کشف و ضبط محموله کبک وحشی از شکارچیان غیر مجاز در بهارستان


کشف و ضبط محموله کبک وحشی از شکارچیان غیر مجاز در بهارستان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، محمد علی جودکی در تشریح این خبر اظهار داشت: پس از دریافت گزارش شهروندان، مبنی بر نگهداری تعدادی پرنده وحشی در یک منزل مسکونی واقع در روستای اورین، ماموران اجرایی این اداره موضوع را در دستور کار بررسی قرار داده و پس...

کشف و ضبط محموله کبک وحشی از شکارچیان غیر مجاز در بهارستانبه گزارش خبرگزاری صداوسیما، محمد علی جودکی در تشریح این خبر اظهار داشت: پس از دریافت گزارش شهروندان، مبنی بر نگهداری تعدادی پرنده وحشی در یک منزل مسکونی واقع در روستای اورین، ماموران اجرایی این اداره موضوع را در دستور کار بررسی قرار داده و پس از اطمینان از صحت گزارش واصله، با هماهنگی دادستان بهارستان و دریافت حکم ورود، به همراه ماموران نیروی انتظامی، سریعا به محل اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: پس از حضور در محل و بازرسی صورت گرفته، ۱۸ قطعه کبک وحشی به همراه ۵ عدد قفس چوبی در این منزل کشف و ضبط شد و به مرکز نگهداری پارک پردیسان تحویل داده شده تا پس از اطمینان از سلامت و قابلیت پرواز، این کبک‌ها به دامان طبیعت بازگردند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهارستان خاطرنشان کرد: پس از تنظیم صورتجلسه، پرونده متخلفین برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع و تا حصول نتیجه توسط این اداره پیگیری‌های لازم صورت خواهد پذیرفت.

وی در پایان تاکید کرد: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشابه و هرگونه تخلف زیست محیطی می‌توانند از طریق سامانه ۱۵۴۰ و یا از طریق شماره تماس ۰۲۱۵۶۷۵۱۷۶۱ موضوع را به این اداره گزارش دهند.بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

تردد این خودروها در معابر عمومی ممنوع شد