بنز‌های میلیاردی در تور اطلاعاتی پلیس شرق استان تهران


بنز‌های میلیاردی در تور اطلاعاتی پلیس شرق استان تهران

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار دلاور القاصی مهر گفت: در اجرای طرح برخورد با قاچاق کالا وارز وبا محوریت قاچاق خودرو ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ دماوند، نسبت به قاچاق بودن ۲ دستگاه خودروی خارجی بنز پارک شده در محل یک ویلا مشکوک و موضوع را...

بنز‌های میلیاردی در تور اطلاعاتی پلیس شرق استان تهرانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سردار دلاور القاصی مهر گفت: در اجرای طرح برخورد با قاچاق کالا وارز وبا محوریت قاچاق خودرو ماموران انتظامی کلانتری ۱۱ دماوند، نسبت به قاچاق بودن ۲ دستگاه خودروی خارجی بنز پارک شده در محل یک ویلا مشکوک و موضوع را مورد بررسی قرار دادند.
وی افزود: پس از هماهنگی قضائی ماموران وارد عمل شده و ۲ دستگاه خودروی سواری بنز بدون پلاک و فاقد هرگونه مدارک قانونی کشف و مشخص شد که به صورت قاچاق خرید و فروش شده اند.
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: ارزش خودرو‌های قاچاق کشف شده برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۳۰۰ میلیارد ریال اعلام و پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد.
سردار القاصی مهر افزود: پلیس در راستای تامین امنیت مردم و فراهم کردن شرایط سالم اقتصادی در کشور، مقابله با قاچاق کالا و ارز و مبارزه با قاچاقچیان را به صورت ویژه در دستور کار قرار داده و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

منتخب امروز

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته

بسته اینترنتی جدید برای اعضای هیات علمی