طور کلی بدانید که تکرار هر عدد یکسان دارای انرژی زیادی است. از آنجا که رقم 5 به خودی خود یک عدد قدرتمند است عدد 55 آن را قدرتمندتر می کند. عدد 5 مخفف، اشراف، افتخار، شعور، کاریزما و خلاقیت و فردیت است.

افرادی که با این عدد زیاد سرو کار دارن افرادی هستند با خرد، نجیب، شریف و شجاع.

افرادی هستند مشتاق یادگیری و رشد به معنای روشنفکری.

اما در کنار این مثبت بودن و خصیصه های خوب به رفتار های نامناسب این افراد هم اشاره می کند که باید دقیقا خودشان را بیشتر بشناسند و سعی در شناخت بیشتر شخصیت خود داشته باشند.

نتیجه کلی از مشاهده 55 موفقیت، پیشرفت، ثروت و شانس است.

اهمیت 05:55 یا 555 با فرشته نگهبان:

فرشته نگهبان عدالت و حقیقت الهی را نشان می دهد. او حقیقت مطلق را در قلمرو عدالت اولویت دارد، در عین حال 05:55 هنگامی که با ساعت رند سه گانه همراه است،شما را از تهمت محافظت می کند. این فرشته نگهبان به شما کمک می کند تا آنچه را عادلانه است شناسایی کنید و ارتباط بین خوب و بد را درک کنید تا به شما اجازه دهد قوانین الهی را جشن بگیرید. تحت حمایت او شما یک قضاوت غیرقابل انکار و صحیح خواهید داشت.

این فرشته نگهبان حامی و محافظ شما است و از ساعت 05:55 استفاده می کند تا به شما اطلاع دهد که قادر است همه شک و تردیدها را از ذهن شما دور کند تا عشق و صداقت را جایگزین آنها کند. او همچنین در حالی که شما را از موقعیت های دشوار و نامشخص و همچنین هر چالش مبهمی که با آن روبرو هستید از شما پشتیبانی گرانبهایی در برابر مشکلات خواهد کرد.

بیشتر بخوانید و بدانید: تفسیر و رازهای بسیار خواندنی روشن کردن شمع در صورت مشاهده 05:55 چه باید کرد؟

ساعت سه گانه رند 05:55 در زندگی ما یک پیام عالی برای دریافت از جهان است.

مشاهده مکرر این ساعت اغلب اعلان برخی تغییرات عمده ای است که فرد به زودی تجربه می کند، که اغلب مربوط به زندگی خانوادگی یا عاشقانه خود است.

این ساعت ر درباره دلسوزی، مراقبت، محافظت، عشق، پرورش و روابط متعادل با عزیزان ما صحبت می کند. در بسیاری از موارد، ظهور این ساعت می تواند نشانه تغییر مراحل زندگی فرد، پایان و آغاز یک مرحله جدید باشد.

غالباً این امر به تغییر شکل کامل شخصیت و خصوصیات فرد اشاره دارد.

ساعت رند 05:55 در زندگی شما می تواند از شما بخواهد فضا را برای اتفاقات و تجربیات جدید خالی کنید.

شما برای خلاص شدن از شر منفی و تأثیرات بد فراخوانی خواهید شد. شما واقعیت خود را ایجاد می کنید و به همین دلیل مهم است که اجازه ندهید افکار و انتظارات منفی ظاهر شوند. شما باید خود را با افکار و افراد خوش بینانه محاصره کنید و سعی کنید از شرایطی که به نفع شما نیست چشم پوشی کنید.

با وانمود کردن اینکه همه چیز خوب است، می توانید شرایط را به نفع خود تغییر دهید. شما باید ایمان و عزم راسخ داشته باشید تا سرانجام آنچه را می خواهید آشکار کنید.

به شما محافظت و پشتیبانی از فرشتگان نگهبان خود ارائه می شود. ممکن است شما پایان برخی از روابط مهم را تجربه کنید اما ایمان خود را از دست ندهید که همه چیز برای بالاترین منافع شما اتفاق می افتد.

اگر چیزی ارزش وقت و توجه شما را ندارد، دریغ نکنید که آن را از زندگی خود دور کنید.

روی اهداف و آینده خود متمرکز باشید و مطمئن شوید که شرایط مورد نظر را برای ورود به واقعیت آماده می کنید. شما باید از ترس و شک و تردید خلاص شوید و تنها نتیجه ای را که می خواهید تصور کنید.

در اینجا می توانید برخی از معانی این مسئله را جستجو کنید که چرا مرتباً فرشته شماره 555 یا 5:55 را مشاهده می کنید!

1) فرشتگان شما را از فرصت های جدید آگاه می کنند

وقتی Angel شماره 555 را می بینید، این نشانه شماست که فرصتی جدید در آستانه قرار گرفتن شماست!

همانند فرشته شماره 444، فرشتگان از شما می خواهند که در برابر هرگونه امکاناتی که تغییرات عمده را نشان می دهد باز بمانید.

اگر از شما درخواست کمک و یا علامت مربوط به آنچه باید انجام دهید بعد است، دیدن فرشته شماره 555 علامتی است که منتظر آن بوده اید!

این نشان می دهد که شما به زودی شغل مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد، روابط مورد نظر شما تغییر می کند یا به مکانی جدید منتقل می شوید.

شماره 5 با سفر و ماجراجویی همراه است. شما ممکن است در شرف ماجراجویی یک عمر باشید.

فرشتگان با این تغییرات به شما اطلاع می دهند که با شما هستند. تغییر می تواند دشوار باشد زیرا باعث ایجاد اختلال در احساس ثبات ما می شود.

رشد مستلزم تغییر است و گاهی اوقات این به معنای گشودن خود در برابر فرصت های جدید است.

فرشتگان در تمام مراحل زندگی با شما همراه هستند! فرشته شماره 555 یادآور شماره روح شما است.

2) فرشتگان از شما می خواهند که گوش کنید و مشاهده کنید

در اطراف ما غالباً اتفاقات زیادی می افتد که یا آنها را از دست می دهیم یا متوجه آنها نمی شویم. یکی از دلایلی که فرشته شماره 555 را در همه جا مشاهده می کنید به این معنی است که شما باید گوش دادن و مشاهده را بیشتر تمرین کنید.

راهنماهای فرشته شما اگر بخاطر داشته باشید که این فرکانس را تنظیم کنید ، همیشه علائم همگام را ارائه می دهند.

هنگامی که فرشته شماره 555 را مشاهده می کنید، فرشتگان از شما می خواهند که بیش از حد فکر ، نگرانی یا فشار روحی غیر ضروری را برای یک وضعیت متوقف کنید.

به آنچه در پیرامون شما می گذرد بسیار توجه کنید. وقتی دیگران صحبت می کنند با دقت گوش دهید. نحوه بازی افراد و موقعیت های دیگر را مشاهده کنید.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به حیوانات خانگی، گیاهان خانگی و اشیایی که در زندگی شما ظاهر می شوند، بسیار توجه کنید.

در هر زمان در جهان هستی یک تبادل انرژی ظریف وجود دارد. راهنماهای فرشته شما به آرامی شما را راهنمایی می کنند تا خود را در برابر این جریانهای انرژی کم اهمیت باز کنید.

عواطف و احساسات اطلاعاتی است که غالباً مستقیماً منتقل نمی شود بلکه احساس می شود. این توالی اعداد تکراری مستقیماً به پنج حس شما نیز گره خورده است.

برای مشاهده و درک این تجربیات باید انرژی روانی خود را پاک کنید.

دلیل اینکه فرشته شماره 555« Angels Angel شماره 555 » را به شما نشان می دهند این است که شما می توانید به خاطر داشته باشید که با این شکل همدلانه ارتباط برقرار کنید. این به شما ایده بهتری از احساس دیگران و خودتان می دهد.

3) فرشتگان از شما می خواهند ترس را کنار بگذارید

ترس یک احساس انسانی بسیار قدرتمند است. این تصمیمات بسیاری از مردم را هدایت می کند. باعث می شود که ما همیشه به روشی که مد نظر ماست رفتار نکنیم.

یکی از دلایلی که فرشته شماره 555 را در مسیر خود مشاهده می کنید به این دلیل است که فرشتگان می خواهند شما بیشتر از واکنش ترس خود آگاه باشید.

میزان ترس سالم شما را از خطر دور می کند اما ترس ناسالم می تواند شما را از رسیدن به آرزوهایتان باز دارد.

فرشته شماره 555 راهی درخشان است که فرشتگان به شما یادآوری می کنند که نترسید ، بیش از حد وابستگی خود را به الگوهای تفکر منفی کنار بگذارید و آرام باشید.

وقتی با ترس و ترس در زندگی به چالش های خود نزدیک می شوید ، غالباً به خاطر شجاعت و شهامت خود پاداش می گیرید.

فرشته شماره 555 به این معنی است که کاوش در مسیر معنوی شما اغلب نیاز به کمی ایمان دارد. شما باید عناصری از زندگی را که ممکن است مانع شما شوند را کنار بگذارید.

دستیابی به این مسئله دشوار است، اما راهنماهای فرشته شما برای کمک به شما در این سفر در اینجا هستند.

آنها از شما می خواهند که افکار خود را کنترل کنید و جای خود را به نگرانی بی پایان ندهید. کار بر روی داشتن یک ذهنیت مثبت باعث می شود شما بیشتر با راهنماهای فرشته خود در ارتباط باشید!

4) فرشتگان از شما می خواهند که بدن، ذهن و روح شما را تراز کنید

یکی از دلایلی که ممکن است Angel شماره 555 یا 5:55 را مشاهده کنید این است که از همسویی با خود برتر خود خارج شده اید.

تصور می شود که خود برتر شما جنبه الهی شخصی شما باشد. این کاملترین قسمت شماست که به شما در هدایت و هدایت در طول زندگی کمک می کند. برخی می گویند این جنبه ای از روح یا روح شماست.

هنگامی که فرشتگان از طریق نمادهایی با شما ارتباط برقرار می کنند ، مستقیماً به خود برتر شما هشدار می دهند تا در پیام های خود تنظیم شود.

هنگامی که اعداد عدد شناسی مانند شماره فرشته 555 در مسیر شما قرار می گیرند ، این بدان معنی است که شما باید به خود برتر خود توجه کنید.

تراز کردن بدن، ذهن و روح یک مفهوم معنوی است که در آن بدن جسمی، الگوهای فکری و خود برتر خود را در یک صفحه قرار می دهید.

هنگامی که در یک راستای کار قرار می گیرید، تصمیمات واضح تری می گیرید، می توانید ایده ها را بهم متصل کنید و ارتباط معنوی عمیق تری را در وقایع زندگی مشاهده کنید.

از طریق فرشته شماره 555 از شما خواسته می شود خود را در یک راستا قرار دهید تا بتوانید با مرحله بعدی تکامل یا رشد معنوی خود روبرو شوید.

هنگامی که برای بالاترین خیر خود تلاش می کنید در کل قویتر هستید. راهنماهای فرشته شما اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا در این فرآیند احساس کامل، کامل و کامل تر کنید.

برخی از افراد دریافتند که تمرین ذهن آگاهی، مراقبه، تمرین معنوی روزانه ، تأییدها و یوگا در دستیابی به توانایی های بالقوه فرد کمک می کند.

این نیز فرم دیگری از بالا بردن ارتعاش شما است که با این هدف انجام می شود. فرشتگان فرشته شماره 555 را به شما داده اند تا از شما بخواهند که در راستای همسان سازی بدن ، ذهن و روح خود کار کنید.

5) فرشتگان می خواهند شما در برابر هدایای معنوی خود گشایش داشته باشید

از آنجا که عدد 5 اغلب نمادی از تجارب عرفانی است، اهمیت آن در یک توالی تکرار عدد سه گانه می تواند حتی نشانه قویتری از این امر باشد.

یکی از دلایلی که فرشته شماره 555 را مشاهده می کنید این است که شروع به کار کرده اید یا به زودی شروع به باز شدن کاملتری در برابر هدایای معنوی خود خواهید کرد.

فرشتگان می خواهند شما بدانید که به امر الهی متصل هستید. تجربه رابطه خود با الوهیت می تواند زندگی را تغییر دهد.

از طریق گسترش آگاهی از تصویر بزرگتر، شما بهتر می توانید مبارزات دنیای فیزیکی را مدیریت کنید.

فرشته شماره 555 به شما اطلاع می دهد که تسلیم شدن در برابر هدایای معنوی خود اشکالی ندارد. فرشتگان از شما می خواهند که قدرت عرفان ، دید روانی یا تله پاتی خود را کشف کنید.

این ممکن است نشانه شما باشد که زمان آن رسیده است که از یک راهنمای معنوی برای کمک به شما در مسیر خود سوال کنید یا به دنبال آن بگردید.

دلیل اینکه متوجه شماره فرشته 555 شده اید بدان معناست که فرشتگان نمی خواهند شما از مواهب معنوی خود بترسید بلکه در عوض آنها را در آغوش بگیرید.

جستجوی حقیقت معنوی از اهمیت بالایی برای فرشتگان برخوردار است. آنها اینجا هستند تا در آن سفر از شما پشتیبانی کنند.

مشاهده ساعت آینه 05:05 و تفسیر خواندنی آن

تغییرات زمینی و الگوهای آسمانی سرنخ برخی از اولین سیستم های اندازه گیری زمان بود. صورت فلکی عنصر مهمی برای مشاهده بود و طبق یافته های باستان شناسی، Orion یکی از اولین موارد بود.

یکی از تقویم های مهم تاریخی مربوط به بابلی ها بود که در 700 سال قبل از میلاد اختراع شد. این تقویم از نظر ریاضی بود.

تقویم چینی، درست مانند بابلیان، دوازده ماه تشکیل شده بود. با این حال، آنها گاهی اوقات ماه سیزدهم را نیز قرار می دهند. قدیمی ترین نسخه تقویم چینی از 2000 سال قبل از میلاد مسیح نشات گرفته است.

اوقات روزمره چطور؟ مردم در دوران باستان از چه چیزهایی برای مشخص کردن بخشی از روز و سازماندهی زندگی خود استفاده می کردند؟ انواع گجت های جالب وجود داشت.

ساعتهای آفتابی از اولین ساعتهای شناخته شده بودند. کلپسیدرا یا ساعت آب نیز وجود داشت. ساعت شنی یا شیشه ماسه نیز یکی از قدیمی ترین ساعت های آنجا بود. قرن ها بعد مردم با ساعت های مکانیکی روبرو شدند.

یکی از نمونه ترین نمونه ها ساعت معروف نجومی است که می توانید در پراگ مشاهده کنید. این دستگاه شگفت انگیز قرن پانزدهم هنوز کاملاً کاربردی است!

05:05 آینه ساعت – نمادگرایی و معنی

آینه شماره 05:05 معنای یادگیری و تجربه را دارد. این عدد آینه ای منعکس کننده ایده یادگیری از طریق تجربه ، بلکه از طریق صبر و آرامش است.

این به شما یادآوری می کند که باید جمع و خونسرد و متین باشید تا بتوانید از بهترین چیزهایی که زندگی ارائه می دهد استفاده کنید. این نیز در مورد پتانسیل خود شما است. شما آن را زیاد دارید ، اما آن را هدر ندهید

بزرگترین مشکل این است که بسیاری از ما عجله می کنیم، تکانشی عمل می کنیم، با ایده های موفقیت اغوا می شویم و با بلندپروازی هدایت می شویم. اینها فی نفسه بد نیستند، اما کلید اصلی یافتن تعادل است.

نباید فقط برای رسیدن به کاری بیش از حد فشار بیاورید. شما نباید بیش از افراد دیگر بروید. شماره 05:05 فرخنده است، زیرا 5 عدد مرتبط با خلاقیت و موفقیت است.

به مناسبت افتادن تعداد فکر کنید. شرایط و اقدامات فعلی خود را در نظر بگیرید. اگر روی یک پروژه خلاقانه کار می کنید، این یک نشانه مثبت است، اما همچنین یک یادآوری است.

با بی حوصلگی و تکانشگری همه چیز را خراب نکنید. این رمز یک کار پربار و موفقیت شیرین و شایسته است.

آینه شماره 05:05 خواستار قدردانی از توانایی های خود و صبر و آرامش برای درخشش آن است.

05 * 05 از نظر معنوی چه معنایی دارد؟

از نظر معنوی، شماره 05 * 05 دقیقاً همان چیزی است که در بالا توضیح دادیم. شماره 5 از نظر عددی عددی قوی است که بعداً کلمات کمی از آن را به اشتراک می گذاریم.

پیام فرشتگان و تفسیر ناگهانی ساعت 05:05؛ آموزش رشد

از نظر روحانی ، 5 عدد آرامی نیست، اما 0 همه است و هیچ. صفر عدد دیگر را تقویت می کند، اما همچنین می تواند انرژی آن را آرام کرده و تعادل ایجاد کند.

از این نظر ، دیدن شماره 05 * 05 به هر شکلی به معنای تعادل بین انرژی و آرامش در درون خود است.

0505 در طالع بینی و شماره شناسی

شماره 0505 حدود 5 و 0 عددی است. شماره 5 بیانگر روحیه ماجراجویانه، خلاقیت، جاه طلبی، آزادی و بی قراری است.

این یک تعداد الهام و هیجان است که برای خلقت لازم است. این عدد معمولاً با موفقیت و نشاط همراه است.

افراد با 5 عددی معمولاً پرانرژی، بی قرار، سرزنده، برون گرا و همیشه در حال فرار هستند.

عدد صفر بی نهایت است و می تواند همه باشد و هیچ. در این حالت ، به نظر مشکل می رسد ، در حالی که در واقع فرصت هایی را ایجاد می کند. دو روی سکه وجود دارد ، اما نکته اصلی یافتن تعادل است.

اگر مدام 5 را ببینید، از توانایی، استعداد، مهارت و انرژی زیادی در زندگی برخوردار هستید.

صفر برای یادآوری آرامش بی نهایت است که باید در داخل پیدا کنید، تا از تمام توانایی های خود استفاده کنید و در شعله آن نسوزید.

در صورت مشاهده 05:05 چه باید کرد؟

اگر مرتباً این شماره آینه را مشاهده می کنید، در یکی از زمینه های ذکر شده به دنبال توضیحات احتمالی باشید.

این می تواند به شما کمک کند تا وضعیت روحی فعلی و شرایط خود را بهتر درک کنید.

شماره 05:05 ایده ها را القا می کند، هدایت می کند و زندگی می بخشد، اما در عین حال نیاز به آرامش درونی بیمار و بیمار دارد.

نکته پایانی و نتیجه عدد 05:05

آینه شماره 05:05 قطعاً یک نشانه شگفت انگیز است، خواه نشانه ای از Ghosts or angels ارواح یا فرشتگان نگهبان باشد یا همزمانی. در هر صورت، پیام آن یکی است.

آفرینش و ماجراجویی از طریق صبر و آرامش.

البته ، شما هرگز نباید خواسته های قلب خود را ساکت کنید. فقط عجله در تحقق همه آنها در یک زمان.

شما باید روش خود را در جهت انتقال انرژی و الهام خود پیدا کنید.


برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!بيشترين بازديد امروز در گروه گوناگون


کامنت‌ها (0)

امتیاز 0 از 5 بر اساس نظر 0 نفر
کامنتی درج نشده

کامنت بگذارید

  1. ارسال کامنت بدون عضویت.
امتیاز دهید:
0 کارکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
علی کریمی تحت تعقیب قضائی قرار گرفت