پاسخ ستاره آرژانتینی تاتنهام به انتقادهای تند کونته


پاسخ ستاره آرژانتینی تاتنهام به انتقادهای تند کونته

بعد از انتقادهای تند و بی‌سابقه آنتونیو کونته از بازیکنان تاتنهام، کریستین رومرو، ستاره آرژانتینی این تیم، اولین کسی بود که سکوتش را شکست و به سرمربی‌اش پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از تساوی 3-3 تاتنهام مقابل ساوتهمپتون در روز شنبه، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری بعد از مسابقه انتقادهای تندی به بازیکانش وارد کرد و آن‌ها را به خودخواهی متهم کرده و گفت بازیکنان تاتنهام در زمین به خاطر تیم‌شان نمی‌جنگند.

خشم کونته از این ناشی می‌شد که تیمش در حالی که از ساوتهمپتون 3-1 جلو افتاده بود نتوانست برتری‌اش را حفظ کند و در نهایت به تساوی 3-3 رضایت داد. در حالی که گفته می‌شود رئیس باشگاه تاتنهام به زودی درباره آینده کونته تصمیم خواهد گرفت و حتی برخی کارشناسان از جمله جیمی کاراگر می‌گویند کونته با این صحبت‌ها می‌خواست حکم اخراجش صادر شود کریستین رومرو اولین بازیکن تاتنهام بود که به سرمربی‌اش پاسخ داد.

1799061

رومرو بدون اینکه به صورت مستقیم از کونته اسم بیاورد از بازیکنان تاتنهام و هم‌تیمی‌هایش دفاع کرد تا جای شکی باقی نماند که هدف او کیست. او در پستی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد نوشت: "بازیکنان تاتنهام هرگز از تلاش برای تیم‌شان دست نمی‌کشند و با جان و دل برای این تیم مایه می‌گذارند. تیم ما برای بهتر شدن خیلی جا دارد ولی ما بازیکن‌ها هرگز از تلاش و تلاش دست برنخواهیم داشت."

ستاره آرژانتینی تاتنهام در ادامه پیام خود نوشت: "من عاشق بازیکنان این تیم هستم. من تاتنهامی‌ها و باشگاهم را عاشقانه دوست دارم. شک ندارم ما پیشرفت خواهیم کرد و با تلاش و هم‌فکری به روزهای خوب خواهیم رسید. من مدت زیادی نیست که به تاتنهام آمده‌ام ولی می‌دانم در این تیم همه با اتحاد به موفقیت‌های مهم دست پیدا خواهند کرد. شاید چند سال دیگر طول بکشد ولی ما سعی‌مان را خواهیم کرد."

1834208

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه ورزشی

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید
منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

بیوگرافی و عکس های زهرا اشراقی نوه امام خمینی (ره)