شلیک مرگبار پلیس آمریکا به مرد سیاه‌ پوست + فیلم و عکس


شلیک مرگبار پلیس آمریکا به مرد سیاه‌ پوست + فیلم و عکس

به گزارش رکنا، ویدیو دوربین بدنه مربوط به تیراندازی مرگ‌بار پلیس شیکاگو آمریکا در ماه گذشته، منتشر شد. پلیس کارول استریم شیکاگو در ایالت ایلینوی آمریکا، ویدیو دوربین بدنه هر شش افسر حاضر...

به گزارش رکنا، ویدیو دوربین بدنه مربوط به تیراندازی مرگ‌بار پلیس شیکاگو آمریکا در ماه گذشته، منتشر شد.

پلیس کارول استریم شیکاگو در ایالت ایلینوی آمریکا، ویدیو دوربین بدنه هر شش افسر حاضر در حادثه تیراندازی مرگبار ماه گذشته به ایزاک گودلو، شهروند ۳۰ ساله سیاه‌پوست را منتشر کرد.

پلیس کارول استریم، گودلو را در سوم فوریه (۱۴ بهمن) در آپارتمانش به قتل رساند؛ دلیل حضور پلیس در آپارتمان این شهروند سیاه‌پوست تماس با پلیس و گزارش خشونت خانگی بود.

افسران پلیس پس از شلیک به گودلو، به وی دستبند زدند؛ این شهروند سیاهپوست در نهایت در بیمارستانی در همان نزدیکی محل حادثه درگذشت.

براساس گزارش، افسران پلیس در صحنه حادثه هم از اسلحه و هم از تِیزر علیه گودلو استفاده کردند؛ پلیس در بیانیه خود دلیل شلیک افسران حاضر در صحنه به گودلو و دلیل زدن دستبند به وی پس از شلیک را تشریح نکرده است.

خانواده گودلو، اوایل هفته گذشته یک شکایت فدرال برای قتل غیرقانونی وی علیه پلیس تنظیم کردند.

وکلای خانواده گودلو، گفته‎اند که این ویدیو‌ها نشان می‌دهد که تیراندازی موجه نبوده و موکلشان در حالی که در تخت خود دراز کشیده بود، هدف تیراندازی قرار گرفت؛ آن‌ها تاکید کردند که افسران پلیس هیچ اقدام نجات بخشی را برای جلوگیری از خونریزی ناشی از جراحت گودلو انجام ندادند.


شلیک مرگبار پلیس آمریکا به مرد سیاه‌ پوست + فیلم و عکس

حتما بخوانید: سایر مطالب گروه قتل

برای مشاهده فوری اخبار و مطالب در کانال تلگرام ما عضو شوید!


روی کلید واژه مرتبط کلیک کنید

بیشترین بازدید یک ساعت گذشته


هیچگاه موز و تخم مرغ را باهم نخورید